Re: AFTER DARK V KR

Jst sm vse živo foldal, bil sem short steckar in sem čakal samo še na monsterja. No potem je pa počilo: "babji fajt" default/lol  default/lol  default/lol
Petra pa Saša sta se zapeli že v preflopu.Jst sm bil SB sm foldal, Petra sedi zraven mene je BB, Alex je utg in dvigne na 2BB, Saša na MP ga rejzne na 4BB, ostali foldamo, Petra na BB pa rejza celo na 6BB. Takoj sem pomislil na squieeze play, ampak naše "deklce" tega ne poznajo...ali pač... default/big_smile Alex se potuhne in folda, Saša plača.
flop: 6,8,A...Petra z 6BB naprej, Saša plača
turn: Q...Petra all-in, Saša takoj plača
Saša AA vs QQ Petra....mislim, to pa še na online vidiš zelo poredko, 2 monster seta....fantastično default/big_smile  In naša ta luštna Petra gre domov,
sam pa vse prisotne sprašujem: a kdo še upa proti Saši špilat ??? (no mogoče Corey, ampak ga ni...hahaha) default/lol  default/lol  default/lol
Spet foldam vse živo, blindi gor in padem na 6BB. Vmes je še Alex Nejca snel s AK vs K10...na flopu K.
Ostanemo jst s 6BB=1.500 žetončki, Alex, Mato in chip lider Saša default/big_smile
Končno dve devetke 99, all-in, Saša me kliče z A4o...A ne pade in double up default/big_smile . En krog foldam nakar dobim 1010.
Stavim min. bet rejz 500 (blindi so že max. 125/250, jst mam pa točno 3k) in Mato me kliče, pa še Alex iz BB doplača še 250.
flop: 2,4,9...kar takoj sem užgal z all-inom, Alex folda, Mato me pa kliče z AKs diamond: , ena kara na bordu.
turn: Q diamond: ...ne no, ne no runer runer-ja, al pa AK
river: 5 default/heart ...ufff, že 2 double up default/big_smile
No naslednji hand je pa Alex snel Matota z AKo vs 77...na turnu pade K
In smo že v cash game-u. Saša ma mal več kot 24k, Alex ma cca 18k jst pa švoh 6k default/big_smile
In 3 ven letim jst proti Saši z 44 vs Q10s spade: ...že na flopu 10
No v HU sta se pa kr borila moram priznat, ni bilo vsega konec že po 4-5 handih, kot običajno...Moram rečt, da sta se fajtala ene pol urce, zmagala je pa Saška z 910s default/heart  vs K8o...
flop: 7,8,2...je pa Alex kr all-in nažgal, Saša ga je klicala ker je tud ona imela izredno ugoden flop....na riverju pade 10 default/lol  default/lol  default/lol
Saša je dobila 90€, Alex 50€ moja malenkost pa 20€.
Moram pa povedati, da smo se izredno dobro zabavali, en kup štosov smo na "mizo" zmetali, tudi Samo je bil malo bolj duhovit kot v 1 srečanju, kjer je bil kar malce preveč moreč...ja pa še 2 luštne punce smo mel, ne....zato je pa pomoje bilo malo bolj sproščeno default/big_smile
Škoda k se "deklce" niso malo bolj sprostile, bi mogoče kako majčko odvrgle... default/lol  default/lol  default/lol , no ampak o tem bomo drugič poročali, ko bo do tega prišlo, v kar pa sploh ne dvomim default/big_smile
Drugač so imel pa včeraj že 3 event nekje pod Krvavcem, ampak včeraj pa žal nisem mogel priti...
OK, to je to za letos, lepo se imejte in pa VESELE PRAZNIKE IN SREČNO NOVO LETO !

00

v pol petih jst knigo pišem....groza, bridka groza, ujeli smo se...
ampak vseeno je bilo krasno, jasno nebo, snežinke so padalae....potem se mi je pa snelo....globoko preživljamo sceno, vendar
grummmm, grummm , usuje se vsa gora žleht, takoj smo pri gori,ravno mislim, da je ekipa zadaj....ampak kurc jih gleda...so
za mano da glva peče.....

01

Hm, tale zadnji post je pa globok, toliko kot je ura zgodnja.. default/big_smile

TILTLESS!
10

hahaha, res je default/lol
al sm se bedak včerej na Nordici ob ene 5h zjutrej, vs v "rožicah default/big_smile ", se spravu poker igrat....
rezultat: podn, živa groza default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile
odprl sm 3x double upe po 10$
2 sm dobu enga pa spušil....ampak kako sm 1 dobil....jao, jao....groza default/lol  default/lol  default/lol
neki nabijam z 10,2o pa itak spušim hand, mam sam še ene 200 žetončkov
pa 3x sm bil v all-inu pa mi je skoz neki padl...ampak nikol se nism mogu podvojit, zmeri so me blindi pojedli
pol se pa 2 kretene zapneta v all-in, in valjda en vn leti jst pa double up za 10$ default/lol  default/lol  default/lol
crknu sm od smeha, pa sam še ene 110 žetončkov sm mel, niti za BB ni blo....hahaha bedaki default/lol  default/lol  default/lol

Drugače grem pa zdele v LJ, na eno "underground sceno"....sam nevem kako bom preživel...
najbolj, da še ene 2-3 ruknem, da mal k seb pridem default/big_smile
Lp

