Re: Nova Podoba PokerPro.si

Carska stran.Svaka čast...Pohvale POKERPRO:D

00

27

thkm napisal:

Zelo lepa stran, pohvale! Kje pa je arhiva prejšnjega foruma? Nebomo zaj mogli projekte še enkrat gor dajat?!

Povezava do arhiva bo omogočena v parih dneh. Mamo računalničarja, ki dela na tem. Predlagam da odpreš tu projekt z istim imenom kot si imel prej, mi bomo pa takoj ko bo arhiv dosegljiv vstavili link na tvojem novem (starem) projektu.

lepa stran & logo

http://www.youtube.com/watch?v=zaJTYzcOcgg
00

29

Heh kot dan in noč. Še posebej ker je bila prejšna stran tako bela tale je pa bolj črna default/tongue

Vsekakor pa mi je tale velik bolj všeč  default/big_smile

vsa čast, stran zgleda lepš k AK suited

00

Se pridružujem pohvalam! Stran je res fajn pregledna. Velka razlika.:)

00

lpo lpo svaka čat majstri

čeprav nism ptič, serjem ljudem po glav
00

Hi All
New site and design is really perfect 10 +  default/wink
Congratulations  Pjer and other administrators special greathings , and of course to the other members of the site.
Good luck

00

34

čestitke tut z moje strani...stajliš:)

00

Sajt je dobro zastavljen in postavljen. Edino malo je pretemen. Pa znak pik z obročem ni najbolj posrečen LOGO, ker sem ga že na par drugih straneh videval. Celostna podoba pa tako, tako. Premalo oz. nič ni bilo prenešenega iz prejšnjega sajta, npr slogan je bil meni eden izvirnejših.

Ne jemlji lajf preveč resno, ker so te že ob rojstvu nafukal na polno!

Kontakt od dizajnerja bi prosu?

00

37

PokerCat napisal:

Kontakt od dizajnerja bi prosu?

ne damo ma preveč dela še! sry

00

38

huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudoooooooooooooooooooooooo!

Bravo fantje!

Vegetarian - an old indian word for ”bad hunter”
00

Svaka cast rest 10+++ nimam kej rec lep in pregledn sajt ZAKON!!! BARVO default/cool

00

40

Ja to je to, dons sem dobu zasebno sporočilo in sem takoj vidu, da ga mam: Na stari strani sem pa 1x na mesec pogledu pa sem vidu da mi je folk pred 3 tedni pisu default/big_smile

00

41

Res vlke pohvale za tole novo stran... thumbs up default/tongue

00

veri najz, i like! default/big_smile

"If you don't run your own life, somebody else will."
00

zelo lepa stran in dizajn, samo tudi men se zdi, da me logo na hitro spominja na tistega od pokernews:)

If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker.
00

44

stara vs nova = 72 vs AA
Zelo lepo! default/big_smile

00

Zelo lepa stran, svaka čast default/big_smile

00

46

BRAVO!!!...Pjer in ostali za kulisami res ste se potrudli...se mi kr mal učke zarosijo od ponosa, ko vidim svoj opis med PokerPro team-om...sam sliko ti bom mogu pa drugo poslat, ker tistale je s piknika, ku ste me slikal glih po koncu hudga dvoboja v tenisu,  ni ravn za okol kazat default/smile

00

lepo ni kaj

00

48

Lepo. Svaka čast.

00

49

Pohvala vsem, ki se trudite tako za stran kot tudi za organizacijo. Stran je resnično ultimativna in vredna pohvale.

Kadar zmagovalec naredi napako, reče:" Zmotil sem se" in se iz tega nekaj nauči.
Kadar zguba naredi napako, reče:" To ni bila moja napaka" in za krivdo obtožuje druge.
00

lp
zanima me če moram ponovno poslati nick name  in sajt na katerem igram, da bom lahko spremlu dnevno statistiko za vračilo raka
nickname michael9876
sajt fulltilt

00