Re: [zaključeno] IgralecPokra - $20+$2 DON, 3000$

Žalosten večer:
http://si.pokerpro.cc/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/si.pokerpro.cc/100000/0/100427/thumb/p1652dnnck11vt1sm11tb2iitji51.png

Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.
00

mogoce si trenutno v slabem "mindsetu" ampak 17% donos v 6-ih dneh je vec kot odlicen rezultat, tako da samo pohvale,
vzami si dan ali dva pocitka,  ker takle "hardcore grind" ti vcasih sfuzla mozgane, potem pa s polnimi baterijami naprej.  default/smile

00

naredi tako, da bo teb bolš. js sm drgač za, da narediš pavzo do petka-sobote potem igraš naprej, če pa je res kriza potem zaradi mene brez problema prekineš stake.
lpC.

Do what you love and fuck the rest.
00

CerQeniik napisal:

naredi tako, da bo teb bolš. js sm drgač za, da narediš pavzo do petka-sobote potem igraš naprej, če pa je res kriza potem zaradi mene brez problema prekineš stake.
lpC.

Hvala. Kam ti nakažem $350?

Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.
00

30

mislim, da je takole prekinjanje stejka neresno in neodgovorno do vseh stejkerjev. To je resen poslovni dogovor in se ga ne prekinja ob najmanjših krekih. Jasno je da bo vsak resen in neresen igralec doživljal swinge in negativne dni. Ali si pričakoval samo + vsak dan?

Pa še enkrat si preberi svoj podpis.

00

pjer napisal:

mislim, da je takole prekinjanje stejka neresno in neodgovorno do vseh stejkerjev. To je resen poslovni dogovor in se ga ne prekinja ob najmanjših krekih. Jasno je da bo vsak resen in neresen igralec doživljal swinge in negativne dni. Ali si pričakoval samo + vsak dan?

Pa še enkrat si preberi svoj podpis.

Vem, da to ni normalno, zato sem na stejkerje naslovil prošnjo za sporazumno prekinitev in nisem samovoljno prekinil dogovora.
Tisti, ki so pripravljeni predčasno prekiniti dogovor imajo sedaj +EV možnost. Sam bom z igro na $20 mizah nadaljeval in dogovor ostaja za vse tiste, ki želijo vztrajati.

00

Ehm a ni bolj +EV možnost da se stejk nadaljuje? Mislim, če ti premaguješ 20$ DoNe potem je jasno da je za stejkerje bolj +EV da se stejk nadaljuje. Serija 400 sngjev sploh ni nek sample, kr glavo pokonci pa grind naprej.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

1wayman napisal:

Ehm a ni bolj +EV možnost da se stejk nadaljuje? Mislim, če ti premaguješ 20$ DoNe potem je jasno da je za stejkerje bolj +EV da se stejk nadaljuje. Serija 400 sngjev sploh ni nek sample, kr glavo pokonci pa grind naprej.

Odkrito povedano sem trenutno precej v dvomih kaj je bolj +EV za stejkerje, zato sem tudi predlagal predčasno prekinitev.
Po 400+ igrah imam do danes samo še $56 dobička iz igre, kar me zelo jezi in žalosti. 400+ iger ni velik vzorec, majhen pa tudi ne.

Ps: glavo imam trenutno sklonjeno, "grind" se nadaljuje,igram dobro, izguba pa se povečuje.

00

IgralecPokra napisal:
CerQeniik napisal:

lpC.

Hvala. Kam ti nakažem $350?

Pale 10%....prejeto
wonderkid 10%....prejeto
CerQueniik 10%...prejeto
Rotar 10%...prejeto
StefanRaab 10%....prejeto

počakal bom še na odzive drugih stejkerjev. če se ostali strinjajo s tem, da prekineš stake, mi lahko pošlješ na starse.se pa tut strinjam s pjerovim postom, ampak če je problem v psihi in če misliš da ne boš zmogel potem drugač ne bo šlo, kot da prekineš. odloči se sam.
lpC.

Do what you love and fuck the rest.
00

Prekinitev sem predlagal samo zato, ker sem začel dvomiti v smiselnost nadaljevanja. Včeraj popoldne je bilo že $370 dobička iz igre, danes pa že $300 manj. Trenutno nadaljujem z igro, kdor želi izstopiti pa ima še vedno na voljo $300+$50.

