Tema: SNG 6max turbo Poker stars 3,5$ POMOČ/COACHING

Sicer je tem je že kar nekaj na to temo pa vseno, da ne mešam tem in bo bolj pregledno.

Včasih sem igral CG do NL 25 potem po pol letnem premoru pa sem se bolj resno lotil SNG turnirjev in občasno kakšnega MTT.

SEDAJ IŠČEM POMOČ IN KAKŠEN COACHING ZA PREGLED MOJE IGRE NA OMENJENIH SNG-jih

V zadnjem cca 1 mesecu sem odigral okrog 1300 turnijev na 3,5 sng 6 max turbo turnirjih. Ko gledam grafe od ostalih vas, ki igrate podobne turnije opažam bistveno razliko z mojim grafom. Tam EV več ali manj raste pri meni odkar sem preklopil na 3,5$  stagnira na 1,5$ je bilo dokaj ok  (to sem objavil grafe že v eni drugi temi tudi). Plusa sicer je nekaj vendar pa se mi zdi da nekaj ne štima. ROI je slabih 5% kar mislim da se da na teh limitah vsekakor izboljšat na nekje okrog 8-10% bi bil zadovoljiv rezultat za začetek.

Takole tole je graf mislim da je sample kar dober za en mesec:

http://shrani.si/f/y/13P/3LHy94Lt/graf35.jpg

Plus kar opažam je tudi precejšna razlika v številu 1,2,3 mest. 3 mest in izpad na bubblu  je precej velik v primerjavi z ostalimi. Pa tudi število drugih mest ko pridem v HU je precej problematično in se mi zdi da mi tukaj še precej manjka znanja v zaključku.

Takole to so mesta:

http://shrani.si/f/1a/xo/39sw0C7O/mesta35.jpg

Redno pregledujem HH s pomočjo poker trackerja predvsem tiste kjer sem izgubil največ/izpadel (po nasvetu KidPokerSLO). Nekaj časa pa posvetim tudi kakšnim handom v sitngowizardu za hande na bubblu. Pa vendar mi nekako ne uspe vidno izboljšat igre, ker karkoli naredim se mi zdi da včasih zadevo še poslabša. Igral sem 8 miz sedaj sem zmanjšal na 6 ker se nekako bolje počutim in mislim da se več naučim.

Volje in motivacije mi ne manjka in sem pripravljen v igranje vložit vsaj par ur dnevno recimo po nekje 40 - 50 turnirjev na dan v povprečju. Prav tako pa vsaj kakšno uro v pregled handov. BR imam dovolj in ne potrebujem začetnega vložka.

Ko bi uspel igro nekako izpilit do tega nivoja da dosežem zastavljene cilje ( kot sem rekel nekoliko večji ROI, bolj ali manj konstanten +EV play in željen volumen) bi bil pripravljen začetek kakšen projekt in vrjetno tudi zaprosit za kakšen stake.

Če potrebujem še karkoli prilepit tukaj povejte in posredujem podatke. Glede plačila coachinga pa tudi povejte kako je s tem saj sam nimam s tem izkušenj. Potreboval bi vsaj neko potrditev da delam dobro in usmeritev z naprej na kaj je treba bit pozoren.

Zelo vesel bom vsake pomoči.

Zadnji popravljal collers (03-12-2012 01:23:15)

10

2

Re: SNG 6max turbo Poker stars 3,5$ POMOČ/COACHING

Zdravo,

jst igram 9 max Hyper Turbo SnG-je in sem do zdaj odšpilou ca. 400 turnirjev. Moj ev je isti, stagnira že od 200 turnirja, zaslužki pa letijo v višave (celo tako, da sem že na višjem limitu!). Isto men ni jasn zakaj je ev vedno isti, prej pa je rasel, tako da vsak komentar pomaga tudi meni. See pa sam malo razmišljal in mislim, da je ev zato tak, ker delam zelo veliko flipov PF in tam ko je 50/50 ev ne more it ne vem kako gor ali dol. Drugega se ne morem spomnit default/smile

V glavnem, naj kdo malo pokomentira default/smile

10

bi lahko to kdo prosim pokomentiral od igralcev z vec izkusnjami,  tek kaj uporabljat pri HM. lp in hvala.

00

4

priporočam Pajka iz Pokerpro ekipe

Bee Bee
00

kidpokerslo-ju reči naj ti en video ,ki sem ga po domače komentiral njemu na začetku.. ni glih neki mojstrski,ampak njemu je pomagalo.če boš razumel kaj hočem povedat,bo mogoče tudi tebi..

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

Sam sem dobil pomoč s strani člana tega foruma (nevem če lahko povem kdo je default/tongue). Prestavil sem na 9 mane  isto turbo. In je coaching v teku. Na začetku sem mel nekoliko slabši run sedaj upam da se obrača. Igra pa je tudi skozi boljša.

