Tema: [poteka] 100jko - HU NL50 cash, 2500€

Zdravo. Že nekaj časa premišljujem, če bi odprl stejk ali pa počakal, da si sam naberem dovolj denarja. No nekako mi za nekaj časa še ne kaže, da bom zbral dovolj denarja, da začnem na svoj račun. Zadnje čase sem veliko presedel pred HU videji, ki sem jih kupil že lani tak čas. No glede stejka.

default/club Za začetni bankroll potrebujem 2500eur.
default/heart Prodajal bom le 2000eur, ker bom 500eur prispeval sam.
diamond: Za stejkan del pa ponujam 70-30 deal od profita in RB v korist stejkerja.
spade: Stejk bo trajal točno 75k hendov.
default/club Minimalni nakup je 2.5% ali 50eur.

STEJK SE LAHKO PREKINE KADARKOLI. V PRIMERU ZGODNJE PREKINITVE STEJKER NE DOBI DELEŽ PROFITA.

Nakazila so možna na. PS, MB ali Netteler.  MB: stojko99@yahoo.com

Spodaj imate moje grafe.

http://www.shrani.si/f/1G/ye/4mvUFSEv/screen-shot-2011-01-02-a.png
December 2010

http://www.shrani.si/f/3L/KN/12K6atJk/screen-shot-2011-01-19-a.png
Januraj 2010

http://www.shrani.si/f/2e/Kh/2Kx0ncb7/screen-shot-2011-01-31-a.png
Tole je konce januraja. Tukaj sem prešaltal na NL100, kjer me je zajel rahel downswing. Malo nisem bil pripravljen na ta limit. Ker sem ugotavljal, da mi ni všeč igrati s stacki kjer imam po 300-400bb. Zaradi cashoutov sm po tem mesecu zaključil, ker mi je na računu ostalo le nekih 500eur plus rejkbek, ki je prihajal. Takrat sem prenehal z igro in prešaltal denar stran s strani in začel igrati druge stvari na drugem sajtu.

No zdej so spet te zimski meseci. Spet imam časa več kot preveč. Upam, da bo kdo imel upanje v mene, da za vas in zase naredim malo denarja. Obvestila o igri bi prejeli vsakih nekaj dni oz po dogovoru. Pošiljal bi jih na PM ali pa objavljal tukaj. Kupljen imam tudi PT3, če bi slučajno kdo želel delati pregled HH-ja.

KUPLJENI DELEŽI:
Michi 35% PREJETO                 700eur
Konami 10% PREJETO              200eur
kemal 10% PREJETO                200eur
icoteam 5% PREJETO              100eur
Dippy 25% PREJETO                500eur
Schex 5% PREJETP                  100eur
Dogec 5% PREJETO                 100eur
SupremE 5% PREJETO              100eur
+
100jko                                                500eur
-------------------------------------------------------------------------
SKUPAJ:                                             2500eur
KONČNO STANJE:                                 ?

Zadnji popravljal 100jko (01-12-2011 01:00:31)

...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

Re: [poteka] 100jko - HU NL50 cash, 2500€

Aja če koga zanima. Vse to sem igral na FT-ju. Tuki je link od PTR-ja. Samo fali ogrooomno hendov. Pomoje kake 40k. http://www.pokertableratings.com/fullti … 100janovic.

3

ga kdo pozna?... je vreden zaupanja?

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
00

4

WDW

00

A nisi par mescev nazaj bil stakan s strani vuleta za neke mikrolimite? Ali sem te z nekom zamešal?

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

Še obstaja tvoja tema na forumu, ko si igral HU in limal hande, grafe? Bi jo rad malo prelistal..

00

za moje pojme vreden zaupanja. vprašanje samo koliko je ven iz forme zaradi neigranja. Neigranje lahko močno vpliva na hitri tilt  default/big_smile

00

Nisem niker napisal da ne igram. Igram predvsem živo igro. NL50. Tuki v posavju.

@jebiveter Res je. Bil sem stejkan s strani Vuleta. 15bi na NL10 na nekem italjanskem sajtu. Stejk je potekal brez komplikacij. Lahko prašate Vuleta.

