Tema: Mini DPS by goco piu

Živjo..

U perli se to soboto in nedeljo  odvija turnir, ki sem ga navedel v naslovu teme..Mini DPS gre za lepo igralni turnir z buy-inom 200€.
Tuki maste strukturo, in čas igranja.

23.FEB- ore 14.00 - MAIN EVENT DAY 1A
BuyIn 170+30 eu (1 Re-Entry) - Stack 30.000 - Liv. 30 min. cap: 160

- ore 21.00 - MAIN EVENT DAY 1B
BuyIn 170+30 eu (1 Re-Entry) - Stack 30.000 - Liv. 30 min. cap: 160

Situacija je taka, zanima me če ma kdo namen it na ta turnir, ker je prijateljica dobilia promocijo da če zberemo 5 slovencov dobimo eno karto zastojn..Tako da lepo prosim če boste igrali, mi sporočite v PM vašo ime in priimek da posredujem podatke..
Vrnem uslugo na kraju dogajnja  default/big_smile

LP

00

Re: Mini DPS by goco piu

Brez zamire, ampak zakaj bi kdo naredu uslugo? A ni bols ponudt da ce se nas zbere 5 da se karta splita?

10

Karta se ne more splitat, js te karte ne bom igrau ampak nekdo drugi, ker ta človek ki je ponudu karto jo uplača sam in hoče 25% zase... Js sm samo postnu, če če kdo prist spije name par pjač, lahko tudi kej poje brez problema..

00

4

a kdo kej vem....oprosti k ti kradem temo....a bo kšn garantiran sklad tle al kako....kok se prčakuje za prvo mesto... da vidmo če se splača default/smile

Bee Bee
00

iz mojih izkušenj bi mogu bit prizepool čez 40k..Ne me uzet za besedo ka ne vem kaka bo udeležba za turnir default/smile

00

Voxdiero napisal:

Brez zamire, ampak zakaj bi kdo naredu uslugo? A ni bols ponudt da ce se nas zbere 5 da se karta splita?

rapala napisal:

Karta se ne more splitat, js te karte ne bom igrau ampak nekdo drugi, ker ta človek ki je ponudu karto jo uplača sam in hoče 25% zase... Js sm samo postnu, če če kdo prist spije name par pjač, lahko tudi kej poje brez problema..

Voxdiero je vrjetno mislil, da vsak izmed vas 5ih plača 160€ BI, ne pa da 4je plačajo 200€, 5i pa igra zastonj.

10

Voxdiero napisal:

Brez zamire, ampak zakaj bi kdo naredu uslugo?

zakaj mu je ne bi?
jaz sicer ne grem, ampak če bi šel, ne bi imel problema s tem, da se napišem na nek listek, pa nekdo pač neaj zradi tega dobi.
Pa če mi plača tisto pivo in šnicl, ali ne.

vsak dan poskusi narediti vsaj eno dobro dejanje in se ne sprašuj, kaj boš imel ti od tega.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
70

maliprofi napisal:
Voxdiero napisal:

Brez zamire, ampak zakaj bi kdo naredu uslugo?

zakaj mu je ne bi?
jaz sicer ne grem, ampak če bi šel, ne bi imel problema s tem, da se napišem na nek listek, pa nekdo pač neaj zradi tega dobi.
Pa če mi plača tisto pivo in šnicl, ali ne.

vsak dan poskusi narediti vsaj eno dobro dejanje in se ne sprašuj, kaj boš imel ti od tega.

Seveda, ampak če ponuja neko "ugodnost" za katero ponuja proti uslugo, lahko vsakemu da 20eur in vplača samo 100eur na turnir...50/50 split kate, ki jo dobi zastonj.

Smo moje mišljenje

00