26

Re: AFTER DARK V KR

Kašne slikce tisith 3. v bazenu? default/wink

00

Nateg tole default/smile ?

Zanimivo branje drgač tole default/big_smile, kake slikce še naslednič, da vidmo kaku to zgleda (bejbe, pa undergraund scena)!
Najs najs

00

28

Nevem no, ... sej po svoje... je zabavno..
..ampak... te.... pikce... so pa
annoying... pa odstavki... so super...
velike/male začetnice...ne rabaš?

00

29

BAVARC.KP napisal:
biaggo napisal:
BAVARC.KP napisal:

krasno....
moram vam povedati, da grem v KP
ker glih tam sem kupil svoj novi avto 545i---343KM
prej sem imel pa: seveda petico, 353---240KM

bravo!  posnam video.

hahhaha,pizda sm cgn, a nism ??
353 ne more bit petica, kot sam zavajam...."imam petico s 240KM"
imam 535, je edina v SLO ! in 535 je izjava v veličini bmw-ja
in se opravičujem za izjavol
in biaggo-malo se umiri z izjavami, sploh na kontra moje izjave,ker v nasprotnem primeru boš dal za pivo.....
sedaj pa premisli default/smile

ti misliš , da se hecam, ampak me res zanima ta tanova bemfla in bi blo fajn video videt, pa da vožnjo pokomentiraš...itak dam za pivo.

Zadnji popravljal biaggo (28-11-2011 11:34:54)

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
00

30

Stari, kaj zaen staf pa vi kadite na balkonu?

10

centri napisal:

Stari, kaj zaen staf pa vi kadite na balkonu?

hmmm, zanimivo vprašanje...
kolikor jst vem nobeden ne kadi že zelo, zelo, zelooo dolgo časa, pa tud ko so bili še pokovci nobeden ni nevem kaj kadil.
Recimo, da so 1x na mesec, ko je bila kaka žurka, da so enega ali dva zrolali, smo bili bolj na Laškem default/big_smile

00

32

Mater, tole je pa zaj.ebana scena tam pr vas u Kran...hude poteze za mizo, pol kr dve bejbi naenkrat(Saša in Simona), ceu avtopark bemflov, izleti u Koper, izvajanje iponseonage metov nad sosedi...btw: u kero smer si ga pa vrgu a not v Nejčevo stanovanje al si se ti tolk hiter ven umaknu pa zasuknu, da si soseda ven na hodnik fu.knu?..ker tole je mogl bit na hiter to se prav, da si mogu kr neki časa to veščino trenirat..svaka čast stari, vsaka čast...pa čist tko za na konc a un frend Alex ni mnda Aleksander Stanić?...ker, če je to ta, pol nam je marsikej jasno default/lol

Zadnji popravljal centri (29-11-2011 12:11:26)

