Tema: speed

Ali kdo igra tale speed na Ipokru? Kaki so vaši občutki? Sam sem danes malo poiskusil in se mi zdi kar loose tole, dost bolj kot na PS. Pa še en hand, ki se mi je zgodil

06

2

Re: speed

pa še eden malo pozneje

00

Haha, sam prvi hend je pa res fiši odigran s tvoje strani default/big_smile

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
50

4

2. je hero defend, pa zakaj ne zabijaš s čim misleš da te kliče pou pota pa folda kr zabiješ?

Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)
20

5

Anubis88 napisal:

Zakaj?

01

6

GaKo napisal:

2. je hero defend, pa zakaj ne zabijaš s čim misleš da te kliče pou pota pa folda kr zabiješ?

kako bi ti odigral? dal sem ga na AK

00

benz napisal:

Ali kdo igra tale speed na Ipokru? Kaki so vaši občutki? Sam sem danes malo poiskusil in se mi zdi kar loose tole, dost bolj kot na PS. Pa še en hand, ki se mi je zgodil

http://media.tumblr.com/tumblr_lzvi5gCQQp1r3zat8.gif

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
40

8

nejc1805 napisal:
benz napisal:

http://media.tumblr.com/tumblr_lzvi5gCQQp1r3zat8.gif

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

+1 default/smile

00

9

Zadnji popravljal benz (02-07-2012 19:12:13)

01

10

benz napisal:
GaKo napisal:

pač če je pametn ve da ti tle lahko zabiješ z busted FD ali straight draw nikol pa verjetno ne betaš tko mal za blef ane...

Zadnji popravljal GaKo (02-07-2012 19:11:35)

Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)
00

11

GaKo napisal:
benz napisal:
GaKo napisal:

pač če je pametn ve da ti tle lahko zabiješ z busted FD ali straight draw nikol pa verjetno ne betaš tko mal za blef ane...

sam očitno ni a ne default/big_smile , saj glih zato sem dal ta hande, da povem svoje videnje igre speed na Ipokru. Dobil nisem nič odgovorov sam posmehe na dobljene hande, me prav zanima kako bi bilo če bi jih izgubil default/sad

00

potem bi se ti še jaz norčeval
default/smile

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
20

13

Verjamem  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

maliprofi napisal:

potem bi se ti še jaz norčeval
default/smile

00

14

Dajte gospod, prosim Vas razkrijte mi zakaj sem odigral fishy in kako bi Vi odigrali, da bi dobili še več njegovega denarja!

benz napisal:
Anubis88 napisal:

Zakaj?

01

Zato  ker igraš proti unknovn nasprotniku in upaš da te bo blefiral z nekim sranjem, ki ga je dejansko imel, medtem ko dejasnko zgublaš tono valuea proti kakšnemu made handu. Če si ga dal na AK nima smisla neki trapirat ane...

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
20

16

Tak je to ko si mikrolimitaši v lase skočijo. default/smile

00

17

a to govoriš o prvem handu al drugem? ker jaz sprašujem antibusa o prvem

Jebiweter napisal:

Zato  ker igraš proti unknovn nasprotniku in upaš da te bo blefiral z nekim sranjem, ki ga je dejansko imel, medtem ko dejasnko zgublaš tono valuea proti kakšnemu made handu. Če si ga dal na AK nima smisla neki trapirat ane...

Zadnji popravljal benz (02-07-2012 20:03:07)

00

18

kaj boljše odigrano

00

19

evo, pa še nekaj da boste bolj veseli, to vas verjetno najbolj veseli

00

preflop lahko bolj odpreš

skos te krekajo
10

une devetke pf reraise 3bet na pa 1bet.

01

22

mare991 napisal:

une devetke pf reraise 3bet na pa 1bet.

mislim, da 3bet ne pomeni, da 3xbetneš, ampak zaporedje stav. Al se pa motim

30

benz napisal:

Dajte gospod, prosim Vas razkrijte mi zakaj sem odigral fishy in kako bi Vi odigrali, da bi dobili še več njegovega denarja!

benz napisal:
Anubis88 napisal:

Zakaj?

Prvo kot prvo, kot quotaš nekoga najprej dej quote in pol odgovor, je bol pregledno. Zakaj je pa slabo odigrano ti je pa Jebiweter napisal. Hend si odigral katastrofalno, si pač slučajno našu glih nekoga ki je odigral še 3x slabše kot ti (amazing, i know).

Nasploh so vsi tvoji hendi slabo odigrani, očitno ti manjkajo osnove glede beting sizingov tako preflop kot postflop in to ni igra s katero boš premagoval nl50. Prej boš bustnu vse, tko da ti priporočam da si pogledaš malo te svoje napake, ker če ne boš zagonu ves dnar. In sprejmi ta nasvet, ne se užalit ko boš to prebral   default/wink

"You do not know what Anubis is capable of!"
"You ended that sentence with a preposition! Bastard."
00

24

Še vedno ne vem, kako bi ti odigral prvi hand in zakaj sem odigral fishi, ko pa sem ves čas spredaj default/neutral , pa nikjer nisem rekel, da sem ga prvi hand postavil na AK, ampak je to bil drug hand

00

25

benz ne poslušaj teh komentarjev ker ti pač ne privoščijo da nadigravaš mize. Ti samo igraj in se zabavaj.

60