Tema: NL Hold'em - $0.02/$0.05 6Max pa do NL100

Zdravo,

Da se najprej malo in na hitro predstavim. Sem dečko iz Ljubljane star sem 27 let. S pokrem se igram že vsaj 5 let. Nikoli ne preveč resno  in zavzeto.. Ponavadi sem nalagal gor po 25€ katere sem seveda spušil zaradi neresnosti. Igral sem vse vrste limitov turnirčke takšne in drugačne in seveda mi je tko denar samo polzel iz rok. V glavi imam že lep čas idejo da bi se resno zavzel igrat in pri tem vztrajal. Ne, da skačem iz limitov na limit in take pisdarije, ki sem jih v preteklosti rad počel.

Kakšen je moj plan? EVO TKOLE; Najprej bi si rad pripravil teren zato že pred dejanskim igranjem odpiram to temo, ker bi rad dobil določene odgovore in pogoje. Zato naprošam vsakega, ki mi lahko pomagal pri teh vprašanjih in prošnjah. Bom zelo hvaležen. default/smile
Do konca tega meseca si bom na Full Tilt Poker naložil 250$, kar je točno 50BI za ta limit. Mislim da bo moj BR s tem kar zadovoljiv. ZATO tudi prosim za kakšen dober RAKE Deal!? Lahko naložim tudi več denarja za večji limit, sam ker ne vem kok je to pametno!? Glede na moje prejšnje početje. Kaj si vi mislite o tem da bi naložil več denarja in, da bi lahko štartal z večjim limitom? Opzail sem, da na večjih limitih igram bolje zato, ker se mi ne zdi, da se igra za drobiž in je zaradi tega moja igra bolša in na večjem nivoju. Ampak gre se zrd resnosti. Mogoče bi naredil 50BI plusa in si potem še dodatno načožil denar za višji limit? Ker pač tale drobižek mi gre resno na qurac! default/smile

Na kolk časa naj updejtam ta blog, da ne bo vsega preveč? 1x tedensko 1x mesečno al kako? default/smile default/tongue

No upam da se javi kdo za pameten Rake in se javim, ko se zmenim za rake, če se seveda bom..

Igram 6 max na full tiltu moji večji dosežki so Zmagal turnir za 12$ dobil 375$ in še kakšen turnir v denarju
igral NL100 in si priigral v parih dneh 500$ plusa potem pa tilt in navzdol Bustnil celoten steck 950$.... z zadnjim denarjem sem se prijavil na turnir za 200usd in prišel do bubla, skratka sucker outu sm na celi črti. drgač pa vem da sem zmožen igrat dobr in profitibilno igro. Sam ko me zatilta me zatilta do konca..

zato je tukaj tudi ta projekt da me spomni, da se to pač ne sme dogajat.

LP

Zadnji popravljal aintti1 (03-03-2014 02:15:07)

We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand.
Mother fuck double it up press all your bets, try your luck.
No cash in your pocket found the keys to your truck.

Win it all back you just flopped the nuts.

20

Re: NL Hold'em - $0.02/$0.05 6Max pa do NL100

1. Če imaš to možnost, potem si naloži 600$, ker dobiš 100% bonus in se ga splača maksimalno izkoristit.
2. Ne tiltat.
3. Rake deal na FTP-ju je tak kot je in drugačnega ne boš dobil.
4. Če imaš nekaj malega izkušenj (kakor sem razbral imaš) potem komot začneš na NL10 (višje IMO ne), pa tudi če boš dal 1000$ gor igraj ta limit dokler ga suvereno ne premaguješ.
5. Delaj na psihi, da ne boš tiltat.
6. 1x mesečno je premalo, 1x tedensko se sliši povsem uredu.
7. Resnost mora biti prisotna tako na NL2 kot NL100, vsaj če se hočeš s tem resno in zavzeto ukvarjat kakor si napisal.
8. Aja pa ne tiltat, to je najpomembnejše.

Zadnji popravljal malogar (03-03-2014 08:46:37)

"Money won is twice as sweet as money earned"
30

Ja bi priporočal za začetek mogoče kar igranje na NL5. (za BR 250$)
Za NL10 pa bi mogoče priporočal naložiti 500$ (tudi zaradi sign up bonusa ki ga lahko žečneš sproti čistiti)
Zakaj tako kozervativen BR? Preprosto zato ker tako lahko igraš precej bolj sproščeno in te seveda 5-10BI up/down ne vrže direkt v tilt...
Nujno pa potrebuješ veliko mero discipline, to je res ključnega pomena.  default/wink
Ko se nasprotnik upira (beri: reiza do bulanga) najverjenteje res nekaj ima, zato je takrat tvoj najboljši prijatelj tipka fold.  default/tongue
Aja pe ne imeti (pre)velikega (EGA mislim) default/lol , sam imam namreč velikokrat ogromnega in se to ponavadi zelo slabo konča, to ti res lahko potrdim iz lastnih izkušenj.
Updejt na vsak teden bi bil pomoje čisto OK za začetek.

