Re: Xplayerjev kot

Proklete barabe. Vse lepo igram a me na vseh štirih mizah tolčejo ko psa. Na prvi sem prisiljen porinit 88 v fishev steal, k vem, da sem spredaj. Pokaže AT in pade xxATA. Adijo. 20 sekund kasneje za drugo mizo identična situacija 88<AT pade xxTxx.

Na dveh pridem ITM in na eni flopne čiplideju str8 meni pa top par. Itak, da sem spušil. Na drugi v HU dobim jz 2 para na flopu a butl plačuje z gutshot str8 drawom flop in turn ter ne riverju dobi kar rabi in je namesto zmage 1500 chipov in kasneje 2. mesto default/sad

Bubble bubble i'm in trouble.
Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!
00

HAHAHAHHAAHA na koncu serije se zabijem s 44 v AA. Težko delat plus s takimi namještalkami. Pušnil itak vse 4 turnirje.

Bubble bubble, we're in trouble

00

Spet jebena katastrofa. V petih turnirjih se za major pot na štirih s PP zabijem v možake, ki jim potem flopne tris. recimo 88<AK proti možaku s 50% 3beta ki ga zabijem AI, ker me je rahlo 3betnil in flop je KKx

00

O tem kake sucoute je en delal mi v HU igri raje ne bom. V 3way je imel če 400 chipov, ampak je bil določen za zmago in je dobival ustrezne karte default/tongue

00

Spet. Možak, k ima 33% steal na BU rejzne 3BB=300. Jz imam AK na SB in ga dam AI~1100. Me plača in pokaže TT. flop je AT7. Go fuck yourself

Na drugi mizi je 35. hend prvi normalen, AQo. BU raisa in ga 3betnem. Hitro zabije AI in ga plačam. Seveda pokaže AK. na mizo pade 2662 tko da sem rešen.

Za tretjo mizo dobim QQ in shorty me da AI in pokaže T9o. flopne mu 9 na turnu dobi pa še T. Mine en hend in dobim AQ na UTG. Dam not 300 in shorty od prej, ki ni več shorty, spet porine AI. Se že veselim, a ga da AI model na BU. foldam in je AJ<KK. Flop pade QxK.

Za četrto mizo dobim na BB KJ in shorty z BU porine AI 465 v mojih 1700 stack. Ga plačam in pokaže J9. Itak mu flopne 3 outer.

Potem dobim QQ in me poje AQ, pa se mal kasneje komajda prepričam, da vržem stran AQs ko en model izolira shortyev AI. Shorty je imel 86 izolator AJ, padlo je pa 7J2 8 6

Foldam AcJc ker sta dva že AI. Pade je  A56c 3c Kc. in sem namesto na 4,5k na 1,5k in daaaaaleč zadaj na bubblu. JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Seveda se nasadim s KQs na AK.

Jebeš ti ICM, če jim pade točno vse kar rabijo. V zadnjih dneh sem na 50 turnirjih nabral 11 četrtih mest in to skor same PP<AK ali AK<PP ali AX<XX in pa seveda AQ,KQ<AK.

Zadnji popravljal xplayer77 (10-02-2013 14:53:45)

02

231

xplayer77 napisal:

Spet. Možak, k ima 33% steal na BU rejzne 3BB=300. Jz imam AK na SB in ga dam AI~1100. Me plača in pokaže TT. flop je AT7. Go fuck yourself

Na drugi mizi je 35. hend prvi normalen, AQo. BU raisa in ga 3betnem. Hitro zabije AI in ga plačam. Seveda pokaže AK. na mizo pade 2662 tko da sem rešen.

Za tretjo mizo dobim QQ in shorty me da AI in pokaže T9o. flopne mu 9 na turnu dobi pa še T. Mine en hend in dobim AQ na UTG. Dam not 300 in shorty od prej, ki ni več shorty, spet porine AI. Se že veselim, a ga da AI model na BU. foldam in je AJ<KK. Flop pade QxK.