@Prlek je tako WDW. default/big_smile Kar pomeni da veliko preigram z schexom, urekom, sandijem, kišem in mnogimi iz našega konca. Pozna me tudi pijer, jurčk, šuri in cela ta trbovska klapa. Če je v tem problem. Ne morem kr izgint s sveta. default/big_smile Drugač mam pa tud 500 postov na forumu. Nisem nov tuki.

Zadnji popravljal 100jko (27-10-2011 17:34:39)

@Edismah mislim, da obstaja. Sam je ne najdem ATM. Zgodba je bla taka. Igral sem posvečeno HUsng od 10-20$. Naredil kaki 600$ plusa. Šel igrat HU NL50-15$ CAP na TIltu. Tam naredu dovolj rolce, da sem igral z 30BI HUNL50 normalno. Naredu kr lepi plus. Potem me je pa v januarju zajel lep upswing. Takrat sm cashoutal večino denarja dol in imel še več kot dosti za NL50. Samo sem bil pameten in šel na NL100 kjer me je zajel downer. Potem pa zaradi cashouta in slabega BRM naredu konec.

Konec koncev če pogledamo vse skupaj je na koncu bilo tu še vedno 4k profita v dveh mesecih. In sem prepričan, da lahko naredim plus tudi vam. Tko, da odločite se po želji.

100jko napisal:

...Pozna me tudi pijer, jurčk, šuri in cela ta trbovska klapa...

...če Šurija poznaš, pol je jegercola v igri... to bi bil riziko stejk default/wink   default/big_smile default/big_smile default/big_smile

Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.
And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew" default/smile
00

11

Hahahhaha ja ka vi ne igrate tak? Litr jegra. Pa za vsak pobrani pot enga kratkega, če pa zgubim pa enga dvojnega za kazen. default/big_smile

Mi mamo neki pir iz češke default/big_smile  pa se skoz pije, če dobiš al zgubiš default/big_smile

Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.
And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew" default/smile
00

13

Hehe dj ka bomo zašli s teme. default/big_smile

Djmo fantje no. Tko sm motiviran za igro k vam povedat ne mnorem. Djmo djmo. default/big_smile

14

Pravi da se mu mudi v tople kraje. default/smile

00

15

Pa ja no. V tunizijo ko Matic in drugi grem. 1800 do tam. 700 bo pa rolca. default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

16

http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=3297 , ker je bilo povpraševanje po temi  default/smile

00

17

O lepa. Sploh nism vedu. default/big_smile Malo zabavnega branja za nazaj. default/big_smile

Ajde vsi interisenti hitro pište. default/big_smile

18

Oj!

Kolko mas minimalni %, ki ga prodajas?
Ce te prav razumem bos odigral minimalno 75k handov?

Michi - "The $talker"
00

19

Stejk planiram da bo trajal nekje 2 meseca. Zdej minimalno je nekje 60k hendov. Max pa 75k. Tam nj bi se zaključlo.  Minimalni %. Huh osebno mi je čisto vseen. Samo pomoje bi bilo kupovati za manj kot 50eur čisto nesmisnlo. 50eur je pa 2.5%.

Če bi mal zboljšu odstotke bi js mogoče vzel neki, pa še pod dvema pogojema:
1. možnost prekinitve stejka z stejkarjeve strani kadarkol
2. minimalno 75k odigranih haandov

00

21

Hja glede da mam petino stejka tako ali tako v žepu se lahko zmenimo za nekih 65-35. 75k hendov bo pa tako ali tako.
Za prekinitev kadarkoli se pa tudi lahko zmenimo samo v primeru, da v prehitri prekinitvi profita stejker ne dobi.

22

NO EVO PREUREDIL POGOJE STEJKA.

vzamem 5%

00

24

OK 15% je že rezerviranih...

25

STEJK SE LAHKO PREKINE KADARKOLI. V PRIMERU ZGODNJE PREKINITVE STEJKER NE DOBI DELEŽ PROFITA.

a tole ti resno???

00