Tema: double or nothing

Pozdravljeni poker forumaši  default/smile

Ker vidim, da je ta forum zelo obiskan, sem si reku, da se bom kar obrnil po pomoč  default/smile poker spremljam že nekaj let, zadnje leto se bolj posvečam in pripravljam na online igro, ki ni ravno moja dobra stran.
Malo sem razmišljal kaj bi sploh igral...cash,mtt,sng,hu...po premisleku sem se odločil, da bi bil DoN najbolj primeren za mojo igro.

Bi pa prosil, da mi daste čimveč nasvetov(pametnih default/smile ) ...začel bi na micro limitih in počasi plezal višje...
tako, da z besedo na dan  default/smile ...glavne stvari, ki me zanimajo so:
- začetni BR
- spletna stran
- strategija
- holdem manager
- in pa vse kar se mora vedeti o DoNih

Hvala za pomoč in lep pozdrav  default/smile

00

Re: double or nothing

ne splača se to igrat zaradi:
1) prevelikega rejka na mikrotih
2) ogrožanja lastnega zdravja

skos te krekajo
10

murichej napisal:

ne splača se to igrat zaradi:
1) prevelikega rejka na mikrotih
2) ogrožanja lastnega zdravja

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

najprej se vama morem zahvalit za nasvet default/wink
me pa zanima, če je ta nasvet iz lastnih izkušenj?! ker, če je potem me zanima kako sta se pripravila na igro (če sploh;)), kakšen sta imela BR in pa obrazložitev 2 točke default/wink

Hvala in lep pozdrav default/wink

00

Jaz sem precej preigral tega heca in res je, kar sta predhodnika povedala. Rejk je v vseh igralnicah previsok za tovrstne turnirje in moraš od 100 turnirjev zmagat cca 55 da si šelebreakeven. Še nekaj je treba izpstavit....sistem igre je drugačen, kot pri navadnih S&G turnirjih in kvarno vpliva na razmišljanje. Postaneš avtomatski pritiskalec fold buttna (večino). Dobra stran tega je, da lahko narediš velik volumen in igraš precej več miz kot na navadnih S&G-jih, saj je turnirja konec ko ostane polovica nastopajočih, kar pomeni da ni treba dost razmišljat kako boš igral recimo v heads upu....
Najbolj bedna je kombinacija fifty/50 turnirjev na pokerstarsih kjer je vse skupi ena mešanca S&G-ja in cash gejma. Mene ni glih pritegnilo, sem rajši igral čist navadne DON-e.
Če boš vztrajal na donih priporočam merge network z dobrim rakeback dealom (tu se da kaj narest), nikakor pa ne Ipoker mreže, kjer je rejk res svinjski.

Jz sm pa iberžnik!
10

Hvala za dobre nasvete...upam, da bo še kdo napisal kaj iz lastnih izkušenj, da si bom lažje ustvaril mnenje o DoNih. Sicer me zanima tudi kaj o strategiji igre in pa kakšen pameten video.

00

pobrskaj malo po forumu, je bilo dost že na to temo objavljeno

00

8

Usi so prou puvedal. Dam pa še svoje mnenje...
za začetek bildanja BR niti ni tuk napačna vrjanta tale DoN, ker se z disciplino da plus delat  default/big_smile
Splača se pa igrat v primeru dobrega RB, kot je bil na nordiki recimo 35%, in če maš ROI ukul 20%, loh hitr zračunaš da se že z DoNi z Bi = $3,24 in $5,4 da lep plus nrdit. Je pa res da na merge net. promet na DoN-ih čez dan ne laufa, od pozno zvečer do dopoldan pa kr solidno.
Mormo se pa zavedat da te DoNi skor nimajo veze s pravim pokrom oz. se igra čist druga taktika...
neke literature nism glih zasledil, razn kakih članku na raznih forumih. Če te zanima mam neki stvari v skrčeni  default/big_smile  obliki. Na PM mi mejl pošl če češ.

00

Kot opažam ni ravno veliko igralcev, ki bi se spravili v projekt DoN in ravno to mi je dalo še večji zagon, da (MOGOČE) dokažem, da se lahko dela +, vendar nočem it brezglavo v projekt, tako da vsaka informacija bo koristna. default/wink Zanima me tudi, glede na to, da DoNi niso prava izbira za delanje +, če je veliko regularcev ali bolj fishi željni krekanja default/wink Pa še to...koliko BI naj bi bil optimalni začetni BR?

00

Jaz sem lani igral na Ongame mreži $1,20 DON turnirje.  1000 turnirjev je $1200. Zmagaš 600 turnirjev in si na svojem. Meni ni uspelo dobiti 60% turnirjev. Sem naredu zgubo. Za začetek imaš dovolj $100 bankrola.
ŠE TO !!
Na  $1,20 ni regularcev,  je veliko ovc. Samo na koncu sem tuj jest izpadu ovca, k sem zgubo naredu. In to brez tilta v 1000 turnirjih. 1 mesec sem igrov. 4-5 turnirjev na enkrat. Vse turbo.

Zadnji popravljal star amater (03-04-2012 17:58:23)

00

11

star amater napisal:

Jaz sem lani igral na Ongame mreži $1,20 DON turnirje.  1000 turnirjev je $1200. Zmagaš 600 turnirjev in si na svojem. Meni ni uspelo dobiti 60% turnirjev. Sem naredu zgubo. Za začetek imaš dovolj $100 bankrola.

ja 20% rake se pomoje ne da premagaovat... od 3.30$ limita naprej pa je rake 10%. Tu pa se ob dobrem RB dealu že da kaj naredit. Podobno je na ipoker kjer je 10% rake od limitov 5.50$ naprej, nižje pa 20%. če misliš igrat nižje potem ostane samo merge

00

ja 20% rake se pomoje ne da premagaovat... od 3.30$ limita naprej pa je rake 10%. Tu pa se ob dobrem RB dealu že da kaj naredit. Podobno je na ipoker kjer je 10% rake od limitov 5.50$ naprej, nižje pa 20%. če misliš igrat nižje potem ostane samo merge

Sem igral tudi $3,30 in $5,50 DON. Toda tam so že regularci. Vedno 3-4 čakajo da so blindi 200-400 pa začnejo zganjat agresijo. Prej sploh ne igrajo, razen na premium karte.

00

13

Se pravi predlagate merge mrežo...katera pa je najboljša stran na merge? Zdej se že počasi bližamo temu kje je najboljše igrat...rabu bi še kakšen nasvet o strategiji...vem, da je podobno sng ampak sigurno ni isto, ker sng je cilj zmaga, pri DoNih pa top5, top3.

00

14

tule je kar dobro napisano

http://forumserver.twoplustwo.com/36/st … ds-841555/

00