Za četrto mizo dobim na BB KJ in shorty z BU porine AI 465 v mojih 1700 stack. Ga plačam in pokaže J9. Itak mu flopne 3 outer.

Potem dobim QQ in me poje AQ, pa se mal kasneje komajda prepričam, da vržem stran AQs ko en model izolira shortyev AI. Shorty je imel 86 izolator AJ, padlo je pa 7J2 8 6

Foldam AcJc ker sta dva že AI. Pade je  A56c 3c Kc. in sem namesto na 4,5k na 1,5k in daaaaaleč zadaj na bubblu. JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Seveda se nasadim s KQs na AK.

Jebeš ti ICM, če jim pade točno vse kar rabijo. V zadnjih dneh sem na 50 turnirjih nabral 11 četrtih mest in to skor same PP<AK ali AK<PP ali AX<XX in pa seveda AQ,KQ<AK.

default/lol  default/lol  default/lol  .. kaj me nasmeješ ej default/big_smile

lp

20

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA spet je bilo smeha. Imam mizo pr kateri dobivam sekret od sekreta in je prvi spodoben hend AT, ki  je 45. po vrtsi. Dva henda kasneje me z AJ poje AK.

Pridem na enemu turnirju ITM, short stack seveda in model na riverju sestavi z gutshotom str8 meni, da pa drugi par. Ker je možak čekiral do riverja, je jasno, da je moj par najboljši. No. Ni bil.

Na drugi mizi nas je sam še 5 s tem, da en sitouta.  Dobim JJ in na klasični steal odgovorim z AI. Model plača in pokaže AK in mu flopne A2A.

Če delam bedarije, ko rinem z monstri AI naj kdo napiše.

01

heheh, vzami si dva dni pavze... odmisli poker začni znova, pozabi na to:)... no v glavnem ..  100-200 blindi, donk viša na BUTTONO na 415 js 1700 stack na BIG BLINDO plačam še teh 215 z 44 FLOP A,4,2 ... grema all-in pokaže A,4 ... dobim... čez 3 hande. dvignem utg na 450 z KK ... me tale muci rukne all-in ... KK vs KJo ... q,9,2,2,10 ... ga podablam nazaj... čez 5handov dobim A,Qs na small blindo (fino), tale muci dvigne en blind z UTG-ja, js čipe nt ... uni snaaaaaaap call ejga z 64s:)), flop 6,10,2(js še flushdraw ujel na flopo) 2,8 in sem odletel kot mehurček (bubble) default/smile)

Zadnji popravljal scientiam-deum (10-02-2013 17:32:06)

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
00

Na flopu in turnu je naredil check-call. Imel je pa definitivo Qx ali nekaj, da je naredil str8.

Dva henda kasneje sem letel iz turnirja, ker sem popizdil. Dobim AJ na BB in doplačam 2BB modela, ki je rejzal s CO. Pade 67J in pridem not 70% pota. Model me plača. Krasno. Še bolj krasno je, ko je turn Q in mi pritisk naraste na 250, ker vem VEM, da ima budalo zarukano  KQ, v najboljšem primeru AQ in je z NIČ v roki plačal jebeni raise in je imel v najboljšem primeru 6 outov. Neeeeee. On ve, da bo mu bo turn padel in ga boli kita za oddse. Anyway. Ker imam namještalk poln ku***, zabijem AI, on plača in pokaže pričakovan KQ jz pa zaprem turnir.

01

Sem že začel znova. Letos. Lani januarja mi je tudi dobro šlo potem pa so me februarja prefedrali ko prasca. Isto kot letos tudi takrat kar naenkrat ni zdržalo praktično nič več. (Evo. Ravnokar AK<86). Ne igram  čisto nič drugače kot sem januarja. Razlika je samo v tem, da ( ravnokar QQ<AA, za 2,5k chipov, pa na mi nau kdo sral, da je QQ na mikrolimitah v 7way karkoli drugega kot AI PF, če se le da) kar naenkrat na SD vsak moj AQ,AJ sreča AK, moj AK ne zdrži proti nizkemu paru oziroma moj par izgubi proti AK (ravnokar A8<K6). Gre naprej. A3<K7. flop je bil K77, pa z AJ nagazim na TT. pade KQ9KK. Vmes plačam z A9 table donkeya ki je tokrat porival žetone not z... AJ.

