4,026

Re: Več Grindaj Al Pa Idi V Pyzdo Materno 2014

kaj naj rečem drugega kot pa pun žakl pičk jaz bom k**** vun potegno,vse gre narobe za zdaj,najbolj žalostno je to,da ne delam nekih vlkih napak,da igram isto kot vedno,ampak enostavno mi nastavlja in zaliva ko v risanki..zgleda je to nagrada za celoletno lenobo in opozorilo,da se morn k sebi spravit in nardit nekaj za sebe,kot pa gledat kak zapravljam čas in pa samega sebe.

http://shrani.si/f/1r/GU/45F5gPtU/p4.png

municijo mam,mesec še je dolgi,obljubim,da bom dal vse od sebe kot vedno,da se vrnem iz luknje.težko je,ampak bom razmišljal pozitivno in vzel to kot izziv in test.

skupno stanje minus 1,5k e..

gl,lp

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
10

4,027

Ajde stari, vedno si se pobral, ni vrag da se zdaj ne bi! default/wink

TILTLESS!
Want free BitCoins? http://freebitco.in/?r=52621
40

4,028

pa lahko še bi tu pa tam kaj o tenisu napisal  default/big_smile

00

4,029

šarapova halep bo 2:1 ,tekma bo trajala več kot tri ure in pa natanko en tie break bo,ki ga bo dobila verjetno halep  default/smile

ok za gladiatora jutri napovedujem kljub temu,da sem dal več možnosti na začetku novaku,da bo nadal dobil 3:1 ,ker se je enostavno zbudil in v polfinalu bil 10x bolj prepričljiv kot novak,je pa res da je gulbis čist odpovedal prva dva seta v polfinalu,tak da ni to glih najboljše merilo pa še nole je nole  default/smile

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
00

4,030

Danes ponoči in jutri proti večeru je napovedan dež default/hmm če bo igrišče težko bo težko tudi Rafi..

00

4,031

težko bo obema  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile ..samo mnenje sem povedal,nole me tak dostikrat utiša  default/smile ,ampak v parizu enostavno zaživi rafa ,ne glede na to kaj se dogaja pred tem,do zdaj je zgubil samo enkrat v življenju v parizu in mislim,da bo pri tem ostalo.. plus djoković je v polfinalu deloval celo proti katastrofalnemu gulbisu zelo ranljivo,medtem ko je bil rafa z drugega planeta  default/smile bo pa lepa vojna spet vsekakor  default/smile sam pa verjetno sploh ne bom stavo tega

00

4,032

Ja zadnje 4 igre svojo klasicno leno hojo uprizarjau, kot da bo crknu.. dolgo ni.. vaja za finale upam : )
Rafa pa je res perfektno odigrau od prve igre dalje polfinale, upam da tudi on ponovi : ))

Kakorkoli obrneš ne bo lahko nobenemu, Rafa res deloval nepremagljiv, čevap se pa ne bo dal..

00

4,033

dvojice bennetau roger vaselin dokaj easy win na 2.5 ,jutri pa rahla naložba na nadal plus cervantes ,kvota 6,cervantes je v življenjski formi,kamke pa je kak mu je ..

00

4,034

http://shrani.si/f/45/xj/46nyP0gM/p5.png

malo boljše zadnje dni,ampak še vseeno za kozlat  default/big_smile .. 1444e minusa vse skupaj

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (11-06-2014 17:25:48)

00

4,035

Kolk miz igraš naenkrat?
Oz kolk jih spedenaš v eni uri? default/smile

00

4,036

na robu živčnega zloma, zdi se mi kot da vsi igrajo proti meni, oni zgoraj pa najbolj.vsaki dan mam uničen zaradi tega pofukanega flipanja mimo. 2jurija chipov lahko mam pa en 10 pa bom zgubil 14 all inov,vsaki kurčev dan isto.

http://shrani.si/f/2A/as/3TvRaepU/p6.png

50ke bom dal malo na stranski tir,2jurija minusa za zdaj.

gl,lp ; baksuz

Zadnji popravljal nejc1805 (14-06-2014 17:51:24)

00

4,037

default/smile

00

4,038

malo šlo gor,1850 minusa  default/roll  default/big_smile  default/hmm  default/smile

00

4,039

krekajo oni dalje ,nima veze kaj ma,samo potisnit more pa je to to. dan se je začel z qq<q3 off ,kk <k 4 in podobnim sranjem,seveda na 50kah,top igro morn špilat da furam približno nulo iz igre. sem pa vsaj ev spravo na nulo,to je zelo pomembno ! hahahaha....

http://shrani.si/f/1s/wi/2q9iRbgr/p7.png

minus 1.7k vse skupaj,fuck off.

malo fuzbal pogledat, odmislit flipanje pa zvečer še malo podrezat v pizdarije.

gl,lp

gl,lp

00

4,040

Če ti z top igro ne gre, probi igrat k fish pa bo +  default/big_smile

00

4,041

jaz ti lahko samo rečem svaka ti čast za tvoje živce.

00

4,042

Jst res ne vem zakaj ti verjames v to ev crto. Dej nek graf z 50k igrami al neki in da so crte skupi. To kar ti dajes nima smisla ker ne dela ev tocno. Lahko da se motim samo dvomim. Ce najdes na 2+2 oz ce mas ti nek vecji vzorec in da so crte skupi pa respect !

