Tema: MB master card

A lahko kdo kej več pove o moneybookersovi master kartici? (kašne težave z odprtjem računa, pogoji?)

00

Re: MB master card

ti piše vse na spletni strani moneybookers.com

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

nobenih težav, nobenih posebnih pogojev, razen dnevnega limita na bankomatu in nekaj malega prvizije + 10€ letnih stroškov.
Kartica pa sexy črna da zgledaš ko kešur  default/cool  ko plačaš z njo na blagajni, ker nobeni ni jasno kaj je to zaena zadeva... default/lol  default/lol  default/lol

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

4

bbosstjan napisal:

nobenih težav, nobenih posebnih pogojev, razen dnevnega limita na bankomatu in nekaj malega prvizije + 10€ letnih stroškov.
Kartica pa sexy črna da zgledaš ko kešur  default/cool  ko plačaš z njo na blagajni, ker nobeni ni jasno kaj je to zaena zadeva... default/lol  default/lol  default/lol

10€ mislim da ni vsako leto, ampak na 3 leta (ko poteče kartica)

00

čist je sexy.. default/smile) drugač pa stroški so usakič ko poteče kartica 10€ dobiš jo pa v cerka 2-3 tednih ko jo naročiš.

Zadnji popravljal markinho1908 (14-09-2011 09:25:21)

00

6

bbosstjan napisal:

+1
men je 1x tip na blagajni prašu: kaj je to?a je to kaka fora? lol
@mazho - 10eur mislim da je fee wsako leto in ne wsako tretje..

Zadnji popravljal zono (14-09-2011 10:32:02)

00

7

Jaz jo imam 2. leto, pa sem plačal samo pri naročilu kartice, po 1 letu pa nič

00

8

js tud pa sm plačal 2x default/hmm hmmm
mogoče jemljejo letni fee sam tistim k majo manj kot 30eur na računu default/tongue

00

V "pravilih" je letni fee 10€. Zdej al vam ga zaračunajo al ne pa sami veste default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

nekateri majo toliko denarja gor,da sploh ne opazijo, da jim 10 usd dol vzamejo.....

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

A ko plačuješ z njo je tut kaka provizija? Al sam pr dvigu? tnx

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

12

samo pri dvigu.

00

dobil sem kartico zdaj pa mi niso nič odtegnili pa to..kaj če si vip maš torej vse zastonj, prvo kartico,novo kartico,dvig na bankomatu itd. ?  default/smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

14

nejc1805 napisal:

dobil sem kartico zdaj pa mi niso nič odtegnili pa to..kaj če si vip maš torej vse zastonj, prvo kartico,novo kartico,dvig na bankomatu itd. ?  default/smile

Pa še novo Opel Insignio caravan 2.0 TDI dobiš v kratkem v paketu domov! default/wink

P.S.: Ne vem kako je, če si vip default/smile

Zadnji popravljal J-kob (03-10-2011 20:12:02)

00

ja vip je vse free

00

torej ne trgajo 10€ na leto če si VIP?

00

torej ne trgajo. 

manjša provizija, free debit card, free cryptocard, no fee na bankomatih, dve valuti.

00

eno vprašanje.. kartico sn si zrihtal na mb euro account,zdaj pa sem delal neke cashoute na starsih na ta account in mi je avtomatsko vrglo ,da lahko cashoutam samo še na mb account v dolarih..kaj to pomeni? morem jaz na svoj mb account v dolarih dat podatke o tej kartici ,ki sem jo dobil in bom pač lahko tudi iz onega računa dvigoval na bankomatu al kaj? upam,da razumete  default/big_smile  hvala

Zadnji popravljal nejc1805 (18-10-2011 20:16:11)