00

HELP
Zadnje čase se spopadam z double-up SNG turnirji z od 1-5$ buy ina.
Igram na "Poker770" in na "PokerNordica". JOKERSTARS-a iz protesta ignoriram. default/big_smile
Kdor koli igra te turnirje ali mi lahko kdo kaj svetuje, če je kje kaka knjiga za prebrat ali pa kak link za strategijo...v glavnem bilo kaj...
Pa še nekaj me zanima. Recimo na Poker770 je SNG 6-max in mi gre kar dobro, počasi lezem navzgor z BRM-jem
Na PokerNordica so pa SNG 10-max...no kle mi pa ne gre tako dobro, in z BRM-jem lezem počasi navzdol default/big_smile
Zakaj ?? Ali se drugače igra, strategija ??
Kdor koli mi lahko kej pomaga se mu že v naprej zahvaljujem. default/big_smile
Lp

00

56

praf smešno je to default/big_smile

LP Blaž
00

ali veste da gorenci radi laufajo ???
khm,khm....
bil v Avstriji, med "Jugoslovani", no sej so cool......bili...................., ko sm pa snel 99, pa na flopu 9,A,K
fantje, pa mejte se dobro, da ste dodro KRIPO kupili...sem se neki zajebaval....
3Bet-rejz+6bet-rejz ???????????????????
žolč sm pobiral.....ja kako, sej mam SET, pa ne me jeb.....
rejz-rerejz-9-BB-----call
9,A,K.....jst sm sam čekiral, k nism vedu kje sm.....
99 vs AKo
flop : 9,A,K
turn pa river platelc.
jst al-in....kurc jih gleda jodlarje....dedec me kliče z AK
VSE JE MOJE!!!
sam smo letel ko snete skire default/big_smile

00

set 9....
seo nage.....mater ne gre.......pol pa more it na...
say say  tsuri komiashi, s težo sem ga prevagal in položil na harai goshi.....in dobil vrednost in prevlado----GAS !!!
ma GAS !!!!!!!!!
v bavarca---GAS--- imamo projekt, jst mam pa Bavarca 535-241KM
pa ne me jebat...v kimoni jst po gasu 190/kmh.....

00

še dobr,da nas ni ustavil en kreten.....aja, saj nas je
na uchi mata je letu ko zajc.....

najrajš bi pokazal kak video, "k smo leteli", sploh za Biagga....
j*** ga, sm ga nažigal kr .....skor do konca....
Lp

00

ne me jebat kako delaš! nič mi ni jasno,ampak smešno pa je  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

nejc1805 napisal:

k boš ti mogu bežat, pol pa mej ne Megana, ampak BAVARCA !!!
še dobr, da sm dva upočasnil......
pol sm pa sam gas pa za volan !!!
Ja, sej je neki vrste kriminalke je, ampak je default/smile

a gre kdo na blazine default/smile

00

drugs are baaad

00

BAVARC.KP napisal:
nejc1805 napisal:

k boš ti mogu bežat, pol pa mej ne Megana, ampak BAVARCA !!!
še dobr, da sm dva upočasnil......
pol sm pa sam gas pa za volan !!!
Ja, sej je neki vrste kriminalke je, ampak je default/smile

a gre kdo na blazine default/smile

kak veš da mam megana  default/lol

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

64

BAVARC.KP napisal:

set 9....
seo nage.....mater ne gre.......pol pa more it na...
say say  tsuri komiashi, s težo sem ga prevagal in položil na harai goshi.....in dobil vrednost in prevlado----GAS !!!
ma GAS !!!!!!!!!
v bavarca---GAS--- imamo projekt, jst mam pa Bavarca 535-241KM
pa ne me jebat...v kimoni jst po gasu 190/kmh.....

BAVARC.KP napisal:

še dobr,da nas ni ustavil en kreten.....aja, saj nas je
na uchi mata je letu ko zajc.....

najrajš bi pokazal kak video, "k smo leteli", sploh za Biagga....
j*** ga, sm ga nažigal kr .....skor do konca....
Lp

Tole pa ni več posledica kajenja nekih čudnih substanc po temule napisanemu bi reku, da ste se kr mal špikal.

00

Tole pa ni več posledica kajenja nekih čudnih substanc po temule napisanemu bi reku, da ste se kr mal špikal.
centri: ne kadim in se ne špikam---v bistvu sovražim drogo !!!

se pa vsem opravičujem za včerajšnje prenagljene misli, ki so plod adrenalina, veselja in pa seveda parih pirov v riti default/big_smile
bom pa sedaj napisal včerajšnjo "kriminalko", da bo vsaj vse skupaj imelo rep in glavo...

00

66

No le zberi misli in napiši, da bomo razumeli zakaj se je šlo, ker je zabavno brat tele tvoje podvige...tile tvoji podvigi bi lahko bili dobra predloga za kak action-comic book škoda da je Miki Muster že pokojni.

00

67

centri napisal:

škoda da je Miki Muster že pokojni

Miki Muster ni pokojni default/roll

00

68

Anton napisal:
centri napisal:

škoda da je Miki Muster že pokojni

Miki Muster ni pokojni default/roll

Ufff grozna napaka...prenagljeno sem napisal..se iskreno opravičujem za ta nepreverjen podatek...upam, da nisem koga užalu.

00