Tema: HU SNG (pomoč)

Pozdravljeni. default/smile

Igram HU SNG 10, normal speed. Opazil sem, da mi povzroča težave "finiširanje" nasprotnika. Z LAG igro mi ni problema spravit nasprotnika tam nekje do polovice začetnega stacka (600 - 800 od 1500). Potem pa, ko kdo spremeni način igre, mi prilagajanje nikakor ne gre. Če igram bolj tight se nasprotnik z LAG igro slej kot prej pobere. Če ostanem LAG pa itak pokličejo vsak moj bet. default/smile

Se je še kdo soočil s takimi problemi default/big_smile

Sej potihem vem, da je najboljša rešitev konstantno prilagajanje nasprotniku, ampak vseeno me zanima, če obstaja kak manjši "trik". default/wink

Zadnji popravljal snow (30-11-2011 21:44:26)

00

Re: HU SNG (pomoč)

Manjši trik je, da jim v chat pišeš da nimajo za burek pa podobne vragolije.

probaj pa poročaj  default/smile

Stay hungry. Stay foolish.
00

3

Hmm.. zanimivo.. definitivno jim to ne bo izboljšalo igre. default/smile

Poročam! default/smile

00

Stanič is back default/smile

00

Ne vem kolko bo pomagalo zajebavanje nasprotnika. Sam mam veliko izkušenj s tem in ugotavljam da za lag igralce to ni najboljše. Za to ker se ponavadi njihov range razširi in te še bolj callajo kot ponavadi. Je pa res da se tako dajo v stanje v katerem se ne počutijo dobro...

...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

Pa je to dovoljeno sploh?

00

7

greytex napisal:

Stanič is back default/smile

Sosed me kj pogrešaš al kuga  default/big_smile  jst sm kr v ilegali pa se čudim stejk vragolijam na forumu  default/lol  Ko pa kj drgač  default/smile

Drgač pa nperko tuki je velik stvari o HUSNG : http://forumserver.twoplustwo.com/185/heads-up-sng/ default/smile

Zadnji popravljal RUS (30-11-2011 23:48:49)

00

Hej Snow. Kaj ko bi ti rajši kakšno zgodovino igre prilepil, tako da bi jo malo analizirali in našli tvoje napake. Predvidevam, da si vedee o osnovah husngjev  na forumu že našel?

00

9

UrbanK napisal:

Hej Snow. Kaj ko bi ti rajši kakšno zgodovino igre prilepil, tako da bi jo malo analizirali in našli tvoje napake. Predvidevam, da si vedee o osnovah husngjev  na forumu že našel?

Včeraj sem malo tiltal, danes sem že pomirjen. default/smile  Sej analiziram hande in praktično vem kje sem delal napake, tako, da zaenkrat hvala. Bom pa vsekakor objavil kakšen hand, če bom dvomil, da sem ga pravilno odigral.

http://si.pokerpro.cc/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/si.pokerpro.cc/users/5000/4765/tmp/thumb/p16ftc5u6cpkk3e5ll64vs1vv21.png

Mam pa še par vprašanj glede grafa (HU SNG graf):

1. Je število iger dovolj veliko, da lahko sklepam, da na ni rast samo kratkotrajna?
2. Zadnja nihanja in padci so malo posledica tudi tilta. Zanima me, če je pametno, ko npr. v dnevu zgubiš 5 BI, da nehaš igrat za ta dan > TILT control? Se kdo drži tega? Ker včasih kljub temu mislim, da sem sposoben še vedno igrati svoj A-game pa se mogoče niti ne zavedam, da nisem. default/big_smile

00

10

Uau. Lepo ti gre. V mislih sem imel, da bi prilepil celotno zgodovino igre ne samo en hand, ker le tako se lahko iz tega kaj naučimo. Si pa nekje mojega ranga zato me res zanima kako ti odigraš igro. Tako ,da če ti to ne predstavlja nekaj osebnega prilepi en handhistory, da se spravim nanj z vemi  mojimi možgančki. Drugače bom pa jaz neko temo odprl z igrami in predstavil lastno razmišljanje s tem bi lahko komu pomagal in se od koga kaj naučil. Seveda potrebujemo čim več komunikacije z lowstakes winnerji, saj vemo, da veliki playerji nimajo časa za te stvari ker so to že vse čez dali. default/smile

00

11

UrbanK napisal:

Uau. Lepo ti gre. V mislih sem imel, da bi prilepil celotno zgodovino igre ne samo en hand, ker le tako se lahko iz tega kaj naučimo. Si pa nekje mojega ranga zato me res zanima kako ti odigraš igro. Tako ,da če ti to ne predstavlja nekaj osebnega prilepi en handhistory, da se spravim nanj z vemi  mojimi možgančki. Drugače bom pa jaz neko temo odprl z igrami in predstavil lastno razmišljanje s tem bi lahko komu pomagal in se od koga kaj naučil. Seveda potrebujemo čim več komunikacije z lowstakes winnerji, saj vemo, da veliki playerji nimajo časa za te stvari ker so to že vse čez dali. default/smile

Hvala. default/smile

Ja kul, ni mi problema prilimat iger. default/big_smile

Super ideja, lahko odpreš neko temo, da bomo predebatirali igre. Na katerih BI pa ti igraš?

http://si.pokerpro.cc/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/si.pokerpro.cc/110000/4000/114426/thumb/p16fvid4fmnr1gedn752pm187c1.png

December se je lepo začel, lep upswing. default/big_smile

00

12

Si bom mal temo sposodil default/smile Koliko BI je priporočljivo za HU turbo SNG 30$ ? Igram samo eno mizo naenkrat.

00

13

sem se odloču, da bom šel na 30ke z 50BI. To bi moralo biti povsem dovolj glede na to, da igram 1 mizo naenkrat.

00

14

1 hand HU hyper KQ button raise js push all in, pravilen play?

02

15

rapala napisal:

1 hand HU hyper KQ button raise js push all in, pravilen play?

1 odgovor vprašal je nekdo na forumu za nasvet pa sem mu odgovoril a veš tko na hitr mislim, a štekaš?

00

16

nisam te razumio  default/heart

00

17

O ti,
pizda rosna.
Nalimaj hand,
pa mirna Bosna!

60

@rapala : readless bi jst 3betov na t90, če kliče pač odigraš postflop, če zarine kličeš.... default/smile

00