Zadnji popravljal NoriDare (03-03-2014 13:35:40)

Stay calm and keep playing.
10

Tko kt so ti zgori povedal, drgač pa opcija za tilterje ma fulltilt da se lahko banas z iger ko zgubis x buyinov za 24 ur. Če maš probleme s tiltom ti to prou pride k si daš limit nevem 5 buyinov pa se pol ohlajas za 24 ur. To imo prou pride pr cgju. srečno

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
10

Vse zgoraj +
Proti tiltu bi ti mogoče koristilo pogostejše objavljanje, vsak dan ali vsak sešn na začetku, dokler ne čutiš da si bolj zaupaš.
Srečno.

To be or not to be. -- Shakespeare
To do is to be. -- Nietzsche
To be is to do. -- Sartre
Do be do be do. -- Frank Sinatra
00

malogar napisal:

1. Če imaš to možnost, potem si naloži 600$, ker dobiš 100% bonus in se ga splača maksimalno izkoristit.
2. Ne tiltat.
3. Rake deal na FTP-ju je tak kot je in drugačnega ne boš dobil.
4. Če imaš nekaj malega izkušenj (kakor sem razbral imaš) potem komot začneš na NL10 (višje IMO ne), pa tudi če boš dal 1000$ gor igraj ta limit dokler ga suvereno ne premaguješ.
5. Delaj na psihi, da ne boš tiltat.
6. 1x mesečno je premalo, 1x tedensko se sliši povsem uredu.
7. Resnost mora biti prisotna tako na NL2 kot NL100, vsaj če se hočeš s tem resno in zavzeto ukvarjat kakor si napisal.
8. Aja pa ne tiltat, to je najpomembnejše.

Full mi je všeč da si dal po številkah  default/big_smile ubistvu FTP(full tilt points) to je moj reik ane? al se bol splača preko pokerpro zdilat za reik? kokr sm bral ni neke razlike..? Kar se tiče bonusa moram še malo razmislit, bojim se da ne bom vsega spušil default/sad Tilt ja... pride pa gre odvisn je samo kolk je močan default/smile

newjack napisal:

Tko kt so ti zgori povedal, drgač pa opcija za tilterje ma fulltilt da se lahko banas z iger ko zgubis x buyinov za 24 ur. Če maš probleme s tiltom ti to prou pride k si daš limit nevem 5 buyinov pa se pol ohlajas za 24 ur. To imo prou pride pr cgju. srečno

Hvala za nasvet. To bi blo za mene zlo uporabno. Edino kar je je to da nikjer ne najdem te opcije. Niti Googl ne ve.
POPRAVEK; Sem najdu ampak se da omejit samo na dolžino sešnou. Tko da sem si naštimal na 3h dnevno.

Nightcall napisal:

Vse zgoraj +
Proti tiltu bi ti mogoče koristilo pogostejše objavljanje, vsak dan ali vsak sešn na začetku, dokler ne čutiš da si bolj zaupaš.
Srečno.

Bom se probal pomatrat da bo čimveč objav. hvala

Zadnji popravljal aintti1 (05-03-2014 03:19:40)

We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand.

00

Preko PokerProja ne dobiš nič več rakebacka. Rakeback je tak, kot je - preko njihovega Edge VIP programa.

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

CoreySteel napisal:

Preko PokerProja ne dobiš nič več rakebacka. Rakeback je tak, kot je - preko njihovega Edge VIP programa.

Tnx. Se mi je zdelo da je tko.

00

Evo en današnji hand, ki sem ga odigral. Razlaga zakaj sem odigral tako kot sem.
Takoj sem dobil občutek da lovi flush glede na hitrost klikov/instant call + glede na prejšnjo igro.
a kdo ve kako bi hand replayer  video dal noter, če se da?