Ps: StefanRaab bo vztrajal do konca, glede na tvoje odgovore pa predvidevam, da tudi ti.

P.p.s: s Pjerovo objavo se deloma strinjam tudi sam, čeprav mislim, da sem in še vedno ravnam korektno in ne neodgovorno.

00

36

glede na to da je poker igra, ki deluje samo na dolgi rok, bi se pač že lahko naučili, da se ne vrže puške v koruzo že ob prvi nevihti...

drugič raje premisli, ko prosiš za stake kaj in kako, saj boš ob naslednji prošnji za staking izpadel povsem neresen...

nisem pa rekel, da si ravnal neodgovorno, saj si ponudil vse opcije, tako da upam da ne bo kakšne zamere.

GL naprej!

00

37

Sam ne želim prekiniti stakea. Sem malo spremljal in je očitno, da teli limiti niso problem zate, zato ne vidim razloga, da bi prenehal. Kreki se dogajajo, to je pač poker. Edino kar je tu potrebno je to, da če verjameš, da je tvoja igra prava, da nadaljuješ s tem.

Pale je na dopustu, ga bom kontaktiral kaj o misli o nadaljevanju.

EDIT: Pale pravi, da kar nadaljuj z igro

Zadnji popravljal Rotar (20-07-2011 13:02:11)

00

pjer napisal:

drugič raje premisli, ko prosiš za stake kaj in kako, saj boš ob naslednji prošnji za staking izpadel povsem neresen...

GL naprej!

Samo medklic... za stake nisem prosil zaradi premajhnega BR(sam ga imam cca. $3.500), ampak sem želel dokazati, da zmorem ustvariti dobiček morebitnim vlagateljem. To sem želel narediti preden bom res prosil za stake na višjih limitih zaradi pomanjkanja BR. Po "toči", ne nevihti, ki je razvrednotila minuli trud se trenutno borim naprej...čeprav "ranjen".

Ps.: morebitnim razočaranim stejkerjem sem zgolj ponudil "elegantno" prekinitev dogovora. Tudi enemu, ne nujno vsem.

Zadnji popravljal IgralecPokra (20-07-2011 13:11:20)

00

Rotar napisal:

Sam ne želim prekiniti stakea. Sem malo spremljal in je očitno, da teli limiti niso problem zate, zato ne vidim razloga, da bi prenehal. Kreki se dogajajo, to je pač poker. Edino kar je tu potrebno je to, da če verjameš, da je tvoja igra prava, da nadaljuješ s tem.

Pale je na dopustu, ga bom kontaktiral kaj o misli o nadaljevanju.

EDIT: Pale pravi, da kar nadaljuj z igro

Moja igra je sigurno dobra. Hvala za zaupanje, gremo naprej.

Zadnji popravljal IgralecPokra (20-07-2011 13:12:53)

00

Hvala vsem za spodbudo in zaupanje. Pa pojdimo počasi 500. igri naproti v upanju na ugoden razplet

00

Po petnajstih dnevih igranja sem prišel do 1.000 igre. Po mlačnem začetku sem upal na "upswing", naletel pa sem na "mega downswing". Dogajati so se začele stvari, ki so statistično skoraj nemogoče, a vendar mogoče. Dejansko sem izgubljal igro za igro, in to v primerih, ko je že vse kazalo na gladko zmago. Še dobro, da igram SNG igre, saj bi v igri za denar zaradi jeze morda izgubo še povečal. Bilo je ogromno primerov, ko odlični karti nista zmogli premagati slabših in menim, da sem bil v tem obdobju prikrajšan za približno 2.000 USD.
Kljub temu sem vesel, da sem po dveh tednih igranja malenkost zaslužil. Spoznal sem, da zlahka premagujem igralce na tej stopnji in glede na podatke, ki sem jih o naspotnikih našel na Sharkscope.com sem na dobri poti, da jim počasi izpraznim žepe.

Izguba iz igre znaša -$520, "rakeback" znaša $920, kar znese točno $400 dobička. V dveh tednih 13% donos ni tako slab, a grenak priokus ostaja.

http://si.pokerpro.cc/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/si.pokerpro.cc/100000/1000/101305/thumb/p165qou5vpus41jdnjo6h1l85o1.png

Prosim, da mi "stejkerji" v PM napišejo, kam naj nakažem $340.

00

42

Prejel $340. Hvala!

00

Prejel 340$, vse potekalo ok.

00

44

Prejel 340$

00