01

Modela dobim, da me plača z AT proti mojemu AK na AQx flop. river mu da T. Nemogoče delat plus pod takimi pogoji, ko jim kar vsakič, ko gre zares, padejo 2-6 outerji

01

Table fish naredi barvo in out. Jz sem imel AQ on pa 74s flop je bil A8T in je imel 4 od barve, na riverju pa je dobil še peto karto.

01

Hahahaha. Uberfish, ki je zaradi svoje nesposobnosti short s 56s razkanta moj AQo ko Čak Noris barabe. Itak, da mu pade barva.

Vici se nadaljujejo. Ravnokar AAvQQvAK flop K4K. default/big_smile:D:D:D:D

Zadnji popravljal xplayer77 (10-02-2013 20:57:03)

01

239

a se ti ne zdi škoda živcev? default/smile

Every card that falls, and every action that your opponent takes is simply another opportunity for you to make the correct decision. (Jman28)
10

pa nehaj igrat, pa pojt rajš kaj takega delat, da si mal živce možgane in pamet spočiješ!!

Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.
20

Ravno pred pol ure s fitnesa pršel... Grindam pa čakam, da začne meni metat.

00

GaKo napisal:

a se ti ne zdi škoda živcev? default/smile

Zelo škoda. Alternativa je, da me prefedrajo jutri pa pojutrišnjem, ker enkrat mora bit konec tega swinga.

00

HAHA. Sem  ujel promocijo, pa preselil 10 baksov s PS na FT in dobil karto za $11 turnir, na katerem sem potem kešnil za $16,5. Na koncu sem proti modelu (ki je napadal vsak moj blind, jz pa, k sem dobival skor sam sekret, sem mu vedno foldal) dal, ko sem mel še 4BB AI z JQ s SB in sevejde je mel možak A3. Flopnilo je 9T9, da sem bedak mislil, da imam še šanso za str8, pa sta padla še T in 5 pa je šla po gobe borba za zmago.

Bil sem 50/483 na 6k turnirju. Overlay 4tw i know default/smile

00

Ja, mene tut že nervira ta promocija. Vedno ko se logiral na Starse, mam reklamo za FTP default/big_smile
Najraj bi naredil ta prenos 10$, da imam potem mir default/big_smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

To je pa že nesramnost, kar se zdaj dogaja. Pušnem tri turnirje s 44,TT,JJ proti AQ/AK. potem spušim četrtega z barvo na flopu.  43<92 problem je v tem, k je čiplider imel tudi barvo na flopu.  Zgodba se nato obrne in ltim ven z  AK<88 in AK<TT in sedmega ima na 4KA flop tip pač Asa jz pa K7 in pušnem. Na osmi mizi, sem na bubblu po zaslugi uberdonka na moji levi nekako čiplider in shortya zabijem AI. Klasično 77<AJ. Zdaj me je donkey spet nafilal na 6k in čakam novo past... Ratal mi je zmagat proti uberdonku.

Zadnji popravljal xplayer77 (12-02-2013 22:31:39)

00

Tole so rezultati množice namještalk, ki se mi je zgodila ta mesec. Z redkimi izjemami so vse proti igralcem, ki gredo v igro z vsem sranjem. Nekaj jih je tudi že v ITM, ko me z monsterji požrejo. Na 3,5-kah sem recimo na  66 turnirjih nabral 17 bubblov, ITM sem bil pa 21-krat in od tega le 4 zmage. Rezultat: 21 BI minusa, pa nisem igral čisto nič drugače kot februarja. U glavnem. Gremo nazaj na 1,5-ke.

00