Re: Moj projekt: 60 tisočakov v enem letu

Ja, ja, life is good default/smile

60k EUR v enem letu!! Ja, valda?! Kdo to?!? Kje??? 1. BLOG 2. YOUTUBE KANAL
00

Zanimivo spremljam....Janez želim ti uspešno leto ! default/smile  default/cool

00

Zanimivo spremljam....Janez želim ti uspešno leto ! default/smile  default/cool

00

default/big_smile
res fajn poživitev tega foruma. GL!

00

hehehe...GL default/smile

00

ahahahahaha enjoy

Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat
10

Vamos

play wit heart not wit ego
00

round3r napisal:

ahahahahaha enjoy

ahhh te Pankrti s svojimi Janezi default/smile

Now is blessed - The rest remembered
00

Okej, še par dni, pa bo tretji teden pri koncu. Potem imam pavzo, selitev se bliža, letalo je rezervirano, flat za prvi teden na Malti tudi. Upam, da bom čim hitreje zrihtal stvari dol, našel dober flat, z internetom, itd., tako da lahko čimprej nadaljujem.

Bo pa pavza po eni strani kar prav prišla, da zberem vtise z uvodnih trej tednov, pogledam, kje so bile šibke točke, kaj je treba izboljšati za naprej. Rutina mi zdaj počasi postaja, da igram od 17h do nekje 23h-24h, okoli 6-7 ur na dan. Na začetku sem igral tudi bolj čez dan, ampak se mi ne zdi najbolj pametno, glede na to, kdo so moje stranke trenutno. default/smile Bolje je počakati, da pridejo s šihta.

Rezultati so ok zaenkrat, nič posebnega, ampak za prve korake sem zadovoljen, veliko je bilo zmede na začetku z novim režimom, stilom, itd. Čez vikend bom naredil pregled in dal vse skupaj v Youtube video, do takrat pa srečno za mizami!

70

Ok, prvi trije tedni so za mano, rezultati in vtisi:

140

36

Šele zdj sm najdu cajt da si ogledam tvoj 1. video - LOL, fajn si me nasmeju, hvala.
Car, srečno!

00

Hvala! Me veseli, da si užival v njem. default/smile

00

38

2x isti odg, joj kok sem trd (zbrisat pa ne znam)...bo admin zrihtu default/wink

Zadnji popravljal kanar (25-09-2014 17:32:58)

00

39

V zadnjem času bolj poredko zaidem na kak poker forum, me veseli da sem ujel tale topic...resno zastavljen projekt z zabavnimi video vložki - ne dvomim v rezultat, tudi zato ker te poznam! Uspešno selitev in vse dobro Janez!

Si me kar mal zrajcal da odšpilam kak satelit za Malto (battle of Malta) in te obiščem - če se že v Sloevniji nisva najdla zadnja leta  default/big_smile

00

lepa tako naprej ... javi kko j kej na malti kaksne so cene stanovanj... pridemo za tabo ce je fajn pa pocen default/tongue GL

10

41

jo kakšn nick maš na starsih? drgač si pa faca, hudi videoti! default/smile

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
00

Respect... zadnje čase bolj malo prebiram forum, ampak s tem projektom si me pa res navdušil in motiviral... Ziher bom spremljal in res upam da ti uspe!!!
tak ko si reko, life's good (y) oz. za tebe ko greš na malto: life's a beach default/tongue

00

Ok, končno imam šanso, da napišem par vtisov o selitvi na Malto. Zdaj sem v začasnem stanovanju, zrihtal sem kabel in povezal desktop s TV-jem tukaj, tako da imam internet in lahko opravim par stvari, na primer tale blog, in še kaj. Tip v trgovini mi je prodal VGA kabel za 7 evrov, kaj češ, zgledam kot turist, govorim kot turist, in sem plačal kot turist. Druge štacune nisem našel, konec koncev pa kabel dela, in zdaj imam setup, da sem lahko produktiven tudi z računalnikom.

Zadnji teden Ljubljane je bil nor, prodajal sem stvari levo in desno, za vse nižje cene, na koncu sem jih tudi podarjal, samo da se jih znebim. Neverjetno, koliko krame se nabere skozi leta, čisto nevede, in si potem šokiran, ko se spraviš v generalno čiščenje. Vse je šlo, knjige, elekronika, obleke, kuhinjski aparati, avto... Cel paket. Nekaj denarja sem potegnil iz tega, ampak večinoma sem dajal stvari poceni, samo da jih ne bi na koncu stran metal, ali pa v kako kletz spravil. Raje vidim, da jih nekdo drug uporablja. Na koncu sem šel na letalo z enim kovčkom oblačil, in pa torbo z desktopom, in to je to. Druge lastnine na tem svetu nimam več. To je bil tudi načrt, ko sem se odločil, da ne grem dol z avtom; vse naj gre, razen nujno potrebnih reči, nekakšen reset, kaj mi bo krama iz preteklosti. Na začetku se počutiš kar negotovo glede vsega, ker si navezan na določene stvari, potem pa, ko se odločiš, jih pa vidiš samo še kot predmete. Spomini so itak v glavi, ne rabim predmetov. Poleg tega sem gledal z enim očesom tudi na prihodnost, ne vem, kje se bom ustavil čez nekaj let - ko enkrat prestopiš domači prag, imaš zalet, in svet tam zunaj je velik. No, začel sem z malim, Malta ni ravno Rusija default/smile

