26

Re: Pjer - Blog

evček napisal:

) makar se mal zavozila.

,še mojo ženko za kopilota,pa pridemo u Dubvrovnik default/big_smile default/big_smile default/big_smile

Trenutno shrani.si ne dela,drgač bi zalepu muca default/big_smile default/big_smile default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
10

27

http://www.shrani.si/f/3l/HH/1EvDdDq7/1/tnbey2.jpg  tole je navigacija default/big_smile default/big_smile default/big_smile default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

28

evo učer nism stisnu niti ene igre pokra in nemorm verjt tud mal ga nism pogrešu, zdele grem  mal k mojem tenis coachi z noutbookam da ga še jst mal pokovčiram na NL100!

aja pa stavu sm neki malga na roddicka proti murrayi, ker se mi zdi kvota 3,85 ugodna!

00

pjer napisal:

aja pa stavu sm neki malga na roddicka proti murrayi, ker se mi zdi kvota 3,85 ugodna!

škoda da je blo "neki malega"
drugač pa lepa kvota  default/wink

00

Bravo Pjer, to je pa definitivno bil value bet...če bi imel benkrol 100k bi dons namest 2€ stavil 600€ default/big_smile
Če boš kej Gregca vidu mu reč, da je super sokomentiral Wimbledon na SportKlubu in da je bil to edini razlog da sem gledal tu namesto na BBC Sports, kjer kraljuje Đon Mekinro default/big_smile

00

31

škoda ja da si povedu šele zdej ker smo bli v sredo na Rijeki na kosilu z Žemlakom, Kaljutom in Pastirjem in bi mu to lhk reku! Ja, čisto vsi pravjo da je odlično komentiru!

No sej niti ni blo tok mal, tko , da uzamemo. Z torto pa vin bo!
http://www.shrani.si/f/9/Ld/3D9wfM4Y/screenshot012.png

00

a se splča jutr na federerja dat da bo dubu 3/0 ??
kvot je 1.8:/ default/hmm

čeprav nism ptič, serjem ljudem po glav
00

Jaz ne bi upal, je pa možno...mislim da bi Roddick lahko vsaj enkrat prišel do tie breaka..pol je pa loterija...
Pjer naslednjič mu reč, da gre po končani karieri kamot lohka za strokovnega komentatorja default/cool

00

34

Lhk kamot dobi 3:0 sam se mi zdi da ni prevelik value tale stava!

00

35

Evo 4.,5.,6. julij. mal updejta iz Novigrada!

Pokra nism igral kej velik ker kr sm se usedu so pil, tko da sm zdoniru kake 3-4 kilce na bolanih krekih, morm pa tud priznat da igra ni bla n nivoju.

Igram pa tenis vsak dan in sicer 4.7. z Marjanam Seničarjam 6:2 6:2, čeprov so mi mal živci popsti, (po tem ko sem falil 3ji zaporedni zicer)l in lopar je končal v krošnji drevesa zraven igrišča.

Včer 5.7.pa sva se udarla z Sandijem Petkovškom, ki je eden izmed najboljših veteranov pr nas nad 40 let in ma kondicije ko norc. Rezultat je bil 6:0 1:6 6:3 zame pr čemer morm povedat , da sm skor kozlau vmes tok sm bil ž zmatran in res je bla borba do zadnjih atomov moči.

Zdele mamo pa dubl Zoki Brečko & Jst vs Petkovšek& Seničar kjer se bolj kot dvoboja bojim pjanšne po meču.

Tud moje punce so me zapstile, tko da dons prideta sm dol k men Režonja in pa SIS, jutr pa še Šuri pa Jurcl pa šanc. Tko da če je kdo od pokerašev iz foruma tle dol v Istri, lahk kamot pride na kako pjačko sem v Pineto (Oaza Mira 36 - 1 km naprej po glavni cest od Treh Palm naprej!)

00

Pineta je res zakon default/smile mi mamo vsako leto priprave na novo sezono s klubom tam default/smile fajn ljudje pa fajn za relaxirat default/smile

00

37

7.,8.,9. julij 09

Prletela sta SIS pa ržun k men, Jurcla, Šurita pa Šanca so pa nevidne prepreke ustavle da bi pršl do raja na zemlji!

Tenis: 7.7.  Pjer: Vlado Turajlič 7:8 A:40 pol naju je pa dež dol pregnal. Vlado je najboljši veteran na Hrvaškem nad 45 let in je neverjetno dober tenisač in ma ogromno kondicije. Sm mogu uzet kr en dan pauze, da sm pršu k seb.
9.7.  Pjer:Sandi Petkovšek 6:1 6:1, jutr (10.7.) je pa spet dvoboj z Sandijem.

Poker: neki malga smo igral, morm rečt da so dal ene 3K v zadnjih 2h dneh. Lepa za dopust hehe!

00

38

10.-13. julij 09 novigrad

Tenis:
10.7. Pjer:Sandi Petkovšek 6:1 6:4
11.7. Pjer&Zoki Brečko: Petkovšek&M.Seničar 2:0 v setih
12.7. Pjer: Vlado Turajlič 9:6 Povedu sm 6:1 pol je pršu na 7:6 pol sm dal pa zadnje atome moči da sm ga dubu, pa on pr  48 ni bil tolk zmatran k jst, s tem da je prej štundu 6 ur na soncu! Svaka mu čast, jst sm pa tud vesel da sm legendo ruknu!

