Tema: [prošnja] skUZI - SNG 3$ 6max regular speed - 50BI - 150$ - Partypoker

Pozdravljeni.
Ime mi je Klemen in upam da tole pa bo moj prvi stake.  default/smile
Za stake sem že zaprosil a ker me ne poznate stake ni bil odobren (predvidevam da zato).
Na forumu sem opazil da taki staki kot bi bil recimo ta pripomorejo k pridobivanju zaupanja v nove stakane igralce. Zato tudi zaproščam za ta stake saj bi rad pokazal da sem zanesljiv.

Poker igram približno leto in pol. Začel pa sem na Full Tilt Pokru nadaljeval pa na Pokerstarsu. Ker sem začetna bankrolla bustnu (ne branje igre nasprotnikov, igranje izven pozicije, napačen BRM,...)
sem začel prebirati strategije, brati knjige, gledati posnetke večjih turnirjev in Pokerpro videe sešnov. Potem sem pa na Pokerstarse naložil malce več denarja in igra je kar stekla. Vse je šlo dobr in bankroll kr fajn nabildu.
Pršlo pa je obdobje downswinga in posledično slabega BRM (želel sem prehitro pokriti izgubo).
http://pokerprolabs.com/Hustlin%252527% … PokerStars

Načrt je tak:

Trajanje staka: 150 - 200 SNG iger

Stake = 150$ (cca. 115€)= 50 BI

Profit bom delil 30:70 v korist stakerjem.
Bonusi,nagrade... se ne štejejo v profit.

Updatal bom na 3-4 dni + kakšni zanimivi handi.

Podatke za nakazovanje bom sporočil stajkerjem kasneje (ter če bo prošnja odobrena = prestavljena v podforum staking).

Torej:

STAKE = 150 $ (cca. 115€)
EN PAKET = 30 $ (20%) = (cca. 23€)

Ker je to moj prvi stake in me še ne poznate upam, da bo sedaj bo ''odobren'' (da se dokažem) in seveda tudi uspešen.  default/smile  default/tongue

Zadnji popravljal skUZI (09-10-2011 19:36:29)

00

Re: [prošnja] skUZI - SNG 3$ 6max regular speed - 50BI - 150$ - Partypoker

kok igralcev bi pa igrov? turbo?

00

3

skUZI napisal:

Potem sem pa na Pokerstarse naložil malce več denarja in igra je kar stekla.

Ni vidit default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

http://www.pokertableratings.com/stars- … tlin%27+77

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

Mislm, katastrofa. Najprej poveš, da si slabo igral in si zato se začel učit, nakar rečeš, da ti je sicer šlo (kar se izkaže za neresnico), nato pa si doživel downswing, ki je osnova pokra, pa zato spet vse pognal, nato pa prosiš za stake. In pol se čudiš, zakaj ga ne dobiš. Pa to je enako, kot da greš na razgovor za službo, pa rečeš direktorju, da so te v prejšnji firmi nagnali, ker si bil len in neresen, nato si šel v drugo firmo, kjer si kradel, pa so te zato vrgli, zdej si pa RES resen in si prišel po službo....

Zadnji popravljal mihahr (09-10-2011 13:14:42)

00

5

@cirkoslav: 6max regular speed...sm pozabu napisat in sem sedaj dodal v naslov.

@reno: kot vem je pokertableratings za cash game igral pa sem SNG-je. http://pokerprolabs.com/Hustlin%252527% … PokerStars <--glej zavihek SNG

@mihahr: Tisto da mi je šlo ni ne resnica. Poglej link http://pokerprolabs.com/Hustlin%252527% … PokerStars. Moram pa reči da drugače kar solidna primerjava ampak zato pa tudi tak stake (''Zato tudi zaproščam za ta stake saj bi rad pokazal da sem zanesljiv.''). No pa sej razumem, če nisi zainteresiran za stejkanje, ni mi pa treba očitat napake, ki jo napravi kar nekaj poker igralcev na začetku - neupoštevanje BRM (pomoje kar nekaj saj sem le-to zasledil večkrat...tudi pri nekaterih članih PokerPro teama).

00

okej..pa da vidmo kako bo zadeva zalaufala..upam da se boš držal rečenega..pa da bova na koncu oba oziroma še kdo zadovoljen.. uzamem ti dva paketa če je kul?

00

7

Seveda je default/smile. No 2 paketa sta pol že. Počakam sam da vse gre pa dobiš PM s podatki.
Torej: cirkoslav = 60$ (40%)

00

8

skUZI napisal:

@reno: kot vem je pokertableratings za cash game igral pa sem SNG-je.

