Re: DRastko Sng

Hm...no saj tudi sam opažam neke razlike tukaj, ampak če je to res, a lahko kdo to še potrdi? Mislim... a ni EV linija niti okviren prikaz
overall?

There is no point bragging in the middle of a battle. The strongest will win. Simple as that.
00

DRastko napisal:

Včeraj spet runnal na veliko pod EV, a se danes zbudim pozitivnih misli, pojem zajtrk, grem na avtomat po pločevinko pepsija, in začenm odpirati mize. Še preden se mi odpre vseh 6 turnirjev, na prvem pušnem KK vs 88, na drugem KK vs TT, in na tretjem AK vs AQ AI pre flop. default/big_smile default/big_smile Kot kaže, fishi še ne popuščajo, jas pa rudarim 100$, pod EV v dveh dneh, oz. skupno zadnjih 4dni igranja že 150$ pod EV...

Rolling in the deep.. default/big_smile

Graf pride okrog 22.00 zvečer in če bo hudič dal, se bo zelena črta približala 0 default/big_smile

Pod kakim nickom igraš, ker jaz tudi 3,5 sngje igram1!!!

00

DRastko tak ko tu default/big_smile pa tvoj nick? Toliko da bom vedel komu jemljem čipe če bova slučajno skupaj na mizi default/tongue  default/smile

There is no point bragging in the middle of a battle. The strongest will win. Simple as that.
00

DRastko napisal:

DRastko tak ko tu default/big_smile pa tvoj nick? Toliko da bom vedel komu jemljem čipe če bova slučajno skupaj na mizi default/tongue  default/smile

default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile    dekibvb

00

Mislim da se še nisva srečala, ker si ponavadi označim slovenca s prav posebno barvo ko ga prvič vidim na mizi default/smile
Sicer pa mene se nade čez cel dan popoldne in zvečer v lobiju tako da...soon default/big_smile

http://shrani.si/f/4/qT/thF95ZK/tumblrl8eexgsw341qa1id2o.jpg

Zadnji popravljal DRastko (03-07-2013 17:31:00)

00

Ja jaz igram 6max, tam te ni videti!  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

00

3.5 6max turbo STT, po osmi sem fix cel čas tam default/big_smile

00

Turboje jaz redko kdaj igram! 12-ke igram

00

Evo graf od začetka julija. Danes se mi je uspelo povzpeti nad nulo, ampak bi lahko bilo še boljše. Predvsem v HUjih so se spet dogajale čarovnije default/big_smile

http://shrani.si/f/2z/T7/4e9WDN7Q/grafd.jpg

00

Po dolgem času bom danes anredil en updejt... Runnam slabo, če že kak dan izgleda da bo pa le svetloba posijala name, pa sta potem naslednja dva ali pa trije spet slabi. Graf Pride okrog dveh zjutraj ko zaključim za danes. Edino kar me veseli je to da bom ta mesec verjetno anredil goldstar prvič odkar igram na PS default/smile

00

za en jači štrik pa liter jacka še mam... *bruh*

http://shrani.si/f/3E/tL/RW2wJFw/keks.jpg

Zadnji popravljal DRastko (25-07-2013 02:37:03)

00

DRastko napisal:

za en jači štrik pa liter jacka še mam... *bruh*

http://shrani.si/f/3E/tL/RW2wJFw/keks.jpg

raje si kupi tanjši štrik, pa dva litra

pa počakaj na boljše čase....

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
10

Danes je nov dan.

00

Super dan res, ni kaj za povedat. Karte so letele, poslednično so rezultati bleščeči. Ko da vsak turn (če ne pa river), ko pade A vedno kadar se počutim močnega z velikim parom, ko (če imam tako srečo) v HU negre in negre pobrati vseh čipov in te vsak ko ma 5 minut cajta pač pojebe samo zato ker se mu v ravno pravem trenutku zazdi, da bi pa mogoče lahko callal še turn (zakaj pa ne, če je pa že na flopu plačal lestvo v medzmes. Saj ga razumem... 'In for a penny, in for a pound.'), potem mu river da, on donk oop, jas pa ko največjo tele gledam Time Bank in razmišljam ali naj kličem in odprem nov turnir, ali pa foldam in butnem Any Two takoj naslednji hand.

http://shrani.si/f/1x/fz/1VgyvvCD/sda.jpg

Ker sem pretekli mesec kar nekajkrat moral cashoutniti sem zdaj na točki, ki sem jo videl prihajati že 14dni in se ji po domače reče BUST. Na računu imam samo še nekaj čez 2k pik in par centov, v denarnici nič. Če ne najdem kakega dobrodelneža bom moral narediti pavzo do 10. avgusta ko dobim sredstva.

Od Goldstar statusa me loči 400pik a nažalost je kaj je in bo na to treba še počakat 2 mesca, ker toliko časa pa nimam da bi avgusta v 20 dnevih nabral dovolj pik na 3.5 turbinah.

00

40

10. pride stipendija default/big_smile

00

Exactly... No saj danes sem se še splmnil, da če mi uspe dobiti denar nazaj od vseh dolžnikov bo že lepa rolca default/big_smile

00

Tako pač je, ne moreš kar vnaprej obirat ribice. Poker strani morajo malo zaščiti mongoloide, da se dlje časa "zabavajo"  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

10

Tako, se mi zdi da sem si končno zrihtal dober wireless na koncu hiše kjer grindam. Najprej sem si kupil dostopno točko preko mimovrste, ampak ni bilo dovolj in mi je med igro dostikrat metalo ven, ter sem po nepotrebnem izgubljal živce... No danes sem si nabavil zunanjo anteno, ker tile routeri kar jih dobiš zraven so za en drek in ni vleklo niti do polovice stanovanja. Po par modifikacijah, ožganih prstih od spajkalnika mi jo je uspelo povezat na router in sedaj šiba default/big_smile Tako da začnem spet z grindom na polno ob večerih. Graf sledi pa zaključenem sessionu default/smile Pa naj bo sreča tokrat na moji strani za eno lepo popotnico za naprej default/big_smile default/big_smile

10

ma ni mi smešno...

http://shrani.si/f/3/hq/jHh8Hj9/gvirt.jpg

00

Em... mene pa zanima če je kaka skype grupa naših igralcev, ki so v kontaktu ko se pač igra in si delijo nasvete itd itd... Bi bil zelo zainteresiran za kaj takega

00

Pozdravlejni!

Včeraj sem dodal še 3 mize, tako da zdaj grindam 9 miz naenkrat. No danes pa igram, in naenkrat opazim, da se mi je v chat boxu odprlo neko novo okno... najprej nič jasno, potem pa povečam eno mizo in vidim da me preverjajo če sem bot default/big_smile stvar je v tem, da moraš v 100 sekundah napisati dano besedo in pritisniti Enter, če ne pa verjetno pride do kakih komplikacij. Nisem čakal, da bi izvedel default/smile

00