251

Re: SNG turbo od 3,5$ do čim višje - 2013

Kek a so te krekat zaceli ? default/big_smile

00

252

Nope, nič več krekanja kot prej.

Sam tvoj volume me pa tilta, to pa.

Zadnji popravljal biceps (16-09-2013 20:50:10)

00

253

biceps napisal:

Nope, nobena provokacija.

Ampak ob prop betu vrednem dobrih 400$ se mi zdi tole, po domače povedano, živa zajebancija.

V redu razumem tvoje mnenje. Ne mislim se dajat tle po forumu.
Najbolje da so potem rezulati samo na sharkscopu in pogleda vsak sam če ga zanima, da ne bomo še koga druzga tiltali s tem na forumu... default/big_smile

Zj če se po tvoje zajebavam, ker ne morem/nimam časa odigrat 4k+ volumna na mesec in igri nameniti 200 ur potem prav. Števila miz isto ne morem povečat, ker potem ne morem normalno igrat. Tako je če to sprejmeš prav če ne pa ne.

40

collers, ne sekiraj se default/smile
Mislim da kar nekaj ljudi zanima kako vama gre, tako da takle vmesen update pride čisto prav default/wink

gogo default/wink

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
10

A ni prou dobr če nekoga tiltaš, sploh pa če je drekobez  default/big_smile

Now is blessed - The rest remembered
00

256

To o "živi zajebanciji" ne bi blo treba tako resno jemat, je bilo rečeno po domače in itak je letelo predvsem na tvojega čarobnega coacha. default/big_smile

O rezultatih nisem napisal ene besede in se tudi meni zdi super, če jih nalepiš v temo, sploh ker najbrž nimajo vsi naročnine na SS.
Tudi o 4k+ igrah in 200 urah igranja nisem pisal, ampak vajin volume se mi ne glede na vse ostalo, še vedno zdi premajhen.
Še enkrat, predvsem glede na dejstvo, da sta za spodbudo šla v propbet.
Saj ni treba umret za računalnikom ta mesec, ampak nekje 100 iger na dan bi pa človek že pričakoval... Vsaj od enega. (Vemo koga  default/lol  default/lol  default/lol )

To o tiltu se mi pa ne zdi niti vredno debate. Pa jebemumater, kdaj so vsi postali tako občutljivi, da je že vsak minipodjeb vzet za zlo in je treba potem razlagat za vsako besedo, kaj in kako je bila mišljena. Pa tudi če bi bil smrtno resen, je vse stvar debate in zato smo tu, se ne gre za "dajanje" en drugega.

V to, da ob 15 tabling-u števila miz ne more povečat in normalno igrat me pa, če ni ravno v varstveno-delovnem centru, nihče ne bo prepričal.

30

257

OK vredu vredu.... Ja sigurno se da povečat število miz čez 15 samo pač povedal sem zase da ne morem ker mi potem ne gre in je gužva pa foldam preveč... Itak foldam preveč že tko al tko  default/big_smile

No da se vrnem nazaj na temo. Kar se tiče igre vse runa super odigral sem v 2 dneh nekaj čez 200 turnirjev upam da tkole nadaljujem. Vmesni rezultati pa pridejo zvečer.

30

258

No takole kot rečeno. Bom dal vmesne rezultate gor drugega bloka. Zadnje 2 dni sem našel voljo in čas in igral skupaj v kosu po dobrih 5ur in pol da sem nacepal po 100 turnirjev na dan tko da ne me napast spet default/smile

Stanje na dan 17.9.2013 ob 21:00
7/10 dni
-------------------------------------------
collers: 600kom - 592,25 točk
mAg1c: 484kom - 363 točk

10

259

Malo zamujam z rezultati ker sem bil tekom vikenda bolj kot ne odsoten in nisem imel niti časa igrat, niti napisat rezultate. Torej drugi blok se je kočnal s sledečimi rezultati.

Rezultati drugega bloka 11-20 september
collers: 771kom - 748,25 točk
mAg1c: 529 kom - 396,75 točk

To je to za drugi blok. S svojo količino sem kar zadovoljen glede na to da sem igral 9 dni od 10.
4 dni sem odigral 100 ali več turnirjev.To je blo vsega skupaj dobrih 44 ur.

Pa še graf drugega bloka in raporeditev turnirjev - bonusov še nisem vnašal:

Pa še prve dva bloka skupaj:

Glede tretjega bloka pa kot sem že zgoraj omenil prve 2 dni nisem igral nič tako da sem šele danes začel in bom probal čimveč odigrat do konca meseca.

Zadnji popravljal collers (23-09-2013 13:32:52)

10

260

MESEČNI REPORT #9 SEPTEMBER 2013

Evo mesec z sidebetom se je končal, Odigral sem kar nekaj več turnirjev kot v prejšnih mesecih praktično dvojni volumen glede na zadnje 3-4 mesece, tako da načeloma sem kar zadovoljen, čeprav vedno bi lahko bilo bolje tukaj mislim predvsem na zadnjih 10 dni v mesecu default/smile Glede na čas, ki sem ga lahko namenil pokru je OK.

Glede same igre se mi zdi da še vedno se najdejo napake pa da bi lahko v določenih primerih odigral bolje. Za naprej pa mislim da bi mogu malo večkrat pogledat HH in poanalizirat, določene stvari. To more bit prioriteta za naprej ziher. Mislim pa da je res že čas da probam preklopit na limit višje ampak še kar odlašam in odlašam pa po resnici povedano še sam ne vem zakaj. Se bo treba mal prisilit.

OK  najprej statistika ( rezultati na SS in v PT se malenkost razlikujejo, tako da bo vzel te iz SS-ja):
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Št. turnirjev skupaj:      1940         
VPP skupno v mesecu:  4941   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po limitih:
3,5$= 166kom -43$
7$= 1.669kom +848$
15$ = 105 kom+308$

SKUPNI GRAF ZA SEPTEMBER (seveda brez bonusov ker jih še nisem vnesel):

SKUPNO RAZPOREDITEV MEST SEPTEMBER:

Profit iz igre: 1.113$
ROI (brez RB in bonusov):SS pravi 6,6%; PT 8%  (zakaj taka razlika nimam pojma ker razlika po profitu po obeh statistikah je 4$ in to sigurno ni 1,4% na taki količini default/smile )
Bonusi: 1X stellar 50$; 1X BOTP 20$
Rakeback: 9.882 FPP GOLDSTAR= 118$
Sidebet: 210$
Skupni mesečni profit  (profit+RB+bonusi+sidebet): 1.511$
Skupno število ur igre v avgustu: 114ur  13$/h  
Skupno stanje bankrolla (profit+RB+stellar+250$):cca 5k $

Skupni graf projekta od 1. januar do 30. september

Število turnirjev: 10.699
Skupni ROI projekta (brez RB in bonusov):7%

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cilji za naprej?

IGRAT, IGRAT, IGRAT, IGRAT,... default/smile

Aja glede sidebeta napišem jutri.
Srečno!

Zadnji popravljal collers (30-09-2013 23:30:05)

30