Re: call ali fold?

Ne štekam. Če hočeš overpair da te kliče na NL4 a ni bolše klicat? Sej nočeš dobit teh bogih 25bbjev, cilj ti moreta bit igralca za tabo ki mata 100bb.

Mah, nevem... Tko slabo igram zadnje cajte da je čist možno da maš ti prav default/mad

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

27

ca$hman napisal:

Po mojem mnenju pa si ti samo bil malo stiltan in si hotel pokazat kako si zgubil pa nisi hotel, da bi izgledalo kot jamranje. Ker če je pri tej situaciji zate vprašanje call ali fold, potem raje nehaj igrati poker LOL . Pa tega se phil ivey ne odloži.

ja seveda, uberstiltan default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile . Če si mogoče opazil, jaz sem hand odigral. Vprašal sem samo kako bi vi odigrali default/roll

00

ja no pol si vseeno zlo slabo odigral ker ce nekdo lovi farbo te bo tko al tko placal ce ma pa kir A sa pol bolse call tle z over pairom te pa tak zarine ce ti samo placas ali raisnes

Zadnji popravljal dacmandu1 (28-12-2011 19:03:34)

00

29

Da super odšpilano. Če ma over pair tuki še butl pogrunta da je verjetno slab. Že če veš da je en na vučki barve se mu sanja ne kje je. Bzv si rejznu in je čisti EV- poteza. Ker če samo callaš te mogoče da ker na vučko barve in gre v kak muve. Na tvoj rerejz je pa zlo malo prostora za move. Napaka joooooj kakšna napaka.

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/tongue  default/tongue  default/tongue  default/tongue  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol

...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...