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

Ne

nejc1805 napisal:

eno vprašanje.. kartico sn si zrihtal na mb euro account,zdaj pa sem delal neke cashoute na starsih na ta account in mi je avtomatsko vrglo ,da lahko cashoutam samo še na mb account v dolarih..kaj to pomeni? morem jaz na svoj mb account v dolarih dat podatke o tej kartici ,ki sem jo dobil in bom pač lahko tudi iz onega računa dvigoval na bankomatu al kaj? upam,da razumete  default/big_smile  hvala

Ko maš enkrt na MB-ju keš, lohk z MB kartico dviguješ na bankomatu, ni ti trebaj za kartico posebej upisvat za cashout, sam da maš na MB-ju pa je cool default/smile

minimaln lohk 50€ vzigneš in max 100€ po defaultu

00

20

sam da veš da ti trgajo skor 2€ ko dvigneš keš  default/tongue pa 250€ je max na dan semizdi(ti piše nek na MB ...)

Zadnji popravljal Ryler (18-10-2011 20:53:09)

00

ne,nismo se razumeli menda.. jaz sn v tem obdobju ko je bla akcija dosego vip in sem že dvigoval denar na bankomatu,plačeval itd. in ni nobenga feeja..
ampak kr naenkrat se mi je automatsko na starsih naredlo da lahko cashoutam na account ki ga mam v dolarih in ne več v eurih in zdaj me zanima če morn jaz pod svoj mb account v dolarih vpisat svoje podatke kartice da bom lahko dvigoval dnar še od tam  default/lol  default/lol
saj ne vem kak naj razložim haha.. hvala za odgovore

Zadnji popravljal nejc1805 (18-10-2011 21:03:53)

00

jaz razumem , ne vem pa če lahko pomagam ker nisem aktiven stars player.

ti nejc se moraš vprašat zakaj so stars prešaltali na tvoj usd račun. ali si morda nakazal iz njega ali si ga nastavil kot tvoj nov primarni račun ali še nešteto drugih možnosti.

Najbolj preprosta pa je da pišeš majl na stars in vprašaš wtf is going on, in jim poveš da bi ti še vedno rad dvigoval na euro račun in naj ti povejo kaj in kako moraš narediti.

00

23

Mogoče si daš keš na $ acc, pa greš na serekeš probat?

00

AtomAnt napisal:

jaz razumem , ne vem pa če lahko pomagam ker nisem aktiven stars player.

ti nejc se moraš vprašat zakaj so stars prešaltali na tvoj usd račun. ali si morda nakazal iz njega ali si ga nastavil kot tvoj nov primarni račun ali še nešteto drugih možnosti.

Najbolj preprosta pa je da pišeš majl na stars in vprašaš wtf is going on, in jim poveš da bi ti še vedno rad dvigoval na euro račun in naj ti povejo kaj in kako moraš narediti.

tnx ..nič nisem nastavljal,automatsko je bil glavni account v eurih,ko sem presego ene jurija pa mam kr automatsko opcijo na dolarskega..recimo napisalo mi je,na euro account še lahko 15 eurov,na dollar account 80 eurov,ostalih 200 eurov pa kao izberem na starsih kiro opcijo hočem,maestro,ček,mb (samo v dolarih)..
sem jim seveda pisal,naj mi nastavijo primarni account v eurih  in so odgovorili,da v tem primeru mi permanentno ukinejo dolarski account,kar pa tud ne bi rad  default/big_smile
najbolj me zanima ,če si morn v mb dollar account tud naročit kartico al samo vpišem obstoječo kartico in se ta  dva accounta povežeta,če slučajno ma kdo take izkušnje..  default/big_smile  default/big_smile  ah ja,ful sn švoh v teh stvareh  default/big_smile

Zadnji popravljal nejc1805 (18-10-2011 21:23:46)

00

torej vpišem sem not v dollar acount podatke iz kartice  pa je to to? al si pač še eno naročim  default/big_smile

http://www.shrani.si/f/14/ge/17hqYKIB/mb.png

Zadnji popravljal nejc1805 (18-10-2011 21:32:43)

00