Tema: BMW X5 hits Kawasaki Z1000

Blizu je blo:

Give fish a chance.
05

Re: BMW X5 hits Kawasaki Z1000

Kawasakija vozi član tega foruma default/big_smile

01

OMFG

00

4

Fakin.. noga je prezivela?

00

Tale je pa pokuril vse 2-outerje  do konca življenja

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

Vins napisal:

Fakin.. noga je prezivela?

Motorist je mislo, da je ni več...zdravniki so rekli, da je polomleno....Črnogorski rentgen je pa pokazo, da je vse ok default/smile

00

tak je to, ce me kema pr pokro me pa se na cesti default/smile

14

woooow. default/smile to je biu ziher kak poljak v tej x5ki! Banda glupa.... ne moreš tak ovinka sekat no!

05

benti.

pa niti prehiteval ni nikogar, tale v bemfi....

Pa hitro okrevanje želim, glavno, da je glava cela.

bo zdaj mene tudi strah po črti letet po Jadranski magistrali, ko se bom v ponedeljek peljal domov z dopusta......

Zadnji popravljal maliprofi (03-08-2012 17:12:13)

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

10

In kaj je namen tega posta? Ne vem koga naj pohvalim.

51

11

centri ce ne ugotovis kaj je namen tega posta potem si ne delaj sramote in ne komentiraj default/wink

centri napisal:

34

A ta motorist si ti gemblr? Ne me basat, faaak, dobro da si še živ (če si to ti, oz. dobro za njega kdorkoli je pač).
Je pa centri verjetno namigoval na motorista, ki je tudi vozil bolj proti sredini, pa prehiteval pri polni črti. Čeprav voznik X5 je pa totalen debil.

Zadnji popravljal SoulCrew (04-08-2012 19:26:36)

TILTLESS!
Want free BitCoins? http://freebitco.in/?r=52621
00

13

Ja, ok, motorist ni pravilno prehiteval, samo a ni ravno to poanta motorja? Da ga lepo stisneš mim brez problema, na široki cesti, po svojem pasu...

Takih 'sekačov' jest precej srečam na poti s Pokljuke, pa je tam samo en pas, pa še ta razmeroma ozek, brez črt.. glede na mal prometa pa tudi z avto ne greš lih lepega ovinka delat.

15

14

mihahr napisal:

Ja, ok, motorist ni pravilno prehiteval, samo a ni ravno to poanta motorja? Da ga lepo stisneš mim brez problema, na široki cesti, po svojem pasu...

dude, really?

be good, be better, be Governor of Poker:)
50

15

Ja, sem pozabil napisat, da še nikol nisem sedel na motorju  default/big_smile Ampak se na široki cesti brez slabega občutka umaknem na stran, da gre motorist brez problema mimo... no sej, verjetno je res boljš, da se ne upošteva mojega komentarja, ker sem popolnoma irelevanten default/smile

00

16

gemblr napisal:

centri ce ne ugotovis kaj je namen tega posta potem si ne delaj sramote in ne komentiraj default/wink

centri napisal:

Če je namen tega posta se zgražat nad voznikom BMW-ja pa ga ozmerjat kak bedak in podobno, da je. se naj najprej avtor tega posnetka zamisli nad svojimi dejanji kolikokrat je sam preko polne črte prehiteval pred seboj vozeča vozila in se dobesedno šel rusko ruleto sam s sabo. Gemblr mogoče ne veš ampak tale posnetek ni cel, pred časom sem celoten posnetek videl na FB strani tega heroja na motorju. In toliko prekrškev in prehitevanj čez polno črto kot jih je on naredil v tistih 4 minutah posnetka bi mu brez slabe vesti motor vzel pa doživljensko prepovedu vozit.
V nepregleden ovink je šel prehitevat avto pred seboj. A je to res normalno? Tudi voznik BMW-ja je naredu pizdarijo ne bom reku, da ne ampak če si na motorju pa res ni treba za vsako silo prehitevat vse po spisku non stop. Voznik v avtomobilu, če nardi napako ga lahko pleh reši, motorista pa težko zato bi se mogli sami mal bolj zavedat, da so zelo ranljivi v prometu in da se je treba z glavo vozit.
Kazat take posnetke pa pol po drugih pluvat pred tem pa 10 prekrškov nardit pa res ne vem v čem je poanta in pomen.
Kapo dol avtorju, da se je lepo rešil iz te situacije pa veliko sreče v prihodnje s tako vožnjo.

Drgače si pa preberte kaj si mislijo drugi čisto nevtralni v komentarjih na youtubu kjer je tudi ta posnetek.

