Re: NL Hold'em - $0.02/$0.05 6Max pa do NL100

Inv1ctus napisal:

Prvo kot prvo, ne se ozirat na bonus, da ne bo tvoja igra trpela ko boš hotel "na silo" spucat bonus. Been there, done that. default/wink
Pa imaš slaba dva meseca časa, v aprilu si komot že na nl10 če boš pridno grindal, pa bo potem dosti lažje. Lahko pa se tudi odločiš da boš dodal kakšno mizo, koliko jih igraš zdaj?

Aja dva mesca mam. Nekak sm se zakalkuliru  pri mescih default/smile Sm mislu da imam samo enga..Ja, ok potem ne bom nič preskakvov limitov, kr lepo po vrsti.
Igram dve mizi na 1x. Za tretjo mi še mal skilla manjka. nism več tok pozorn al nevem kaj me sjebe..
Trenutno imam sešen kjer me vse karte sfalijo in nič ne zdrži. Tko da sm že 4BI dol.. fajn default/smile

We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand.
Mother fuck double it up press all your bets, try your luck.
No cash in your pocket found the keys to your truck.

Win it all back you just flopped the nuts.

00

Sm se odloču da bom 1x tedensko objavlu grafe in rezultate, ker se mi pač ne da bol pogosto default/smile

We're playing golden hold'em. 2 cards down and 5 cards up and you can lose it all in a single hand.

00

Zdravo,

Za mano je točno 7 dni igranja. Morm rečt, da sm kr zadovoljen. Neki sm se nauču, neki se pa še nism default/big_smile
Sm že razmišču da bi se prestavu na NL10 sam ne vem kok je kej to pametno.

No evo še v sliki. pa če pade kakšen dober komentarček bom pa tud zadovoljen default/smile

Tole je 7 dnevni graf. Hendov je bol mal ampak se pa dogaja. Igram Dve mizi na 1x.

Tole je pa kok sm kej dejavn na pozicijah.

Nekje v mescu bom pa še postu statistiko iz pozicij. Pa bom pol prosu za kakšen komentar.

40

EVO pa sm naredu pizdarijo.
neki sm se igrov pa se delu budalo iz folka in kr na 1x so me krekal k norca Full house manjši od njegovga AA proti KK Lestvica proti full housu na rivereju je padla 2. on pa valda pocket. Zgubu sm pa 5BI!!!
No pol sm šou pa na NL50 in sem v dveh hendih z AA dobil vse nazaj. tko da sm zdej sam še 1BI na izgubi iz prejšnjih iger.

Upam da mi bo to šola! Odloču sm se da dokler ne pridem na 400$ Ne grem na višji limit in pika!

00

30

Glede na zgornji post, mislim, da bo bolje zate, če si kr zakleneš višje, za en mesec npr....razen, če ti ni panike reloadat  default/big_smile

Drgač pa, zgubit 5 banc v sessionu na 6max cashu je povsem standard, ne rabiš se sekirat, če veš, da si odigral pravilno.

Zadnji popravljal andraz (13-03-2014 04:08:20)

10

alo!!! to je vse v glavi, ne bit budala pa ne tega delat...prvo kot prvo pet buyinov ni nič, drugo kot drugo na nl50 lahk zatiltaš cel roll v eni urci veš.... default/smile če js nism niti enkrat v enem letu tiltnu na tak način, da bi šou na višje limite iskat izgubleno, pa sm igral precej bolj fukNene igre in sm suuper stiltan večino časa, pol ni treba nobenmu, najmanj pa zarad parih buyinov, pošl vse v ku***, razbiji miške, pejt se stuširat al en krog okrog bajte pa se z glavo zaletavi v steno, sam nj pa to ne vpliva na tvojo igro in na odločitve z limiti, to delajo sam pussyji default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile (fora, sam vseen si to zapomn default/wink )
raj dodaji mize, če prav štekam igraš sam dve, pa pejt šele pol na nl10, k boš gladko 5-6 tableu , GL