Full Tilt - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 36 BB (VPIP: 46.15, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 40)
CO: 112.2 BB (VPIP: 15.28, PFR: 9.72, 3Bet Preflop: 4.35, Hands: 75)
BTN: 64.2 BB (VPIP: 17.50, PFR: 7.50, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 40)
Hero (SB): 91.8 BB
BB: 79.6 BB (VPIP: 30.77, PFR: 10.26, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 40)

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has  K diamond: Q  default/club 

fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, BB calls 2 BB

Flop: (6 BB, 2 players)  6 default/heart  T  default/club  3 default/heart 
Hero checks, BB bets 2 BB, Hero raises to 8 BB, BB calls 6 BB

Turn: (22 BB, 2 players)  A default/club
Hero bets 15.2 BB, BB calls 15.2 BB

River: (52.4 BB, 2 players)  4 diamond: 
Hero bets 36 BB, fold

Hero wins 49.8 BB

Zadnji popravljal aintti1 (06-03-2014 14:45:17)

00

1. Zakaj nimaš full stacka? Auto-rebuy opcijo vklopit hitro. default/big_smile

2. To ni vredu odigrano, moraš vedet da tudi če ima on flush draw z recimo dvema live kartama kot je Jh9h je majhen favorit, tako da foldal na tvoj raise ne bo. Če pa ima nut flush draw pa si že zdaj zelo zadaj. S tvojim raisom boš foldal hande kot so J-high ipd, ampak to bi isto dosegel s continuation betom 50-60% pota na flopu. Torej tam bi tvegal 3-4bb da dobiš tisto kar je v potu, sedaj pa si dal v pot 8bb, hočeš pa dosečt isto.

Tako da mi tvoj line ni kaj preveč všeč, ampak ko si enkrat bluffnil turn imo moraš bluffnit še non heart riverje, ker drugače bi bil cel hand totalna bedarija. Ampak s takim lineom boš prišel prevečkrat v težave. Ta igralec očitno nerad folda, zdaj sicer nevem kaj točno je imel, ampak Asa verjetno ni imel, ker dvomim da bi foldal river. Torej verjetno je res šlo za flush draw ali pa kak mid pair 77-99. Proti takim igralcem boš pobral ogromno denarja ko boš imel ti overpair ali pa Asa in ga boš value betal do konca, lahko proti takemu callerju še z večjimi beti kot si zdaj.

3. Drugič probaj uporabit ta converter s tega linka http://www.handconverter.com/, ker vsaj karte prikaže. Glede replayerjev ne vem točno kako in kaj, včasih nekaj zajebava. Ampak saj če je hand v takšni obliki kot si jo postal je ok, dokler so prikazane karte v stilu  K diamond:  Q default/club

Zadnji popravljal Inv1ctus (05-03-2014 23:37:23)

Ya hya chouhada!!!
20

Inv1ctus napisal:

1. Zakaj nimaš full stacka? Auto-rebuy opcijo vklopit hitro. default/big_smile

Nekak me mot, če imam to vklopljen, ker pol sploh ne vem kok slabo igram za določeno mizo in kolk keša sm že zgubu. Sej ponavadi ko pridem na 80BB si spet reloudam.
Vem pa da je bil hend slabo odigran in da je bil velik rizik. Amapk jebiga tokrat je ratal. default/smile

00

No evo danes sem zaštartal svoj projekt default/cool
Torej gor je naloženih 250$ kar je točno 50BI za limit NL5.
Zdej sem mal v dilemi. Glede na to, da sem se na FPT (full tilt poker) ponovno registreral preko pokerpro.cc.
Torej lahko igram na New To The Game mizah. Se prav sami fishi pa neki malih takšnih hot sem jaz (beri: stari mački na novo registrerani) Dilema: Ali naj ostanem na zadanih limith ali naj se premaknem na NL10 zaradi bonusa in zaradi morebiti večjega zaslužka?

Vsak dan bom probal odigrati nekje 3h po dve mizi na 1x. Mogoče to ne bo vedno znesl ampak ok, je pa to nek cilj default/smile
V prvem mesecu bom po vsakem odigranem sešnu updeital ta projekt.
Graf bi pa limal 1x tedensko?

Prosim za kakšne dobre linke do poker videov za NL 6max mikro limiti +  glede na to da še nisem prebral nobene knjige bi prosil še za kakšen predlog glede tega. default/smile

Zdej grem pa mal gumbke stiskat pa se javim po koncu sešna.

hvala in lep pozdrav default/wink

00

No pa je prvi sešen za mano.
STATISTIKA:
Začetno stanje: 250,98$
Novo stanje     :  255,71$ (1BI)
Čas igranja      : 1h 54min
Število hendov : 200

IGRA:
Glede na to, da sem na novo začel projekt sem mogoče mal bol tight igral. Bomo vidli kaj bo po enem tednu, ko se bom ufural default/smile
Foldal sem nekatere hende ki ji drugače najbrž ne bi.
Če se da komu poštuderat kako sem odigral naj mi kr pove.

