Re: vdor v moneybookers

sam zdej si pa res mal sumljiv....racunalnicar pa to,pa se ti neki downloadani programi skrivajo,da jih ne najdeš??? hehehe

ne trdim nc,da naus vn padu,sam povem da si sumljiv

00

član brt me je lepo vprašal kje sem downloadal nikjer se nisem sam silu a sem mogoče kaj napisal?

00

Ce ne druzga si racunalnicar pa si sel sprasevat take stvari.. mors bit pa zelo slab default/big_smile

50

29

100k spraznis z bwina pa se sekiras za 350E... ocitno nisi ta ki se vozi z "boljsim avtom"
uzemi jim se 350E pa se ne sekiraj...

00

30

programer napisal:

r0k: osmešijo se ponavadi ljudje takšnega kova ki delajo za par €.... na srečo si lahko pogledaš mal prometa na desoft na bizi.si pa ti bo vse jasno kdo se bolj smeši default/smile

Lp

Nisem še slišal, da bi se kdo smejal človeku, ki pošteno dela, pa naj bo za pošteno ali pa nepošteno plačilo..res zanimivo, kako hitro se homo sapiensu prioritete pomešajo..ali kako že gre tista: "Prirodi je trebalo milion godina, da od majmuna napravi čovjeka, a kapitalizmu samo 50, da od čovjeka napravi majmuna..

Sicer pa sem preveril tukaj, pa nisem zasledil nobenega Krapež Dejana (morda jih obvestiš o nedoslednosti pri zbiranju podatkov).

00

31

programer napisal:

r0k: osmešijo se ponavadi ljudje takšnega kova ki delajo za par €.... na srečo si lahko pogledaš mal prometa na desoft na bizi.si pa ti bo vse jasno kdo se bolj smeši default/smile

http://www.forbes.com/profile/bill-gates/
ce se ze imas za nekega frajerja...
izpades debil da se hvalis kolko mas denarja, ne vem zakaj ti potem 350e tok velik pomen?

p.s. osmesijo se ponavadi taki kot si ti, in ne taki ki delajo za par €

Zadnji popravljal r0ky (26-04-2012 00:31:59)

00

Kaj pa, če bi passworde vpisoval z on-screen keyboardom? Torej z miško klikanje po tipkah na ekranu. Keyloggerji tut to beležijo?

AIEV graph coach.
00

Jest se spomnim da se enemu mojemu prijatelju zgodil isto,tezavo je resil tako da je sel v eno racunalnisko podjetje,ki se s tem bavi in so pridobili nazaj njegov denar.Najboljse da gres tja in jim razlozis celo situacijo.NImam njihovega kontakta vem pa da se nahajajo na naslovu Studenec 48 default/yikes  default/yikes  default/yikes  upam da ti bojo lahko pomagal...lp

00

34

Formatiri komp bo najhitrej rešen.

00

Rohypnol napisal:

Kaj pa, če bi passworde vpisoval z on-screen keyboardom? Torej z miško klikanje po tipkah na ekranu. Keyloggerji tut to beležijo?

delajo tud printscreene...sam nastelas na kolk casa oz na vsako spremembo strani....tko da mogoce bi ti ratal,da neb ujel celega gesla...nevem...se nisem igraz zadnjih par let z njimi...

00

Zdej sm pogledu...lahk ga nastelas da nardi printscreen na vsak klik miške...tko da ....

Spisek funkcij:
Invisible program folder 
Password protection
Accessed with keyword
Accessed with hotkey combination
Configurable self-removal
Configurable warning message
Remote installation default/palecgor
Monitoring  default/palecgor
System logon (password)
Recording keystrokes: keychars default/palecgor
Recording keystrokes: other keys default/palecgor
File-activity (created files)
File-activity (deleted files)
File-activity (copied files)
File-activity (renamed files)
File-activity (opened files)
Clipboard interception
Started applications monitoring default/palecgor
System logon
System logoff
Printer queue
Mouse-clicks recording default/palecgor
Sound recording default/palecgor
System inactivity time recording
Screenshots default/palecgor
Adjustable screenshot frequency default/palecgor
Adjustable screenshot quality
Desktop or window shot option
On-mouse-click screenshots default/palecgor
Online Monitoring default/palecgor 
Visited URLs (Internet Explorer) default/palecgor
Visited URLs (Mozilla Firefox)
Visited URLs (Safari)
Visited URLs (Opera)
Visited URLs (Google Chrome)
Client-based emails logging
Screenshots of visited web-sites default/palecgor
Windows Live chats (2-side)
YahooIM (2-side)
AIM chats (2-side)
ICQ chats (2-side)
Skype chats (2-side)
Reports
Monitor pre-specified users only
Events duration
Ability to watch certain programs default/palecgor
Search by keywords
Several days report building
Logs sent via email
Logs sent via FTP
Logs sent via LAN
Logs copied to a portable device
Maximum log-file size
Automated clearance of log-file
Other
Reaction to a specific keyword
Monitoring scheduler
Pre-specified programs blocking
Pre-specified websites blocking

Zadnji popravljal Lipi1982 (26-04-2012 01:26:09)

00

Vids da clovek laze in trapa neumnosi...studenec 48 te pricakuje

00

kaj je na studencu....hehe kaka psihiatrična?hehe     drugac pa ja.....se mi zdi da model mal bluzi...

00

Ornk bluzi pa verjetno ne prvic ne zadnic  default/smile

00

prow pogooglu sm studenec...pa vidm da sm kr uganu....hehe drugac pa ja...kao nek programer,pa mu js k sm laik za racunalnistvo razlagam....WTF???

Tko da ja...dolgcas mu je...

00

sej se vidi nekateri so pošteni drugi po domače povedano" nevošljivi", ker si ne morejo zaslužiti kruh ne na nepošten in pošten način. govorijo bluze za v 3 dni. mogoče se motim a veliko ljudi je tukaj gor nepismenih: prvič nikjer nisem omenil da mi je pomembnih 350€, za to sploh na moneybookers nisem vprašal. Briga me za 350€. Vprašal sem jih, če mi mogoče lahko pomagate zakaj je do tega prišlo. A bi šlo za 1€ ali pa za 1mio €. Gre se za krajo denarja in vdor, ki je kazniv. Zanima me zakaj je do tega prišlo. Kaj če bi imel gor nekaj 100k in podobno. Zamešali ste malo številke.

Nisem še slišal, da bi se kdo smejal človeku, ki pošteno dela, pa naj bo za pošteno ali pa nepošteno plačilo..res zanimivo, kako hitro se homo sapiensu prioritete pomešajo..ali kako že gre tista: "Prirodi je trebalo milion godina, da od majmuna napravi čovjeka, a kapitalizmu samo 50, da od čovjeka napravi majmuna..

Nič nimam proti ljudem, ki delajo za 500€ in jih ne ocenjujem kot slabe. To sem napisal komentar zato, ker je rok nekaj zabluzil, da se bom osmešil. Nasprotno osmeši se lahko človek, ki je tukaj na forumu dokazov o njegovi boljši inteligenci pa nima.
Ampak smo še vedno v Slo, kjer poštenost in nevošljivost ne gresta skupaj.

Mislil sem, da je tale forum boljši od ostalih, res sem v to bil prepričan. PokerPro.cc s tem absolutno zgublja zgled. Bral sem malo komentarje od uporabnikov in opazil, da brez zažitev na tem forumu ne gre mimo.
Žalostno!

22