“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”
00

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je to najslabša ideja, ki lahko zraste samo na gamblerskem al pa natiltanem zeljniku. Sam nisem velikokrat šel višje, parkrat sem igral s parimi redbull-vodkami v riti, najveckrat sem pa imel probleme kadar sem brez priprave sel igrat zvečer-ponoč zmatran, ker mi je blo pač dolgčas. mislim da tvoj opis paše v to kategorijo. Takrat sem ponavadi skadil dnevni zaslužek pa še mal, pol se pa po glavi tolkel. Kadar bi ful rad igral je boljš da kr ugasneš, al gres pa kak poceni turnirčk default/smile
GL

To be or not to be. -- Shakespeare
To do is to be. -- Nietzsche
To be is to do. -- Sartre
Do be do be do. -- Frank Sinatra
00

andraz napisal:

Glede na zgornji post, mislim, da bo bolje zate, če si kr zakleneš višje, za en mesec npr....
Drgač pa, zgubit 5 banc v sessionu na 6max cashu je povsem standard, ne rabiš se sekirat, če veš, da si odigral pravilno.

Tnx za razlago. Sam stari moj jz sm ceu žiučn, če zgubim dve bananci takoj grem gledat zakaj in kako me tko krekajo. Nevem no jz mam max 3 banance da zgubim pol pa zaprem in ta dan ne igram več. OK, a to, da se zaglene višji limit se da na full tiltu? Kje? Al maš kakšno drugo opcijo kot je tilt breikr?

Hyper.Active napisal:

alo!!! to je vse v glavi, ne bit budala pa ne tega delat...prvo kot prvo pet buyinov ni nič, drugo kot drugo na nl50 lahk zatiltaš cel roll v eni urci veš.... default/smile če js nism niti enkrat v enem letu tiltnu na tak način, da bi šou na višje limite iskat izgubleno, pa sm igral precej bolj fukNene igre in sm suuper stiltan večino časa, pol ni treba nobenmu, najmanj pa zarad parih buyinov, pošl vse v ku***, razbiji miške, pejt se stuširat al en krog okrog bajte pa se z glavo zaletavi v steno, sam nj pa to ne vpliva na tvojo igro in na odločitve z limiti, to delajo sam pussyji default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile (fora, sam vseen si to zapomn default/wink )
raj dodaji mize, če prav štekam igraš sam dve, pa pejt šele pol na nl10, k boš gladko 5-6 tableu , GL

Star upam da si se do zdej že kej pobolšu kr se tiltanja tiče, če pa ne pa upam da maš miške na rezervi default/tongue
Res me je razpizdil k sm se delu budalo in sm pol izpadu budala. Dobr da se mi je TOKRAT vse izšlo..
Sej zdej občasno igram tud 3 mize sam grem jz to počas naprej ker sm od šihta mentalno uničn in mi pol ne gre razmišljanje za več miz. GL tud teb!

Nightcall napisal:

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je to najslabša ideja, ki lahko zraste samo na gamblerskem al pa natiltanem zeljniku. Sam nisem velikokrat šel višje, parkrat sem igral s parimi redbull-vodkami v riti, najveckrat sem pa imel probleme kadar sem brez priprave sel igrat zvečer-ponoč zmatran, ker mi je blo pač dolgčas. mislim da tvoj opis paše v to kategorijo. Takrat sem ponavadi skadil dnevni zaslužek pa še mal, pol se pa po glavi tolkel. Kadar bi ful rad igral je boljš da kr ugasneš, al gres pa kak poceni turnirčk default/smile
GL

Točno to je blo, ceu zmatran od igranja in pozne ure. Pol pa evo ti qurac vse u qurac default/smile
Sej veš da alkohol pa dnar ne hodta skupi default/wink Tud jz sm to počeu. zato pa ta projekt, ker nočm da se to dogaja in hočm da pišem same pozitivne stvari tuki gor default/smile

Pa vsem hvala za odgovore se vid da so še eni modelčki, k radi pomagajo in svetujejo drugim. Najbrž zato tud ta forum obstaja, do jaja default/big_smile Čim manj kurcat pa čim več v žep dajat, to je prihodnost default/wink

00

34

aintti1 napisal:

OK, a to, da se zaklene višji limit se da na full tiltu? Kje?

