Tema: Middle stage SCOOP turnirja

Igra se SCOOP-M turnir in pridemo nekje do 5.000 igralcev left, ITM je 2.700. Blindi so 600/1200 ante 150. Imamo cca. 42.000 žetonov in smo na BTN ter dobimo K spade:  K  default/heart . Igralec z MP, ki ima okoli 60k raisa na 2500, mi ga re-raisamo na 5.000. Nakar nas on min raise na 7.600. Jaz sem tole po premisleku plačal (morda napaka?). Sedaj pade flop Q diamond:  J  diamond:  3  spade: . Preflop agresor pride 11.500. Kaj naredimo sedaj in predvsem zakaj ? Mi morda drugače že odigrali preflop ?

When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.
13

Re: Middle stage SCOOP turnirja

Imaš 35 blindov tu ni tople vode. Dal bi ga nazaj na 17.000 ali pa all in. Ko si že plačal pa tega na tem flopu se ne zapira, torej na njegovo stavo odgovorim z allin. Če ima AA jih pač ima, KK itak ne zaprem praktično nikoli še posebaj ne na takem flopu.

Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).
30

nice call

01

Definitivno je napaka ze PF. Imas 2 nutz PF in kot zgleda imas igralca k se je pripravljen betat zakaj ga potem ne 5 betas na nekih 12700 in upas na da zarine ce ima AA pac nimas kaj gg in gremo naprej. Kar se pa tice postflop igre pa zarines na njegov c-bet poklice nas vsak AQ KQ  vsak flushdro to so hendi ki jih premagamo, je pa tudi res da je njegov range JJ+ AQ+ tako da obstaja vrjetnost da je setnil ampak to si vzel v ceno samo z klicanjem PF.  Tvoj hend KK je proti njegovem rangu ( JJ+ AQs+ AQo+) na tem flop 50-50.

V glavnem mislim da je napaka PF ker si samo klical. glede na flop pa zarines na njegov c-bet ceprov dvomim da si zelo odspredi na tem flop bi moral met res super sick read na njemu da mu to lahko foldas

Zdej sm kar nekaj pisal se vidi da sm se komaj zbudil  default/big_smile  default/big_smile  sej k se mi zbistri um po kavici ce bom drugacnega mnenja bom pa popravil  default/big_smile

10

imo shove pre na njegov light 4b, če ma AA good for him, tle nerabs nek fancy play izvajat, če ga jammaš te lah izplača z dost slabšim handom ker bo predvidevu da si weak pa da ga hočeš vn zrint (če je kokr tok spodobn igralc), sploh pa nista tok deep da bi se 4-5-6-7 bet trolala

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
00