00

Dober večer, torej kje smo ostali ??
4 smo bili še za mizo, jst, Samo chip lieder, Nejc in Mato. Jst in Mato imava približno enako žetonov cca 4k, Nejc jih ima cca 11k, Samo pa čez 20k. Alex se je ponudil za delilca in igrali smo naprej. Blindi so 250/500
Ni se prav veliko dogajalo, predvsem smo kradli blinde eden drugemu. No potem pa se z Mato-m zapneva: Že v preflopu dam 3BB bet 1.500
in me kliče z All-inom-izenačim.
moj K,Jo vs A,Qo
flop: J,9,8
turn : 4
Mislil sem si, samo ne 10-prosim...
river: 4
Sama sreča me je rešila, uff. Potem se pa kmalu z Nejcom zapneva v flop, mislim da je rejzal na 1.000, sam pa sem ga re-rejzal na 1.500 z handom 2,4s (križa)-kliče
flop: Q,A,2 rainbow
zarinem all-in, nakar odfolda pa mi pokaže Q,10o...je rekel, vem da imaš A zato foldam. Obrnem mu 2,4s pa mi reče "svaka ti čast".
Potem je še Samo Nejcu vzel 2 BB in je Nejc bil že v nevarnih vodah, pomoje sem imel že malce več žetonov kot on.
No potem sem bil pa na BB nakar me Samo izenači. Držim K,Qo
flop: A,3,9
Samo spet utruja, pije Laško, pomoje že 6-7...Zabije all-in, takoj odfoldam, ker sem ga dal na A. Pokaže 7,4o
Res hud blef, pijani blef...sem si rekel, OK tole bom že še izkoristil.
No kmalu zatem se pa še z Nejcom zapneva v all-in. Na SB dvignem njegov BB z 3BB, ker če me kliče je že skoraj v all-inu.
In res je, zarine z all-inom, sam držim A,Qo
A,Qo vs A,9o
že potiho maham z roko, yes, yes....Pa mi Alex takoj pove, ne veseli se prezgodaj....
flop: padla je Q...ostalo me sploh ni več zanimalo. Čik pavza, vsi na balkonu...Alex prešteje žetončke, Samo jih ma 27k, jst pa 21k
HU
Bil sem na BB in folda ??? Kva foldal je, šenkal mi je 250, ta je pa res ovca....Sicer pa po 7-8 Laških res že bore malo kaj pametnega skup spraviš...hehehe
In v 3 handu je bilo vsega konec...Držim J,7o
ga rejzam na 1.500 in me kliče.
flop: 9,10,Q
hmmm, gor dol kenta, dober flop za mene. Potem sem ga pa hotel prestrašiti z all-inom, pa me je klical z J,9o (par 9)
pa Samo že skače, tooooo, jeeeeee...pa mu jst pravim, pade K,8 pa imam kento...valjda, nč mi ne pade in Samo ZMAGA !!!
Prvič zmaga turnirček, ponavadi je vedno 1. ven letu default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
OK, Samo je skasiral 90€, jst 50€, Nejc pa 20€

V glavnem bilo je fino, zanimivo, končno spet mal akcije, ki sem jo že pošteno pogrešal default/lol
Zdej pa mal v Kr.Goro ali pa na Bled, ker teli naši turnirčki so na 3 tedne oz. na 1 mesec.
Se slišimo  default/lol
Lp

Zadnji popravljal BAVARC.KP (01-12-2011 23:34:24)

00

34

BAVARC.KP napisal:

pade K,8 pa imam kento

in uni jo ma tud pa mata split,hiša pubere rejk in nimata ze sol,lahk se ga pa nabijeta do konca default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

Reno napisal:
BAVARC.KP napisal:

pade K,8 pa imam kento

in uni jo ma tud pa mata split,hiša pubere rejk in nimata ze sol,lahk se ga pa nabijeta do konca default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

se strinjam...hehehe  default/big_smile
mater a veš kaj, tole si mi pa šele zdele dal vedeti na split, prej , do danes sploh nisem pomislil na to, ker kar je, pač je....
drugi dan sem malo podoživljal tale HU pa sem si rekel, da bi ga lahko veliko bolje odigral.
Je pa res da sem na HU še veliko zadaj default/sad
bom začel delati tudi na njem...
Lp

00

lol

20

adijo pamet

10

38

BAVARC.KP napisal:

Dober večer, torej kje smo ostali ??

Sama sreča me je rešila, uff. Potem se pa kmalu z Nejcom zapneva v flop, mislim da je rejzal na 1.000, sam pa sem ga re-rejzal na 1.500 z handom 2,4s (križa)-kliče

Lp

dobra poteza default/big_smile

10

39

LOL! Od začetka nisem razumel te teme, zdj pa umiram default/smile ... sicer s svojimi slikami v glavi default/tongue

Svaka čast!