Full Tilt - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players

Hero (BTN): 181.6 BB
SB: 97 BB (VPIP: 39.02, PFR: 14.63, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 42)
BB: 34.6 BB (VPIP: 60.00, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)
UTG: 245.4 BB (VPIP: 33.70, PFR: 21.98, 3Bet Preflop: 10.26, Hands: 92)
MP: 63.4 BB (VPIP: 38.46, PFR: 23.08, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 13)
CO: 73.6 BB (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has  A spade:  K default/heart

fold, fold, fold, Hero raises to 4 BB, SB raises to 10 BB, fold, Hero calls 6 BB

Flop: (21 BB, 2 players)  2 default/club : 4 default/heart  6 diamond: 
SB checks, Hero bets 11 BB, SB raises to 22 BB, fold

SB wins 41 BB
Če ne bi bil človek na SB mogoče tega ne bi foldal. Lahko, da je imel že narejeno roko ali je imel vlečko za str8 ali pa je ujel par. Men se je zdel bol pametno foldat. Čeprav kaj sem v nadaljevanju videl s čim vse so reizal al pa klical, se mi ta fold niti ni zdel zlo pametn default/smile Aja pa vklopil sem Auto-rebuy opcijo default/tongue

Trenutno počutje...

00

Kaj predstavlja tvoj flop bet na njegov check? Pa dandanes že na mikrotih 3betajo z blindov s vsem mogočim ja, tako da je random nasprotnika težko dat na hand.

Ya hya chouhada!!!
00

Inv1ctus napisal:

Kaj predstavlja tvoj flop bet na njegov check? Pa dandanes že na mikrotih 3betajo z blindov s vsem mogočim ja, tako da je random nasprotnika težko dat na hand.

Predstavlja to kar je. Visoke karte ali po možnosti narejen hend.
Moj bet na flopu naj bi predstavljal močan hand / hotel sem ga izrinit iz flopa.
A pravilna igra naj bi bila check za njim? (to mi je zdej jasno k si mi tko lepo vprašanje zastavil)
Kaj pa, če bi na trnu padla še ena nizka karta? Bi bil to check ali bet? Kako naj bi naprej odigral? Jaz bi prišu notr..
Drgač pa ja res jih je težko dat na hand.

Zadnji popravljal aintti1 (07-03-2014 02:27:05)

00

Ma vprašanje je letelo pač na to ali gre za value bet ali bluff. Ker kot bluff se mi ne zdi ravno dober bet, ker nič boljšega ne bo foldalo. Zdaj če je bil tak igralec ki bo z overkartami klical bet potem je ok value bet, pa itaq imaš redraw v primeru da ima kak mid pair. Bet se mi ne zdi slab, čeprav check je tudi ok, glede na to da si v poziciji in je lahko tudi A-high dober na showdownu.

Ya hya chouhada!!!
00

Za mano je še en sešn..
STATISTIKA:
Začetno stanje: 255,71$
Novo stanje     :  247,19$  minus 8,52$
Čas igranja      : 1h 51min
Število hendov : 254

Pogruntu sem da morš te šupke od ovc sam zarivat. Kakršna koli pravila PFR 3BB odpade, ker če izvajaš to te kliče cela miza.
PFR 4-5BB obvezen. Kurci eni ne spustijo niti najslabšga para zato se blefiranje NE izplača ( v večini primerov) Če imaš pa top par pa sam zarivi itak vse kličejo.

Bil sem že 4BI v minusu ker sem igral nekak po pravilih pokra. ampak na teh New To The Game mizah se to pač ne izide. Ko sem pogruntal kako jih nadigravat sem že bil na istem stanju kot včeraj. Potem sta se zgodila dva grda kreka.
In jebiga zato tak minus..

CO: 59.4 BB (VPIP: 20.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
BTN: 76.8 BB (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 4)
SB: 72 BB (VPIP: 65.63, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 4.00, Hands: 64)
BB: 305.2 BB (VPIP: 72.34, PFR: 17.02, 3Bet Preflop: 6.67, Hands: 47)
Hero (UTG): 355.2 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has  K spade:  K default/club

Hero raises to 5 BB, CO calls 5 BB, fold, SB calls 4.6 BB, fold

Flop: (16 BB, 3 players)  9 default/club  3 diamond:  Q diamond:
SB checks, Hero bets 9 BB, CO calls 9 BB, SB calls 9 BB

Turn: (43 BB, 3 players)  A default/heart
SB checks, Hero bets 6 BB, CO raises to 22.8 BB, fold, Hero raises to 39.6 BB, CO raises to 45.4 BB and is all-in, Hero calls 5.8 BB

