Tema: MB problemi

ko hočem karkoli počet z svojim denarjem mi napiše tole: Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.

Nakazal sem jim že dvakrat z banke( plačal torej že 5 evrov provizije!!!!). Pa še kr isto, nevem al me zajebavajo al kaj.

Pišem jim na support že 14 dni ni odgovora!!!!!

Kaj naj še storim??? ma kdo kakšen skype naslov od njih al pa kak drug live contact??

00

Re: MB problemi

Pri MB so počasni na supportu. Vse kar ti lahko svetujem je potrpežljivost. 14 dni ni nič nenormalnega za njihov odgovor.

Drgač pa ja. Račun je treba potrdit s prenosom denarja iz tvojega TRR računa na MB račun.
Zraven pa moraš še napisat tisto kodo, ki se pojavi na tvojem bančnem izpisku.
Če si to že naredil, potem je čudno, da so ti račun zamrznili s tem pogojem. Najboljš, da počakaš.

Lahko pa še pišeš na support@pokerpro.si Lisi in mogoče mi mal pospešimo zadevo.

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

Sej to sem naredil tudi denar sem dobil na račun....samo kaj ko nemorem z njim upravljati...

00

Se je komu že kdaj nardilo na moneybookers, da je mel pot balance dejansko stanje kot bi mogu met, spodaj pa availeble balance čist eno drugo vsoto. S tem da sigurno ne gre za kakšno napako pri depozitu, ker sem meu to razliko v petek manjšo kokr pa dons, pa mi na supportu niso nič odgovoril.

00

5

bober89 napisal:

Se je komu že kdaj nardilo na moneybookers, da je mel pot balance dejansko stanje kot bi mogu met, spodaj pa availeble balance čist eno drugo vsoto. S tem da sigurno ne gre za kakšno napako pri depozitu, ker sem meu to razliko v petek manjšo kokr pa dons, pa mi na supportu niso nič odgovoril.

Si kaj plačeval z MB mastercardom?

00

Ne nisem. V petek sem hotu si depozit naredit na tilt, pa mi ko si izberem da bi naredu depozit iz mb, zažene vse do konca, tudi vsota je taka ko bi mogla biti, potem mi pa tole napiše na mail.

Status:           DECLINED

Your deposit request has been declined. Please review your
personal account information to ensure that it is the same as the
information stored with your payment processor. You may correct
any of your personal information and try again. If you are still
unsuccessful, you may wish to try one of the other available
deposit methods.

00

zdej so mi že pri balance znižal za par centov...odgovora na mail suport pa še zmer ni.
Sem si za vsak slučaj spremenil geslo pa pin, čeprav verjetno to ni, ker prikazanih nimam nobenih drugih izdatkov, kokr pa naj bi blo.

Zadnji popravljal bober89 (13-11-2012 11:44:19)

00

bober89 napisal:

Ne nisem. V petek sem hotu si depozit naredit na tilt, pa mi ko si izberem da bi naredu depozit iz mb, zažene vse do konca, tudi vsota je taka ko bi mogla biti, potem mi pa tole napiše na mail.

Status:           DECLINED

Your deposit request has been declined. Please review your
personal account information to ensure that it is the same as the
information stored with your payment processor. You may correct
any of your personal information and try again. If you are still
unsuccessful, you may wish to try one of the other available
deposit methods.

Danes pravtako nakazal na FT, denar je iz MBja zginil, na FT ga ni, mail pa je prišel declined po kakšni uri...
ko jih je.be

00

jst sm ubu ene 4 maile z declined pa sm pol dubu vse gor
mal se pocakej

00

kaj naj naredim.
rada bi nakazala denar iz i pokra na moneybookers.pa mi napise da ni preverjen racun ali nekaj podobnega.

hvala mojca

00

Najprej moraš nakazat iz MB na iPoker, da lahko kasneje tudi obratno. default/smile

"Money won is twice as sweet as money earned"
00

a lahk na moneybookers nakazem z pay safe card ali u-kash card
hvala

00

ne moreš.

00

a mi lahko kdo pove na kaksen naciln naj to uredim prosim za pomoc
hvala default/heart

00

15

Enostavno, najprej si preko bančnega računa ali kreditne kartice nakaži najmanjši možni znesek na moneybookers in ga potem prenakaži na  poker stran. S tem si boš verificirala moneybookers račun in boš lahko prenakazovala denar iz poker strani na moneybookers.

00

ne bi zelela uporabiti kreditne kartice,zato pa sem si naredila moneybookers.
a lahko kermu posljem pay safe on pa men nakaze na moneybookers
ce ima kdo

hvala

00

17

Jaz sem nakazal z svojega TRR na moneybookers. Mislim, da ti nemore drugi nakazovat,ker more bit razviden TRR..

00

pa pomoje ni mislala, da bi ji prek trr nakazal ampak iz mb na mb

00

iz mb na mb sem mislila

00

20

Lahko pa nakažeš direktno preko banke na mb, če že ne želiš preko kreditne in pač ne rabiš dajat svojih podatkov preko interneta, stopiš na banko, nakažeš željeno vsoto in je to to.

00

21

Človek očitno nujno potrebuje uslugo, ne pa pametovanj kaj vse BI lahko naredil..če gre z banke nakazovat bo dnar dobila glih pred novim letom..

00

22

Mojca je prosila za nasvet in nasvet oziroma "pametovanje" in je nasvet dobila

"kaj naj naredim.
rada bi nakazala denar iz i pokra na moneybookers.pa mi napise da ni preverjen racun ali nekaj podobnega.

hvala mojca"

00

a mi lahko nekdo nakaze 20 eur na moneybookers
vrnem 25 eur

00

24

drvo napisal:

Mojca je prosila za nasvet in nasvet oziroma "pametovanje" in je nasvet dobila

"kaj naj naredim.

hvala mojca"

mojca64 napisal:

a mi lahko nekdo nakaze 20 eur na moneybookers
vrnem 25 eur

No, kaj sem rekel? V pokru je nasvet skoraj nujno povezan z uslugo:)
Sicer pa ja, nisem nič slabega mislil prej, tečn sem danes, se opravičujem..

Mojca i'm broke..

00

Lahk mi daš paysafe, jst pa teb na MB.

00