Hrastnik
14.7. Pjer: Aljoša Ule 7:6 4:0 mi je podtknu ene trde wilson žoge pa pihal je ko prasica, tuk da sm bil sam nervozn!
15.7. Pjer: Rigler 9:3 (hrastniška liga) Sm se prebrnu ko norc, sej to ne morš verjt kok sm nerodn.

Poker: Bl mal igram pa še tist kr igram je bl tko tko. Ene 4k down v teh dneh. Ampak vemo , da jih bomo stolkl!

00

39

16.7. Pjer: Dave O 4:6 2:1 v Trbovljah, rezerviru je Dejv ob 20:00 in seveda se je najdu en kje pol rezerviru za ob 21:00, nakar sma bla oba nervozna, ker sma mela sam 1 h na razpolago in je zmankal časa za ogrevanje tko da sm si nmečken poškodoval desni quadriceps. Sreča z Dejva, ker mu tud navijači drgač ne bi pomagal. Revanš bo v Novigradu!

Novigrad
19.7. Pjer: Sandi P. 3:6 5:3 -poškodba Sandija, tko da sma prekinla.

Poker: Groza. Že večrat dokazano, da se na dopustu dela samo minus jst pa še kr z maulam u divlje jagode. Jaoj!

00

40

Novigrad
20.7.-3.8.

Nč posebnga se ni dogajal, razn da smo tle na morju, kjer se skor vsak dan igra tenis. V času odkar nism nč prpopu gor sm dubu novo partnerko za dubl in sicer Janine Koleta, ki je stara 15 let in trenira tenis. Skupaj sva odigrala enih 5 tekm in sva še kar neporažena. Padla sta tako Fičo in Sandi 1x, Fičo in Saša 3x. Janine je super punca in prav luštn je blo igrat z njo proti mojstrom dvojic!
http://www.shrani.si/f/31/FQ/hQa5PkE/morje-09-vukov-bosna-065.jpg

1 tekmo sva dobila tudi z Andrejem Jerasom proti Fičotu in Sandiju.

Poker se bolj malo igra, mel sem tudi določene probleme, ki se pojavijo v affiliate poslu, ampak upam , da jih bomo čimprej rešli.

V Umagu je od 27.7. potekal ATP turnir, kjer sm si ogledu kvalifikacijski meč Grege Žemlje proti Klizanu, kjer pa Žemljak ni bil preveč razpoložen (poharu bo zdej na betonu) in pa 1. kolo: Massu:Blaž Kavčič, kjer se je kaljut dobro upiral izkušenejšemu tekmecu. Bravo Blaž! Naslednjič bo zmaga naša!

Tuki na morju smo praznovali tud moj RD (nafilu že strašljivih 38) in to na plaži s klasičnim beach partijem.

00

Max. izkoristite dopust in se še fajn imejte!

Give fish a chance.
00

Uff, ta na sliki zraven pjera pa bi že bla po mojih merilih default/big_smile

10

43

StricSamo  UNDERAGE ! default/big_smile

PunBB bbcode test
00

Sej bi tamala tvoja tut znala že kako loptico usekat! default/cool Zvijaj dokler je mlado! default/wink

Ne jemlji lajf preveč resno, ker so te že ob rojstvu nafukal na polno!

45

Evo še ena slikca z Ljubičičem!
http://www.shrani.si/f/3o/S6/edKBNh6/1/ljubo.jpg

00

46

prejšna je bla bolša  default/big_smile

00

idl3r napisal:

StricSamo  UNDERAGE ! default/big_smile

A jaz sem pa 30 star?! Sem mel pred letom dni pi*** poleti, ki je glih OŠ zaključevala, bla čist kul default/big_smile

rhcp napisal:

prejšna je bla bolša  default/big_smile

Predvsem pa večja default/smile

Lp!

Zadnji popravljal StricSamo (03-08-2009 22:34:22)

00

48

Sam pazi da ti ne preide v navado in cez 10 let ko bos 30 nebo izgledalo vec tako nedolzno default/tongue

PunBB bbcode test
00

Hehe mogoče pa bom pri 30 imel že malo manj staro hčerko default/big_smile Kdo ve kaj me vseka drugo leto default/big_smile

00

50

3.8.- 20.8. Hrastnik

Nč posebnga se ni dogajal razn tega da zgubljam živce zarad Betfrends afere in sm tud zarad tega šita pršu domov iz Novigrada.

V polnem stresu zarad te afere smo odpovedal tud piknik ampak neki bo treba nardit, sej je še cajt! Če ma kdo kakšno dobro idejo na  dan z njo!

Zadeva z BF se sicer razpleta kr ugodno za nas in mogoče se  bo celo bolje izteklo kot je kazalo!

Vmes se je skoz tolku tenis in forma je na najvišjem nivoju zadnjih nekaj let, mal so me zjebali otiščanci na nogi ampak je pedikerka rešla zadevo, tko da jutr spet napademo n rdečem pesku!

Pa še to: najdu sem en underground poker sajt (italjanski network), ki se je pokazal za zlato jamo (če sodim po današnji igri na 0.75 1 in pa 1 2€). Veterani na tem sajtu pravijo, da dozdej ni blo nobenih težav z cashouti, tko da sem po današnjih 2h urah igre zaključil z 1600€ +. Naredu sem še testni cashout. Če bojo denarci prletel na neteller j to čista zmaga!

Pa vse najboljše Majk!

00