76

Re: ata smuk

VAlda respect, sam kaj k bi še kakšen filmček da vidmo kako se to dela keš.

00

77

Svaka cast!

Pri tvojem opisu pod pokerpro team pise, da se ucis le iz izkusenj (nic knjig etc..). Si imel kakega mentorja al je blo 100% vse prepusceno tebi?

00

jebemti kk zgleda enostavno pa točno vem,da dalec od tega,ker sem tut sam šele na tretjini tvojega zneska res hud rezultat majster !!!! default/tongue

Zadnji popravljal matic_all-in (01-06-2009 12:26:37)

00

azo napisal:

Svaka cast!

Pri tvojem opisu pod pokerpro team pise, da se ucis le iz izkusenj (nic knjig etc..). Si imel kakega mentorja al je blo 100% vse prepusceno tebi?

Ne na žalost tle na Jesenicah in v okolici do zdej ni blo nikogar k bi se kej bl resn ukvarjal s tem, tko da sm biu bl ko ne prepuščen sam sebi. Knjige nisem prebral nobene, imel sem doma Sklanskya in Brunsona in vse kar lahk rečem o njih je to da sm jih samo odpru, zapru in prodal naprej k so totalno neuporabne. Je pa tko kot piše, največ se naučiš ob lastnih napakah, pač probaš izboljšat tm kjer vidš leak. In morm priznt da mi kljub rezultatom in zdej že 6 mesecem na HU še kr precej manjka...

Zadnji popravljal ata smuk (06-06-2009 00:32:51)

00

80

Čestitam ti za velik uspeh !!! default/cool

00

ZAKON default/big_smile!:D!!   le tako naprej . . . moremo se enkrat poleti videt, pa naredimo kako festo .. . pa da se dobimo samo HUperji:D

kak dolgo pa si to bildu?

00

MamiNaKoki napisal:

ZAKON default/big_smile!:D!!   le tako naprej . . . moremo se enkrat poleti videt, pa naredimo kako festo .. . pa da se dobimo samo HUperji:D

ja kamot se dobimo, sej cajta mamo vsi dost, ne? default/big_smile kontaktirej me na msnju default/wink

MamiNaKoki napisal:

kak dolgo pa si to bildu?

zj sm rabu pol leta za 150k...

00

jou tut sam sm se loto HU,na Nl 100 naredo 30 banc zdaj pa na NL 200 iz 14 banj plusa pado na 7 default/smile me pa zanima zakaj si se odločo za full tilt maminakoki ? in kaka je tam igra ?

00