21

4,043

hvala,se trudim po najboljših močeh kljub temu,da mi ne gre  default/roll   default/smile ,če ne bi mel takih gnilih mučnih dni bi sigurno dosti več igral,tak pa morn nonstop prekinjat,ko je dosti minusa in ko se mi začne preveč mešat  default/smile

dans je šlo malo boljše, iz minus 1,7 k sn spravo na minus 1436  in odigral cca. 150 iger..

en super dan z dosti zegna bi prišo prav jutri  default/smile

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (18-06-2014 03:51:47)

00

4,044

mAg1c napisal:

Jst res ne vem zakaj ti verjames v to ev crto. Dej nek graf z 50k igrami al neki in da so crte skupi. To kar ti dajes nima smisla ker ne dela ev tocno. Lahko da se motim samo dvomim. Ce najdes na 2+2 oz ce mas ti nek vecji vzorec in da so crte skupi pa respect !

ok,ev ne dela,runnam normalno. v glavnem slabo igram,namesto standardnih 51,5-53,5 % itma sem iz 45 % zdaj spravo na 48,2 %,glihkar 9% river,morn zgleda tišat samo na 100% noter..na 40-50k iger nekje sem pa 400-500 buy inov pod ev,to ni možno ,če si nonstop spredaj pa pušiš dosti?  default/big_smile jaz mislim da je možno .   default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile mam tolk izkušenj in kilometrov za sabo plus znam bit objektivn,da ne glede na to če ev dela čisto prav al ne,runnam zelo zelo ogabno..  default/smile

Zadnji popravljal nejc1805 (18-06-2014 03:21:14)

21

4,045

Nejcinjo, vse se enkrat obrne default/wink
http://hugelolcdn.com/i700/290788.jpg

in še kate za lahko noč:

http://hugelolcdn.com/i/290792.gif

Zadnji popravljal biaggo (18-06-2014 07:55:09)

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...
120

4,046

dans se je končno začelo vredi,250 eurov plusa iz igre in niti enkrat od 17 miz nisem bil na 3 outeru ali underpairu  default/smile ,če me ne bi en pacient klical 20 blindov preflop all in z j 10 off in zadel bi bil popoln sešn  default/smile

http://shrani.si/f/2E/Hq/2jbiGxN0/p8.png

in ja,zdaj sem runnal 90e nad ev ,kljub temu da nisn krekno niti enkrat  default/smile ,ampak tud oni niso  default/smile 

še 1179 minusa ,gogogoggogogogo  default/big_smile

Zadnji popravljal nejc1805 (18-06-2014 17:54:38)

30

4,047

nejc1805 napisal:
mAg1c napisal:

ok,ev ne dela,runnam normalno. v glavnem slabo igram,namesto standardnih 51,5-53,5 % itma sem iz 45 % zdaj spravo na 48,2 %,glihkar 9% river,morn zgleda tišat samo na 100% noter..na 40-50k iger nekje sem pa 400-500 buy inov pod ev,to ni možno ,če si nonstop spredaj pa pušiš dosti?  default/big_smile jaz mislim da je možno .   default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile mam tolk izkušenj in kilometrov za sabo plus znam bit objektivn,da ne glede na to če ev dela čisto prav al ne,runnam zelo zelo ogabno..  default/smile

V pokeru svi runamo ogabno to itak svi vemo  default/tongue

00

4,048

danes nisem igral ne vem kak dosti,ampak je bil končno super dan v vseh pogledih,super distribution,koncentracija in vse,na koncu pa mi je še zmetal kaki lepi runner runner za bonus  default/smile ..po prvem sešnu danes,sem potem hitro v naslednjem nardil 150 minusa in zapravil skoraj celi profit,zdaj zvečer pa sem z malo prometa in  mizami in brez 50 limitov naredo 15 ban,itm 80,5 % oz . 33 zmag in 8 porazov  default/smile ,končno nekaj pozitivnega   default/roll  default/smile

danes

http://shrani.si/f/2i/Xg/SO6W6oQ/p9.png

skupaj

http://shrani.si/f/2Z/zB/Uh2O81A/p10.png

skupno stanje za zdaj po dolgem času pod jurija minusa  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile, minus 942 eurov,itm pa genau 50 %  default/smile ,bo treba zvišat procent ,dva,tri bi blo prelepo  default/smile  do konc mesca..

gogogogogoggogg Vitas Gerulaitis in Kate seveda!!!  default/big_smile

p.s. zmagal še 3/3 mize in naredo 55 plusa,tak da stanje minus 887  default/palecgor   default/big_smile

gl,lp

Zadnji popravljal nejc1805 (19-06-2014 04:45:55)

70

4,049

mAg1c napisal:
nejc1805 napisal:
mAg1c napisal:

V pokeru svi runamo ogabno to itak svi vemo  default/tongue

še lansko leto je blo rečen na HEM supportu da EV ne kaže pravilno če so to še vedno 4max, drgač pa bi se mogla razlika kazat v čipih in čip EV tam vedno kaže prav tako, da moraš imeti res ogromno razliko.

00

4,050

poker nič posebnega zadnje dni,mali minus,malo igranja,skupno stanje nekje tisoč minusa...

stave pa rukajo zadnjih par dni,pred tem pa je blo bolj bogo..

listek dneva @ 17 ,ne samo,da je zmagal,ubil ga je 63 62 brez ,da bi zgubil servo  default/big_smile ,jaz hepan pa tak malo naložo default/big_smile   default/big_smile

http://shrani.si/f/u/RF/1jbof0xV/bet4.png

jutri pa še čakam nizozemce iz 20 e na 240,mel sn še zraven posrano zadeto nulo zda:por ,zegnnnnnn  default/big_smile

coco vandeveghe mi je zdaj nosla celi tedn dnar,tak da predlagam jutri kot pick dneva vandeweghe:muguruza,tam neki 2.2 ma..igrali sta par dni nazaj in jo je ubila pa letos ma najboljši izkoristek prve serve na touru,pred sereno celo,če se ne motim  default/smile pa underdog dneva lepchenko proti pironkovi 2.75,prevlka kvota ziher. default/smile

gl,lp

20