Nebi vedel, verjetno moraš kontaktirat suport...  default/smile

aintti1 napisal:

...grem gledat zakaj in kako me tko krekajo.

Hmmm, ker niso bli drawing dead  default/tongue

Zadnji popravljal andraz (14-03-2014 01:09:27)

00

tkole je, m iško, cajti so jebeni in s tvojim pristopom ne boš prišel nikamkor. daleč od tega da ti hočem pamet solit ampak folk se dejansko bori (in dela močno na igri) da zmaga 20€ pot. s handi ki si jih postov si pokazal, da ne znaš foldat ko je treba ( KK hand), ko pa zagusti pa na višji limit. probej odšpilat 50k handov na nl2 pa boš vidu kolk si res dobr, denar je stranskega pomena.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience
30

thexfale napisal:

tkole je, m iško, cajti so jebeni in s tvojim pristopom ne boš prišel nikamkor. daleč od tega da ti hočem pamet solit ampak folk se dejansko bori (in dela močno na igri) da zmaga 20€ pot. s handi ki si jih postov si pokazal, da ne znaš foldat ko je treba ( KK hand), ko pa zagusti pa na višji limit. probej odšpilat 50k handov na nl2 pa boš vidu kolk si res dobr, denar je stranskega pomena.

Najbol realna do zdej. Tnx.

00

sam tok da povem, da ne mislm nič objavlat dokler nimam 50k hendov na nl5

00

a je blo tole zlo narobe odigran?

00

39

Tak na hitro na riverju je po moje boljše samo klicat ker klicala te bo samo boljša roka pa odvisno od igralcev za mizo mogoče kak pf 3b.

00

betaj več s setom kot pa pol pota na flopu.
River: vprašaj se koliko kombinacij z broadwaji ma na flopu, ki mu dajo FH na river, ter s koliko piki ti pokliče shove.
Pa ti bo odgovor jasen default/smile

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

Zdele sm jezen k prasc pa bom objavu svojo statistiko.

Najprej tole:
Pizdarija v pičlih 72 handih. Sem rekel bom naredil danes še drugi sešn..
hitr ga je blo konc.. default/smile

Graf do zdaj:

Statistika:

A je tuki kakšen couch?? Očitno mi par stvari ni jasno.. default/smile
Res bi kakšnega ki je pripravljen pomagat.
Je pa res da zadnje dni tud glava ni na mestu..

Zadnji popravljal aintti1 (16-04-2014 16:25:02)

00

Po grafu sodeč bi rekel da si preveč agresiven, sploh za te mikrote kjer je ogromno calling stationov. Oz. ne nujno da si preveč agresiven, ampak v napačnih spotih.

Glede statov mi nista najbolj jasna UTG in MP poziciji, a dejansko limpaš nekatere hande? To je imo kar napaka. Posledično je tudi tvoj CB flop malce nižji zaradi tega.

Potem defendaš proti 3betom zelo wide. S katerimi handi ponavadiš defendaš? Proti 3bettorjem moraš najprej ugotoviti predvsem to, ali je njihov range polariziran (močni handi kot so JJ+, AK in bolj crappy handi ala vsi Axs, Kxs, T8s, 67s etc) ali pa merged range (torej da 3beta v bistvu samo svoje najboljše hande, oz. hande za katere on misli da so najboljši). Ker če recimo tvoj nasprotnik 3beta 99+, AQ+ in ti pol defendaš z 89s boš večinoma v škripcih, tudi v primerih ko boš imel pozicijo.

Večina tvojih profitov bo prišla iz CO in BTN pozicij, tam lahko zaradi pozicije odpiraš več handov ampak ni nujno. Moraš pa definitivno več stealat ko so v blindih primerni nasprotniki.

Tvoj went to showdown % je malo visok za te mikrote imo in zaradi tega je posledično tudi tvoj won at showdown nizek. Tu se predvsem skoncentriraj na to da boš poskusil iztržiti max value iz svojih dobrih handov in da boš znal foldati ko bo povprečen TAG pokazal agresijo.

Zanima me s katerimi handi odpiraš s katere pozicije in s katerimi handi limpaš in zakaj?

Ya hya chouhada!!!
00