Re: speed

Nejc, umru od smeha haha default/smile

00

pa da se ne bom delal preveč pametnega,tud sam nisem vedo oz. sploh slišal oz. se nisem ukvarjal s tem kaj je 3bet,4bet ,potem sn tu na forumu vido ,saj mi je blo jasno takoj pa vse,ampak ja,jaz sn pač temu pravo raise reraise,rereraise  default/big_smile .nisem pa vedo teh izrazov zato,ker v mariborske lukne ki sn hodo itak noben ni mel pojma o ničemer  default/big_smile  default/tongue , doma sem pa sam žgal brez forumov,knjig,videov,holdema itd. ampak to,da nisem vedo tolko poker terminologije kot zdaj mi ni vplivalo nič na roi,tak da ne skrbet ,to so samo fancy izrazi za vse kar že v bistvu veste in naj vas ne bo sram česa vprašat,pa čeprav se vsi delamo norca  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

bi pa blo zanimivo,da nekdo še zdaj ne razume in se bi oglaso kak ga je en 28bet shipno  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol  default/lol

Zadnji popravljal nejc1805 (04-07-2012 23:44:00)

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
80

53

default/lol noro! default/smile

00

nevrjetno,kako folk na takih limitih ne ve,kaj je 3bet lol 3kratnik stave???OMG igram poker leto in pol,pa ze vec kot eno leto vem kaj je 3bet...
Mal se zamislis.... default/yikes

00

55

Kaj zdej igraš boljše ka veš kaj pomeni 3 bet? koga boli ku***

10

3bet - je ko nekdo 3x zaporet betne a ne ? al pa tri stava ladja (3bet ship) - to pa da 2x viša ta tretjiš pokne all-in... čist simpl;)))

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
00

Jaz sm pa bl domač v gobarjenju, pa sm mislu da 3bet pomen, da najdeš 3 gobe, ki majo ornk bet (steblo po domače).

00

rapala napisal:

Kaj zdej igraš boljše ka veš kaj pomeni 3 bet? koga boli ku***

Nevem,sam se zamisl clovk,kako oni k nevejo igrajo...pa tud ce prebirajo literaturo, je to bl tko-tko....k ce se narobe naucis,je skor se slabse,k ce se niti ne ucis....(k da bi se ucil pisat spis,pa nebi znal abecede se cist dobr) default/palecgor

00

kaj ti pomaga, da veš, kaj pomeni vsak madafakin izraz v pokru, če ne veš, kdaj in kako zadevo pravilno in učinkovito uporabiti......

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

60

Šortičev pa nikakor ne razumem. Stalno me 10betajo v olin. Jebeš tako igro! default/sad

00

r0k napisal:

Šortičev pa nikakor ne razumem. Stalno me 10betajo v olin. Jebeš tako igro! default/sad

Rok, a foldaš pol?

Give fish a chance.
00

62

Vedno mam takrat grablo pa morem foldat.
Kaj je grabla?
Dve karti ki nista povezani. (ni 67 in niti 23)
Ločimo veliko grablo in malo grablo. Več je prostora med dodeljenima kartama, večja je grabla.

Še primer za boljše razumevanje:
Primer male grable v naravi (hand tipa 86s):
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTozP1xK2BoLa3sirnSNEOCbStCzTsVUFUk2EpZDyP7UedbRh3Z1w
Primer velike grable v naravi (hand tipa 72o):
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRT1lRGZvyn0lsd5ZubGPctSOkvWL0aKFSC5yS2B_BtG5Ro66RMZQ

Aja, pa še to. Večja kot je grabla, pogosteje te šortiči 10betnejo olin!

Zadnji popravljal r0k (05-07-2012 21:33:05)

50

r0k a ti si vedno tko na hece  default/big_smile  default/tongue

Stay hungry. Stay foolish.
00

64

"Ali kdo igra tale speed na Ipokru? Kaki so vaši občutki? Sam sem danes malo poiskusil in se mi zdi kar loose tole, dost bolj kot na PS."

zaradi teh vprašanj sem odprl temo, ker nisem dobil nobenega odgovora oz. komentarja, bi prosil administratorja da zapre temo oz. da jo izbriše.

11