Tema: Skrill EURO CUP promocije

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/Forum_Slike/moneybookers/728_90.jpg

Do 1. julija 2012 pošljite ali prejmite sredstva s Skrillom in mogoče boste prav vi zadeli eno od nagrad. Vse, kar morate storiti je, da na naslednji strani kliknete gumb 'Participate'. Majice, Euro 2012 žoge in denarne nagrade že čakajo na vas...

------------------------------------------------------------------

http://si.pokerpro.cc//uploads/si.pokerpro.cc/Forum_Slike/moneybookers/20120413_728x90-euroclubp.png

Postanite Skrill VIP...in zaslužite 5-krat več točk zvestobe

Do 1. julija 2012 lahko s transakcijami s Skrill VIP zaslužite 5-krat več loyalty points. Pike lahko zamenjate za denar - 1% cashbacka ali pa za posebne VIP EuroClub nagrade.

Vse, kar morate storiti je:

Registrirajte se na Skrill (Moneybookers) ali pa kliknite 'Participate'
    Vnesite promocijsko kodo 16258117
    Postanite VIP Skrill
    Vnovčite svoje pike in uživajte v nagradah

00

Re: Skrill EURO CUP promocije

Ko bi vsaj kak gol padu default/big_smile

Zadnji popravljal slikec (02-06-2012 11:41:01)

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

Zanima me kakšni so pogoji za pridobit VIP račun v času te promocije. PRosim če kdo od adminov točno pojasni zahtve za pridobitev in ohranitev.

Zadnji popravljal greytex (02-06-2012 12:01:30)

00

greytex napisal:

Zanima me kakšni so pogoji za pridobit VIP račun v času te promocije. PRosim če kdo od adminov točno pojasni zahtve za pridobitev in ohranitev.

+1

http://kidpokerslo.blogspot.com/
00

slikec napisal:

Ko bi vsaj kak gol padu default/big_smile

Ne streljaš dost natančno? Jst tud ne default/big_smile
Upam da dam vsaj 1 gol v tem mescu.. default/smile

"Money won is twice as sweet as money earned"
00

Mi vsi skupi nismo za C ekipo tretje slovenske lige default/smile
Jz tud kr naprej mem streljam, potem pa samo sporočilo what a save.
Jebeni golman  default/big_smile

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

Haha.. a sta dobili možnost strela včeraj pa danes? Jaz sem normalno delal transakcije, pa nič od maila. default/sad

"Money won is twice as sweet as money earned"
00

Torej, če prav razumem, če zdej odprem račun ni nobenih dugih pogojev da postanem VIP? Sprašujem zato, ke bi mel rad nujno več valutnih računov (EUR in USD). BTW ma kdo kašno idejo kaj se bo zgodilo, če EUR propade, mi bomo mel pa EUR kartice?

00

Ma kašn propad eura, to so zgolj ameriške sanje in britansko upanje.

00

10

jej, končno danes zadel en penal  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

nagrada?............

....1€

A krek per day keeps the money away
00

11

Js isto včeri dobim mail, vidim v naslovu maila you scored al neki, sm že čist vesel, pol pa vidim 1 euro, ma ne se hecat no  default/big_smile

Zadnji popravljal Luka27 (09-06-2012 21:32:36)

00

jst sn skinu že dva gola direkt pod rašlje za 1 euro, pa danes bomba u golmana pa ni mogu branit za 5 eurov  default/big_smile  default/big_smile

ne resno, skupi že 7 eurov, kako že pravijo "podarjenemu konju se ne gleda u zobe"

gg

10

13

Evo pa je tudi tale fuzbaler iz Slovenije zadel za 5€  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

kak to kaj deluje? sem že zadnjič dal Participate, samo na nepravi dan. Danes sem mel eno transakcijo, pa ne vem kaj moram kliknit, da bi streljal na gol default/big_smile
Kliknem Parcipate, pa se ne zgodi nič.

edit: zdaj sem komaj joinal promocijo. to pomeni, da sem verjetno zamudil in ta transakcija od danes ne pride v poštev več, ne? default/tongue

Zadnji popravljal murichej (12-06-2012 16:54:49)

skos te krekajo
00

Js sm že ene 10x klikno Participate pa še nobenga povabila nism dobo za streljanje na gol...

00

Verjetno je treba naredit transakcijo z partnerjem, torej z recimo pokerhišo in prenosi na druge MB accounte ne štejejo. Meni so dali dvakrat in obakrat: What a SAVE!!!!!  default/tongue  default/tongue  default/tongue

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

1€              default/tongue  default/tongue  default/tongue  default/tongue

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

Yo yo, zdej sem se prebil čez to administracijo in naredil prvi polog na mb acc. Zj me zanima, da ratam VIP je dovolj, če nakažem 3000 samo na račun, al mora bit potem prometa z drugimi 3000?

00