00

hudi playi, hudi

skos te krekajo
00

41

BAVARC, jz sm mislu d se ti sm s pokrom preživlaš pa očitno.......
http://i1109.photobucket.com/albums/h437/wnbMG/IMAG0095.jpg

default/lol  default/lol  default/lol

Zadnji popravljal GaKo (17-12-2011 16:25:26)

Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)
00

hahaha, full dobro
Ti, kje pa stoji tale kebab okrepčevalnica ??
Ti pa zagotavljam da nimam nič s tem, moj poklic je "vozim šleparja" po Evropi
torej-kamiondžija default/big_smile

Drugače smo imeli pa včeraj After dark event 2
bom proti večeru malce opisal sceno...

01

43

BAVARC.KP napisal:

hahaha, full dobro
Ti, kje pa stoji tale kebab okrepčevalnica ??
Ti pa zagotavljam da nimam nič s tem, moj poklic je "vozim šleparja" po Evropi
torej-kamiondžija default/big_smile

Drugače smo imeli pa včeraj After dark event 2
bom proti večeru malce opisal sceno...

bavarski dvor, lj default/smile

no, pomoje že usi čakamo na nove prigode in opise after dark scene default/big_smile

Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)
00

44

Mater ej bemfli, pičke u jakuzziju, sick playi, monster poti js bi biu tut rad del tele scene default/hmm

00

45

mihic napisal:

Mater ej bemfli, pičke u jakuzziju, sick playi, monster poti js bi biu tut rad del tele scene default/hmm

Me 2 default/wink

00

OK, dober zvečer.
Včeraj smo imeli After Dark v Kranju event 2, pa poglejmo kaj se je dogajalo...
Polna miza igralcev+2 igralki default/smile ,buyin 20€, brez rebuya, vsak ima 6.000 žetončkov, blindi 25/50, aja miza 8-max

Prvi zmagovalec Samo je prišel zopet "malo pod gasom" in sem mu že v štartu napovedal revanšo default/smile  Že v prvem handu na CO dobim KQs (križi). Nejc pa Robi limpata po 50, jst na CO dvignem na 200, Petra na knofu folda, Mato SB, Alex BB foldata.Pol pa še Robi folda in greva z Nejcom v showdown.
flop: K,10,3 (2 križa)....izjemno dober flop, top par z vlečko barve
Nejc čekira, sam čekiram ker vem, da bi z bilo kero stavo Nejca odgnal iz igre-odločil sem se za slowplay
turn: 8
Nejc spet čekira, sam stavim 150-tipičen donk bet, Nejc kliče...
river: 5 (flusha nisem ujel)
Nejc čekira jst pa spet z donk stavo 200, Nejc plača 200 in obrne Q10o. OK zmaga, gremo dalje default/smile
Ene par krogov ne dobim nič pametnega, mal opazujem in občudujem naši 2 igralki Petro in Sašo default/big_smile  Petra je sploh luštna ko hudič, dočim Saša ma pa hudo kapaciteto pljuč default/lol  default/lol  default/lol ...Ampak o tem malo kasneje, vrnimo se k pokru.
Samo se je bolj posvetil Laško pivu kot igranju pokra, ostali smo pa bili dokaj zagnani. V enem handu se spomnim, da so šli 3 v flop z 3BB stavo. Petra, Alex pa Robi.
flop: 3,5,A
Petra s c-betom naprej 150, obadva kličeta...zanimivo, fajt bo default/big_smile
turn: J...(3 pa J sta v kari)
Petra zdaj stavi 250, spet obadva kličeta...hahaha default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  sm si mislu, klele bo pa res vsekalo default/lol
river: 8....(flush ni padu)
Petra stavi 300, Alex rejza na 600, Robi kliče, Petra kliče...
Robi: AQo
Alex: AKs (kare)
Petra: JJ  default/lol  default/lol  default/lol
Tooo, wow, jeeeee, unedva sta pa surlo stegnila default/smile . Sm hotu Petri kar lupčka dat od navdušenja, ampak....