Torej kaj je bil pri meni glavni problem (še vedno se najde kaj novega) za tako situacijo kot je bila.  Veliko premalo sem porival hande ki bi jih moral. Range iz kje je kaj za porint sem mel precej zmešane. Dostikrat sem zamujal s tem lepe šanse in s tem  sem se preveč zblindal (na žalost se mi to še vedno zgodi kdaj....slaba navada....) in potem je šel fold equtiy, ki bi ga drugače mel.  Premalo agresivna igra na bubblu, nisem napadal, ko sem bil big stack ipd. Večina all in-nov je bla za moj tournament lajf....

vrjetno je še kaj kar sem pozabil ker sem vse skupaj povzel zelo površno....

Zadnji popravljal collers (30-12-2012 00:49:28)

00

Jz tudi igram mikro 9-mane ampak z 10min leveli.

Kolikor imam izkušnje s porivanjem kakih neparov in AT- se VEDNO konča v solzah, napadanje na bubblu pa se konča s četrtim mestom in to ne glede na to, da imam, ko pridemo v 4handed igro 5k od 13,5k žetonov. Ravno danes na zadnjem turnirju me je pojahal en gembler po skor pol ure na bubblu s KTo > A9s. Dalo mu je POKER kraljev. Vmes sem imel recimo idejo z BB pozicije z A5o 3bettat tipa, ki je na CO poziciji že petič zapored z minraisom kradel blinde: BB= 200; on dvigne na 420, 2x fold, jz navijem na 1000, on RR AI na 3600. Jz fold in on pokaže KK.

Mi je pa ratalo danes zmagat par turnirjev in to potem, ko sem si včeraj pogledal zorzakov video o HU igri in odnesel to, da je treba v HU z buttona igrat skoraj vsak hend.

Bubble bubble i'm in trouble.
Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!
00

Sam sicer ne vem kako gredo tile ne-turbo 9-mani vrjetno je malo več igre glede na to da so počasnejši blinidi in ni tok narivanja oz to pride kasneje.

Kar se tiče napadanja na bubblu ni vse tako črno, da vedno pade 4 mesto. NI treba seveda zj razmetavat čipe za vsako ceno. Zaradi tega se ti vrjetno za kakšen procent ITM zmanjša samo boš pa ko prideš v ITM mel stack s katerim lahko kaj narediš in imaš posledično več možnosti za prvo mesto.

Drugače pa ne teh mikrotih (3,5$ turbo) kjer igram trenutno je tale A10 že praktično monster proti večini ko vidiš s čim te vse pokličejo. V večini primerov pa itak folk folda marsikaj.

Drugače pa če te nonstop min raisa in potem pokaže enkrat kralje je to vsekakor bolj izjema kot ne. Sigurno bo vsake tok časa našel hand ampak večino časa ga ne  bo. Drugače kljub temu da tok raisa in glede na njegov stack bi izbral nek bolj primeren hand za tole kot pa je A5o.

00

nejc imas mogoce ta video kje?link

00

collers hvalezen bi bil za podatek kdo je to bil default/smile

00

se moj graf vendar ni vseh turnirjev ker prej nisem uporabljal HM

00

Če koga zanima je na BPT en uporaben torrent:

PimpinDonks Sharkscopers Mark Schmid

http://www.bestpokertorrents.com/detail … id.torrent

Kateri igrate malo več sngje vam je verjetno znano ime.
Sam sem zanj naletel na sharkscopu in sem malo počekiral
na netu za njegove inštrukcijske videe.

Vglavnem fajn zadeva za pogledat moram rečti, jaz sem včeri zloadal in malo danes prečekiral.
Veliko uporabnih stvari, katerega zanima naj pogleda.

Ajd, lp in srečno na projektu.
Dejan

Zadnji popravljal M@k@veli (31-12-2012 00:11:22)

kdor ni z nami, je za nami..
00

bi posodil kdo geslo od bestpokertorrents?

00

Da ne bom nove teme odpiral bom kar tukaj vprašal. Zdaj igram 11$ 6max na pacificu.
Naslednji mesec pa se predvidoma prestavim na pokerstars - 15$ 6max turbo, ker kaj več kot
11$, včasih 16,5$ ne pacificu ne lavfa. Kako konkurenco lahko pričakujem na PS oz. koliko regov lahko v povprečju
pričakujem za isto mizo. Ma kdo kake izkušnje? Pa glede BR-ja je 100 buyinov dovolj?

00

http://shrani.si/f/2U/9O/3Q1jYhyi/graf.png

00

16

Na PS maš tut sam 1. in 2. mesto plačano, Pacific je še 3. ... Konkurenca je precej težja.

00

bozick napisal:

Na PS maš tut sam 1. in 2. mesto plačano, Pacific je še 3. ... Konkurenca je precej težja.

To je res ja. Po eni strani pa je manjši rake, večji rakeback, pa manjši leveli in posledično večji volumen.

00

18

Tudi res default/smile vse ma svoje prednosti in slabosti ... GL!

00