Tema: Novi znaki življenja pri hiši Full Tilt Poker

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Novice/Full_tilt_logo.gif

V zadnjih nekaj dneh je bilo mogoče opaziti kar veliko dogajanja, povezanega s hišo Full Tilt Poker ...

Več o tem v novici.

00

Re: Novi znaki življenja pri hiši Full Tilt Poker

ti šment, očitno se bom res moral ugrizniti v jezik, ko se še kak mesec nazaj govoril, da letos ne pričakujem še odprtja

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

se pravi, da nekateri visijo na strani od fulltilta in gledajo, kakšne barve je gumbek???

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
01

4

maliprofi napisal:

se pravi, da nekateri visijo na strani od fulltilta in gledajo, kakšne barve je gumbek???

Verjetno če ma model 50k gor, pogleda zjutraj če je kaj novega  default/big_smile

10

Drugače pa (pričakovano seveda) trenutno ne deluje na spletni strani FTP niti link "store", čeprav se je dalo še pred kratkim čisto normalno pogledat

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

ajkula napisal:

Drugače pa (pričakovano seveda) trenutno ne deluje na spletni strani FTP niti link "store", čeprav se je dalo še pred kratkim čisto normalno pogledat

so ti pike ostale, pa bi rad kaj kupil?

ti jaz posodim kakšno full tilt jakno, pa se oblečeva in greva skupaj na kak live turnir....

default/smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00