Tema: pt4 trail - HUD

Mam težave z nastavitvami hud-a oz. importanje handov. Enostavno ne zazna mize in ne pokaže imported handov, ne vem v čem je problem. Instaliral sem anglešk o verzijo starsov, nastavil sedeže (preferted seat) Uredil handhistory da mi importa, dal auto detect, mi je lepo dodalo novo mapo, tja ko sem naštimal pokerstars Hand history, mogoče ve še kdo kakšen trik, meni zmankuje idej:)?
Je mogoče to da trail verzija ne podpira hud-a ? Samo tega še nikjer nisem zasledil, mislim pa da sem prebral, da ga ima...

5$ nagrade tistemu, ki reši problem:), jap motivacije ne bo manjkalo:)))

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
00

Re: pt4 trail - HUD

Dela na trial hud  enako default/smile
A ko zaženeš hud  ti ga ne pokaže?

00

si zagnal kot administrator?

00

AM...predvidevam, da si naštimu mapo za Instant hand history options ampak pod njo je še ena stvar, ki jo morš naštimat---> tournament summary options. Vsaj če igraš turnirje, če igraš cash bi ti mogl delat brez tega.... default/smile

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
00

SNGve... no uglavnem sem rešil zadevo, mislim, da me neki jebalo v zvezi z winsi, ker ni bilo mape kjer je iz pokerstarsa importalo na moj komp, tako sem ustvaril no račun v winsih (tudi admin), pa sem zadevo zaštartal v sekundi... hyper.active sem bil že prej pozorn na to, hvala vseeno... no v glavnem morem si na novo dat winse gr, ker mi niti update ne dela in niti opero ne morem zagnati med tem ko dela chrome z lahkoto:), čudno... no v glavnem zadeva pošlihtana...

lp

10

Bi si malo sposodil tole temo; mene zanima ali kdo ve, kako nastavit HUD za HUSNG na PS da je na pravem mestu? (poker tracker 4)
Sm probal že vse kar znam, pa enkrat je na pravem mestu, zopet drugič sta pa zamešana . Mi gre pa počasi na živce, ker mi pobira dragoceni čas med igranjem + danes sem en hand totalno zajebal, ker sm gledal svoje stase namesto njegove default/smile

Če kdo ve, sdrugače se moram pa pač na njihov support obrnit...

00

miso191, načeloma bi moglo delovati če med tem ko si na mizi med igro klikneš ikono od PT, ki se ti pokaže na vrhu mize nekje na sredini. Ko klikneš zadevo ti  ponudi unlock layout, to kličneš in nato nastaviš položaj HUD-a. ko je postavljen na primernotebiželjenomesto klikneš še enkrat na ikonco in potrdiš s klikom na save and lock layout.

Upam da bo pomagalo. (če treba ti zvečer še v slikcah pojasnim, če sem bil preveč nejasen...)

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

Aha se mi zdi da sm odkril napako, prej sm dal vedno samo save layout, kar pa ne pomeni da ti ga dejansko shrani na mesto.

Hvala!

00

Tudi sedaj ne dela oz se je zopet premaknu default/sad  default/sad  default/sad  default/sad  default/sad

00

preferred seat si naštimal  v starsih pa v PT4, za pt4 maš configure <- sites&imports <- dodeliš stran na kateri igraš <- nato pa najdeš preferred seat ... na starsih boš pa že najdel default/smile

00

ve kdo mogoče, ko imaš hud statse pač številke, ko klikneš na cifro npr. tam ko imaš PFR, Se naj bi ti pokazala celotna tabela, meni ne deluje, ve kdo mogoče kje se to uredi ? na netu ne najdem default/hmm

00

Si si naredu svoj HUD?  Potem vrjetno nimaš pod assign popups nobenih dodanih.

Če nisi sam delal pa preveri kako je naštiman tist profil ki ga uporabljaš. To maš pod HUD>>Edit HUD profiles. Kje pa urejaš popupe pa sem ti tudi označil.

00

thank you

00

14

Jst mam tut vprašanje. A kdo ve, če se da oz kako se na poker trackerju naštima, da se ti pri hud-u spreminja barva glede na višino VPIP-a, al pa AF?

Last night I stayed up late playing poker with Tarot cards. I got a full house and four people died.
00

Ja seveda se da. Zberes recimo vpip potem pa mas na desni zgoraj gumb color ranges pa tm doloci.ce ne bo slo pa bom dal bolj natancna navodila. default/smile

00

16

Ja, sem našel. Hvala ti default/big_smile

Last night I stayed up late playing poker with Tarot cards. I got a full house and four people died.
00

ima kdo mogoče prejšnjo inštalacijsko verzijo na računalniku, torej pred v4.07.4?
Po updejtu mi crasha trackerja tko da bi rad downgradal...  default/wink

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
00

4.07.3 mam če ti je ok.  Link pa je tukaj: https://www.dropbox.com/s/dzhiri9aq5m3j … 4.07.3.zip

00

HVALAAAAA, točn to sem rabil. Zdej spet dela ko urca default/big_smile

00

pozdravljeni, na forum sem prišel ker imam en velik problem ki ga nikakor nemorem rešit. Pred približno enim mesecem se si instaleral HM2 ga na use načine probal pripravit da bi delal ampak neglede na to mi nikakor ni uspelo da bi mi na mizah kazalo HUD statistiko igralcev. Kasneje sem poskusil se z trial PT4 in poker office 6 na nobeni strani mi ne dela. prosim za pomoč.

00

P.S. igram pa na 888

00