River: (133.8 BB, 2 players)  6 default/heart

CO shows  A spade:  9 default/heart  (Two Pair, Aces and Nines) (Pre 29%, Flop 20%, Turn 95%)
Hero shows  K spade: K default/club   (One Pair, Kings) (Pre 71%, Flop 80%, Turn 5%)
CO wins 127.2 BB

Pač ja, ok. Vem da bi moral foldat, ko je gor pristal as. Ampak nism default/big_smile

Zadnji popravljal aintti1 (07-03-2014 15:46:20)

00

Ko te pasivn fish raisa, je skor zmerej dober. Nasplošno pa, ko se naučiš foldat, začneš delat dnar. Pa večje bete ko maš dobr hand, fish al folda al pa kliče, ni važn al pot stavš al pa 1bb

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience
00

thexfale napisal:

Ko te pasivn fish raisa, je skor zmerej dober. Nasplošno pa, ko se naučiš foldat, začneš delat dnar. Pa večje bete ko maš dobr hand, fish al folda al pa kliče, ni važn al pot stavš al pa 1bb

ja to je pa prov res. Morm bit res močn da ga grem klicat.

00

No pa je še en sešn za mano.
Tokrat mal bol uspešn ampak vem da imam še tok enih leakov da mi kr zamori k  mal bol pomislm. Bed mi je k so sami fishi okol mene jz jih pa ne morm še bol obrt kokr jih oberam. ZNANJE ZNANJE ZNANJE to mi TREBA default/smile

STATISTIKA:
Začetno stanje:  247,19$
Novo stanje     :  284,27$
Dobiček            : 37,08$ / 7BI pa še mal default/big_smile
Čas igranja      : 1h 49min
Število hendov : 165

Pa Nekaj za vzeti na znanje; Zakaj že ne smemo slow plejat narjenih hendov?? default/big_smile

Hero (SB): 100 BB
BB: 114.8 BB (VPIP: 43.05, PFR: 18.83, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 225)
UTG: 185.2 BB (VPIP: 15.38, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 13)
CO: 128.2 BB (VPIP: 100.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
BTN: 16.4 BB (VPIP: 100.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has  3 default/club  5 default/club

fold, CO raises to 2 BB, fold, Hero raises to 3 BB, fold, CO calls 1 BB

Flop: (7 BB, 2 players)  3 diamond:  6 default/heart  5 default/heart
Hero bets 7 BB, CO raises to 14 BB, Hero raises to 26 BB, CO raises to 125.2 BB and is all-in, Hero calls 71 BB and is all-in

Turn: (201 BB, 2 players)  4 default/club

River: (201 BB, 2 players)  J diamond: 

CO shows  K diamond: K default/club  (One Pair, Kings) (Pre 80%, Flop 27%, Turn 27%)
Hero shows  3 default/club 5 default/club  (Two Pair, Fives and Threes) (Pre 20%, Flop 73%, Turn 73%)
Hero wins 191 BB

10

Preflop je neka napaka v hand historyu ali kaj pomeni ta min raise na 3bb? :d Drugač pa ja, slowplay je bezveze kot si ugotovil, ker se preveč valuea pusti neizkoriščenega.

Ya hya chouhada!!!
00

Inv1ctus napisal:

Preflop je neka napaka v hand historyu ali kaj pomeni ta min raise na 3bb? :d Drugač pa ja, slowplay je bezveze kot si ugotovil, ker se preveč valuea pusti neizkoriščenega.

to je bil minrejz minirejza....  default/smile  villain je minraise na 2BB in aintti je minrejzu na 3BB... visal za 1BB tako kot prvotni rejzer... default/smile ni napake, sam res zgleda smesno default/smile

Shut up and take my money!!!
00

Limit Hold'em FTW!

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

hahaha ja ne vem kaj je biu sploh ta reis default/smile Če se že reisa naj se vsaj za 3 BB ane default/smile Jz sm sam popravu njegovo napako default/smile
Mal me skrbi kako bom na teh malih limitih spucu bonus 250$ ker ga morm spucat do 5 maja. delam pa nekih 400-600 hendov na dan.
Mogoče bom v maju prešaltu na višje limite, za voljo bonusa default/smile

00

Prvo kot prvo, ne se ozirat na bonus, da ne bo tvoja igra trpela ko boš hotel "na silo" spucat bonus. Been there, done that. default/wink
Pa imaš slaba dva meseca časa, v aprilu si komot že na nl10 če boš pridno grindal, pa bo potem dosti lažje. Lahko pa se tudi odločiš da boš dodal kakšno mizo, koliko jih igraš zdaj?

Ya hya chouhada!!!
00