Tema: Poker skupina

Lep pozdrav , ustvarja se poker skupina za učenje ssnl prek skypa

Skupina bo imela 5-6 članov, to zato ker hočemo res le člane ki imajo čas in voljo
igrati morate limite med 10nl in 100nl (lahko tudi višje ampak  predlagam da si dobite igralce ki igrajo vam primerne limite)
Morate biti vsaj breakeven player brez rakebacka na svojem limitu (vsaj 30k handov)
odigrati morate vsaj 15k handov na mesec
Vložiti morate veliko truda in časa v skupino ( ne govorim zdaj o extremnih primerih da se nebo kdo ustrašil )

Zaenkrat smo en nl10 player en nl20 player in en nl50  Vsi med sabo si bomo pomagali z sweat sessioni , diskutirali hande , delali database reviewe, video reviewe  ali le diskutirali teorijo. Da skupina nebo zamrla bomo v naprej napovedali kdaj se kaj dela in kaj se dela da se bo lahko vsak član pripravil.
primer današnjega sessiona ki ga bomo imeli : vsak član prinese sabo 2 handa ki jih diskutiramo street after street z temo : 3-bet pots

Jaz pa še en član imava tudi coacha, tako da če se pri kakšnem handu zalomi bova izprašala naše coache in bodo oni prišli do konca situaciji tako da nebo noben hand nerešen

p.s. imeti morate tudi mikrofon ter pogovorno znanje angleščine, saj imamo američana ter angleža v skupini
p.p.s igra se SH (6-max)
če bi se radi pridružili skupini me dodajte na skype alpa pošljete tukaj pm (skype : lukaluka1234554321)

Lp

Zadnji popravljal lukaluka (14-09-2011 15:51:27)

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

Re: Poker skupina

še 2 prosta mesta

“Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll
00

we are full default/smile če si še kdo res želi nej me kontaktira pa se bomo zmenli default/smile

00

4

Ziv! Se bo ustvarjala se kaksna skupina s podobnimi cilji in zeljami? Sem zelo zainteresiran..

Michi - "The $talker"
00