Tema: Prevzem hiše Full Tilt Poker pri koncu?

http://si.pokerpro.cc/uploads/si.pokerpro.cc/images/103516104_middle_thumb_fulltilt_poker.png

Vedno več je govoric, da bi utegnil biti prevzem hiše Full Tilt Poker s strani skupine Groupe Bernard Tapie kmalu zaključen ...

Podrobnosti v novici.

00

Re: Prevzem hiše Full Tilt Poker pri koncu?

Nej ne bluziljo o prevzemu .. mene zanima samo kdaj bom lahko svoj account odpr nazaj gr pa da moj denar tam:)!

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
00

scientiam-deum napisal:

Nej ne bluziljo o prevzemu .. mene zanima samo kdaj bom lahko svoj account odpr nazaj gr pa da moj denar tam:)!

Ne moreš imet oboje. $$$ bo gor, ko bo nekdo drug prevzel?

00

4

scientiam-deum napisal:

Te pravljice ne boš videl. Ko bo stavr zalaufala bmo vsi štartali z ničle.

00

Vrjetno res... Potem je bolje, da je kar zaprto vse. Na tem svetu tak še samo kradejo default/smile!

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
00

6

nono,ne bit taki pesimisti. ko se bo štartalo, bo denar po mojem mnenju 100%. Sicer ne vem natančno za kako ceno se pogovarjajo,vendar se mi je takrat tista cifra zdela smešno majhna...Če bi bil prevzem,tako kot pravite vi, torej brez denarja in vsi z ničle, bi tole šlo dosti hitrej...Vse se bo vrnilo...sem skor prerpičan. ker tle se govori o prevzemu, ne pa o kakšnih drugih oblikah prenehanja podjetja,ki bi lahko imela slabe posledice za igralce...
Brez igralcev  ni igre, brez igre pa ni denarja...
Jaz se zlo veselim dneva,ko bom spet lahka igral na FTPju default/smile

00

tele obljube in premaknjeni datumi se kar naprej premikajo. Bom presenečen, če bo zalavfal še letos

The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist
00

8

Ce je 100jko vrnu dnar, bo pa ja tut Howard?

10

9

azo napisal:

Ce je 100jko vrnu dnar, bo pa ja tut Howard?

Haha, spet mam polepšan vikend no default/big_smile Pa ne morte tega ukint, tip je antitilt osebnost stoletja!!! default/big_smile

00

10

Ship it one time. Pomoje bi se SIS tud strinju s too izjavo.

00