Tema: Zaplet pri zadevi FTP: 18-miljonski dolgovi nekdanjih igralcev

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/images/156489013_middle_thumb_fulltilt_poker.png

Skupina profesionalnih poker igralcev naj bi hiši Full Tilt Poker dolgovala okoli 18 milijonov ameriških dolarjev ...

Več o tem si preberite v novici

00

Re: Zaplet pri zadevi FTP: 18-miljonski dolgovi nekdanjih igralcev

˝vendar pa ga skrbi, da omenjena skupina denarja ne bi vrnila igralcem iz ZDA, ki so bili prikrajšani za kar 150 milijonov dolarjev.˝

What The Fuck pa naj bi bli ZDA igralci kaj več vredni. BMK za Ameriške igralce. Jst mam glih tolk pravice do tega dnarja kot kak ameriški imbecil, k je ostal brez svojga BR-ja. Vsak izgovor zakaj ne vrnejo denarja je samo in edino to: izgovor!!! Sej ne previm, da bi mogu Barry nakazat na Tapie-v osebni račun ta keš, to je treba formalno pravno uredit, kam in kako mora ta denar, ampak v končni fazi ne me jeb*t, da mora on mislit na ameriške igralce.

Vprašanje je jasno: Boš vrnu keš?

Odgovor: Ja ali Ne

Nema tu trte mrte, ja pa bi, sam če bo tko pa tko, pa mal sem pa nič tja, pa en kolega mi je na računnu igrau, sploh nism jst, pa en mi je dolžn neki, pa nej kr on teb vrne, pa na drevo in u jok....

Take me pa res razpiszfdfgdgoijo. Sej res, da napram enim, k jim dolgujejo u stotine k$, je mojih 250$, ki so ostali na FT-ju malo, sam tuki se gre za princip. Mojih 250$ je vrednih glih tolk kot 250$ enga amerikanca, pa Barry gor al pa dol...

default/mad  default/mad  default/mad

Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... default/smile
40