Lej,brez zamere nism hotu žalt,želim vsem uspehe in veselja obiloooooo ob heftu,spoštujem vse,razn par izjem in ne mielem nč grdega res.
Smešno mi je,da ti je igra stekla,ampak so ti use uzjel in men je tu  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,jest igram na šudru 8 let,ker me to zabava in vidm na raznih sajtih čudne in agresivne janeze,rinejo in rinejo kak let in le redki so dones na nivoju Kosca,ki ga še vedno rad spremljam,govorim seveda o najmlajših,stare itak že use puznam default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Brez zamere še 1x,da se nebi grdo gledala,če se slučajno kje vidva v živem heftu in srečno.

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

9

Reno napisal:
skUZI napisal:

@reno: kot vem je pokertableratings za cash game igral pa sem SNG-je.

Lej,brez zamere nism hotu žalt,želim vsem uspehe in veselja obiloooooo ob heftu,spoštujem vse,razn par izjem in ne mielem nč grdega res.
Smešno mi je,da ti je igra stekla,ampak so ti use uzjel in men je tu  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ,jest igram na šudru 8 let,ker me to zabava in vidm na raznih sajtih čudne in agresivne janeze,rinejo in rinejo kak let in le redki so dones na nivoju Kosca,ki ga še vedno rad spremljam,govorim seveda o najmlajših,stare itak že use puznam default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Brez zamere še 1x,da se nebi grdo gledala,če se slučajno kje vidva v živem heftu in srečno.

Ah kje to pa zihr ne. Mogoče je zvenel tko sam nimam itak kej zamert default/smile. Srečno pa tut teb default/cool .

00

10

Da nebom igral samo s tujim denarjem in pa da bo šlo tole hitreje vzamem tudi sam en paket. No upam pa da ostalo tut gre.
Sedaj je:
cirkoslav = 2 paketa = 40% (60$=46€)
skUZI = 1 paket = 20 % (30$=23€)

00

11

Ce niso spremenil zadnje pol leta ima party na 3$ ubijaski rake in sicer je 20% ce se prav spomnem. Stejkerji dobijo tudi samo 30% in se bonuse si izkljucil pri takmu raku. Cudi me da si nasel stejkerja.

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

Stejkerji dobijo 70%, brez bonusov.

00

13

Pa res sem slabo prebral. Ce gres igrat kam drugam(ker nikjer ni tak fee za sngje k na party low money) vzamem ostala dva paketka.

00

14

Ne, če se nemotim je rake na Partypokru 10 %. BI = 3$ z vštetim fee-jem, ki je 30 centov. Tudi na PokerStars je fee 10% (BI=3,5$ z vštetim fee-jem 37 centov). No če ti je to kej bolj všeč kot 20% rake bi bil kar vesel da se odločiš za stake pa da začnem default/tongue.

00

na Party je 2,70 + 0,30, kar je več kot 10%
na starsih je 3,13 + 0,37, kar je tudi več kot 10%

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

16

HEHE default/tongue .Ja no če smo čist natančni:
Party 11,11% fee
Stars 11.82% fee
Hotu sem pa sam povedat, da je prbližn isto, ter da ni okol 20% tko k je mislil slikec. Upam pa da mu bo to bolj ugajalo default/tongue.

00

17

Ja so spremenil rake vidm v zadnej pol leta odkar me ni blo gor. Sem se premislil ne bom stejknu.

00

skUZI napisal:

HEHE default/tongue .Ja no če smo čist natančni:
Party 11,11% fee
Stars 11.82% fee
.

jaz sem na pamet  računal, pa mi decimalke še delajo malo težav....

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

19

maliprofi napisal:

jaz sem na pamet  računal, pa mi decimalke še delajo malo težav....

Hehe..sej bo profi.

No dejmo še 2 paketa... default/tongue

Zadnji popravljal skUZI (11-10-2011 09:12:49)

00

20

No zgleda mi staka nebo uspel dobit. Se pa vseeno zahvaljujem cirkoslavu za zaupanje, ki ga je pokazal. Pa drugič default/tongue

00

21

No pa prosil bi enega od administratorjev da zapre temo. Hvala default/smile

Zadnji popravljal skUZI (13-10-2011 22:43:06)

00

pa drugič..velik sreče za mizami.. default/smile

00

23

cirkoslav napisal:

pa drugič..velik sreče za mizami.. default/smile

Hvala in tudi tebi default/smile

00