180

nima veze, če je človek prehiteval prek polne črte, če s tem ni nikogar ogrožal.

oni bedak z bemfo pa je ne samo ogrožal, ampak človeka celo zadel.

Centri, po tvojem pisanju sodeč, pa si ti en tistih, ki takrat, ko vidijo, da se jim od zadaj bliža motorist, potegnejo proti levi, samo, da motorist ne bi mogel mimo.....

Ko pa jim aggro motorist z desno roko vseka po ogledalu, pa jokcajo, kakšni vandali so motoristi

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
111

18

Mislm da je centi samo lepo hotu povedat da ne more motorist gledat samo nase, ampak mora nekako "predvidevat", da se pa vseen lahko najde kakšen norc na cesti kot ta v bmwju (sploh v takem desnem ovinku).

30

19

Zanimiv, meni se zdi kar gembl prehitevat v ovinek čez polno. Mal preveč sta pogemblala. Oba sta računala da je cesta za 3 široka, če se mal stisnejo, za 4 pa očitno ni.

00

20

maliprofi napisal:

nima veze, če je človek prehiteval prek polne črte, če s tem ni nikogar ogrožal.

oni bedak z bemfo pa je ne samo ogrožal, ampak človeka celo zadel.

Centri, po tvojem pisanju sodeč, pa si ti en tistih, ki takrat, ko vidijo, da se jim od zadaj bliža motorist, potegnejo proti levi, samo, da motorist ne bi mogel mimo.....

Ko pa jim aggro motorist z desno roko vseka po ogledalu, pa jokcajo, kakšni vandali so motoristi

Nima veze če se ga amortos nalijem pa pol v avto sedem, ker, ko sem pijan se tko počas domov peljem pa pozna ura je in cesta je prazna zato nobenga ne ogrožam. Dej maliprofi ne klati neumnosti. Poglej si samo od 3-5 sekunde posnetek pa boš vidu kako se mu je voznik mercedesa mogu umaknik, da se je mojster mim zapelu. Ustav na 3. sekundi posnetka pa boš vidu kolikšna je razdalja do rdečga passata, ki ga potem prehiti in razdalja do mercedesa, ki nasproti pripelje. Zavestno je šel čez polno črto prehitevat kao "sej se mi bo že umaknu" kaj pa če bi nasproti kak stari ata prpelu pa ne bi odreagiru in bi se lepo po svojem pasu pelu? Kakšen posnetek bi pa pol gledali? Aja pa seveda bi bil stari ata kriv, ker nima refleksov da bi v isti sekundi ko vidi motorista (če bi ga sploh videl) odreagiral in se desno umaknu. Poglej trenutek pred trčenjem kok hiter se je vse skupaj naredilo. Voznik BMW-ja sploh ni odreagiral pa tud "Rossi" je sam mal trznu oz nagnu se.

Na podoben način se je pred leti ubil moj dober prjatu. Rahel desni ovinek, ob strani dvojna ograja in je kolega šel prehitevat tovornjaka s prikolico v tistem pa nasproti clio. Pa sta oba voznika bila na mestu mrtva. Zato me taki posnetki res razjezijo, ker se v določenih primerih resnično igrajo z življenjem, ko je pa kaj narobe je pa jok in stok pa vsi drugi so krivi. Naj pokaže cel posnetek pa se bomo pol naprej pogovarjal.

Kar se pa moje vožnje tiče pa motorista najraje vidim pred sabo, ker ne maram, da se mi prepotentneži vozijo pol metra za ritjo, ker s svojim enoprostorcem pač ne morem v vsak ovink 100+ prgont. Tko, da ne skrbi jest se ti ziher ne bom na cesti nastavljal.

80

Objestneža sta oba. Zato se ne čudita če bo komu kaj manjkalo...vem da obema manjka v glavi ampak ko bo prepozno prosim ne jokat na ta forum..iskreno...

50

Pa kdor me bo napadu, ti, motorist prehitevaš prek polne črte kar ne smeš..nasproti vozeči avtomobil pa seka to črto..zato sta objestneža oba in to je to..

40

ma včasih je blo motoristom dovoljeno prehitevanje pr polni crti(ce je ni pervozu)...a tega ni več,al kaj??? Še v cpp polah je blo to vprasanje

00

http://www.signaco.si/prepoved1.htm

II-28                       
Prep. prehitevanje vseh   
mot. vozil razen enosled.

zdej vidm da je to moje mislenje posledica nerodnega zapisa pod znakom ki si ga lahko razlagas na 2 razlicna nacina

00

Po drugi strani,pa ce pogleedas sosednji znak,spet lahko sklepas da motor lahko prehiteva pri polni LOL nc jasn vec

00