00

lol

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
10

ampak...
Sistematično smo vsi vriskali in skakali, ker je Petra zmagala....imeli smo pa tudi pavzo od 15 min.
Balkon "scena" (da ne bo neki centri trapal da se "nekaj" kadi default/smile))... default/big_smile Minimalna čik pavza je mimo, pa Samo prijavi: a je še kje kakšen pir !" Mi ga gledamo...pa sej ga ma že dost, pa Saša pravi: Ej Samo, lahk greš pa v hladilnik po pir, pa spotoma mi ga lahk poteg....
Youuuu....ko smo mi to slišali je bila vrsta do balkona default/lol
Jst osebno sm tretiral izjavo kot provokacijo ampak....mi Saška na skrivaj pravi---jst bi samo tebe !!!
khm,khm....kje je pa POKER. Pa ja ne spet....spet babe, POKER je pa.....???
nadaljevanje jutri....

00

49

tole dans je le teaser default/big_smile

00

OK, s Sašo se začneva režat in se posedemo za mizo. Ojej, žalost, žalost, žalost...ama nobenih pametnih kart nisem dobil, da bi dobil recimo 4,5 default/club  bi že skakal od navdušenja. Pač spremljam igro, vmes sem spil ene 2 pira. V tem času je Alex Robija izločil iz turnirja s handom 88 vs KQo. Že v preflopu sta šla s 4BB notri, potem sta pa samo še nabijala in po mojem mnenju sta si mislila: da vidimo kdo ima večje "cohones" default/lol Na flopu pade Q, na turnu pa 8....ostale karte pa sami platlci. Unedva pa rejzata eden drugega, no na koncu sta pa v all-in in Alex zmaga. V tem času s Petro mal klepetava, saj veste "babje čenče". No končno dobim A10o na utg+1. Minimalno rejzam na 2BB, evo Samota-plača in  Saša še celo rejza na 3BB in se mi smeji default/smile OK, s Samom plačava.
flop: 6,J,K....čist falil flop,OK imam brodway kento v trebuh, samo to igrat je...nevem no, sej sami veste...
Sem se pa spravil blefirat, stavim 3BB-mislim da 600, obadva kličeta ??? Opala, jst nimam nič obadva pa plačata, se pravi nekaj imata.
Ja Saša, ki je sedela ravno nasproti mene se mi skoz nekaj smehlja default/big_smile , zdej pa nevem, al blefira, al šarmira, al pa ima nekaj pa me samo dekoncentrira. OK, za Samota sem tako vedel, da je "na Laškem" in da se spet nekaj sili, ampak Saša...2x smo že skupaj igrali, pa kar se spomnem ni slabo igrala, pa že nasploh so ženske znane da poredko blefirajo...
turn: 2...jst spet ustrelim, tokrat z 5BB=1.000, Samo foldne, Saša pa hihihi pa plača default/big_smile
river: 7....2x me je plačala in sm kuj vedel, da ima nekaj, mogoče AK, KQ, mogoče celo KJ... v glavnem na K sm jo dal
Jst čeknem, Saša pa še "jurčka" 1k stavi...Valjda da sem foldal, Saša obrne QQ....no pa je šlo mojega pol stacka default/lol , ampak dobr je, so šli moji žetončki vsaj k pravi osebi default/lol . In Saša je chip lider default/big_smile
Matr, skoz sm ji pol neki na dušo pihal, recimo z: O Saši, glej kolk maš žetončkov, a te bom lahk na kremšnite pelou...in podobne pocukrane oslarije...folk umira za mizo, moram pa rečt, da smo se povsem sprostili in da smo se res pošteno zabavali.
No 2 ki je vn letu je bil Samo s handom AJo, Mato ima pa Q9o...že na flopu: 2,Q,J. Ampak Samo se prav veliko ni sekiral, ko je bil out, kmalu je izusti: sej mam še 3 pere za spit default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
Poker night se odvija naprej, blindi rastejo, 1x mi je še celo uspelo ukrast blinde, ostalo pa ne bi komentiral, spet slabe karte.

00