Prve tri dni tukaj se praktično samo privajam na stvari, iščem trgovine za potrebne stvari, in tako naprej. V morje nisem namočil še niti prsta, skačem levo in desno, in obenem organiziram stanovanje za naprej, tega imava samo do ponedeljka, tako da rabiva dolgoročno rešitev. Problem je zaenkrat tudi hrana, tu sva v bolj turističnem delu zaenkrat, in so sami supermarketi in pa fast food, ter restavracije. Jaz te hrane nisem več vajen, ker malo pazim, kaj jem, doma sem kupoval 90% svoje hrane na lokalni tržnici v Mostah, svežo zelenjavo, jajca in sadje od kmetice z Lipoglava, in domače meso od mesarja spodaj v kleti. V supermarket sem šel zgolj po čistila in podobno, tistega zapakiranega sranja, ki ga sicer tam prodajajo kot »hrano« ne jem že leta in leta. Kar se mene tiče, takole bi moral zgledati vsebina tipičnega hladilnika, tale je moj stari še iz Ljubljane:
http://i.imgur.com/RP06XLb.png

Ja, tako da tu še nisem našel dobrega vira lokalne zelenjave, mesa, rib, ampak ok, v parih dneh tudi ne morem vsega izbrskat. Tržnice ni videt, pravijo da za vikend je, sicer pa imajo lokalce, ki se vozijo okoli in prodajajo zelenjavo in ribe s tovornjaka, tako da moram naštudirat, kje in kdaj se prikažejo. V trgovini pa isto kot pri nas, paradajz z Nizozemske, in podobno, ne moreš verjet! V kakem svetu živimo, na severu Evrope gojimo paradajz za mediteranski otok, svašta. Sej pravim, iščem samo še firmo, ki bi z Malte izvažala led v Kanado...

No, take stvari me okupirajo te dni, tavam naokoli in iščem stvari za zadovoljitev osnovnih potreb; hrana, streha nad glavo, no oblek pa ne rabim, tukaj pribija, da bi lahko nag okoli hodil, če se ne bi bal čudnih pogledov in UV žarkov... Punca je začela delati v ponedeljek zjutraj, prišla sva pa v nedeljo zvečer, tako da je tudi na polno zasedena, nova v firmi, in ima uvajanje, spoznavanje stvari, in tako dalje. Zato več ali manj bivanje tu organiziram jaz, kar se tudi lepo vidi na slikah, po pospravljeni sobi in organizirani kuhinji, ane. default/wink To je zaenkrat vse, naslednji korak je dolgoročno stanovanje, tu sem naredil že večino dela, če ne bo kakih zapletov, dobim jutri ključe, in potem prilepim kako fotko, da bo bolj jasno, kaj se dobi tu, in za kak denar.

Do takrat pa, tule je lukzus, v katerem živiva trenutno, ne bi se ga branila niti Puff Daddy in JayZ:
http://i.imgur.com/mmOFz6P.pnghttp://i.imgur.com/vZveCtk.png

Sicer pa hvala vsem za podporo, pozitivni odzivi me zares veselijo, namen bloga in Youtube kanala je bil tudi, da se javno izpostavim, tako da nisem vedel, kaj pričakovati od tega, in sem vse bolj navdušen in motiviran tudi za to plat projekta.

340

Ne vem kdaj sem nazadnje s takim zanimanjem prebral kak post na bilokaterem forumu! Res zanimivo branje, ker ne pišeš samo o pokru ampak tudi na splošno o življenju. Predvsem me zanima kako ti bo šlo privajanje na novo okolje in prehrano (tudi sam sem izbirčen glede tega in precej gledam kaj in kje kupim).
Z zanimanjem pričakujem tudi informacije "za koliko se kaj dobi na Malti". Da vidim, koliko moram prišparat za živet dol do konca svojih dni  default/big_smile
Srečno obema in uživajta!  default/wink

70

puff daddy in jay z sta zadovoljna s tvojim stanovanjem  default/big_smile

http://media.tumblr.com/tumblr_lvn9xhzYUy1r3zat8.gif

1A blog  default/cool  default/big_smile

Zadnji popravljal nejc1805 (02-10-2014 21:17:26)

Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.
10

Res dober blog (in brlog  default/big_smile  )

00

Ful zanimiv projekt, subbed. Te občudujem, da si se vse krame znebil, sem jaz že tud enkrat študiral, kako bi bilo na en način težko, če bi se kaj selil, ker je mam res ogromno in se mal ujetega počutim.

Stol je pa sick, pravi JesusSeat, pomoj te bo kemalo na njem do amena, da nauš niti hotu menjat, ti rečem.  default/big_smile  default/cool

10

48

Pokra ne igram že dobro leto, posledično tud tale forum ne spremljam več. Nekaj cajta nazaj pa sm odprl stran in tale naslov got my attention default/smile
zarad tvojga projekta pa zdj vsak dan odprem stran, da prečekiram, če si kej novga postnu default/smile
Vsa čast za tole, vso srečo naprej, spremljam še naprej!
spade:   default/club   diamond:   default/heart

00

49

N1 default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

mal morš met srečo s flatom pomoje drugač pa za 700€ dobiš kar solidno stanovanje

http://www.jkproperties.com.mt/property/sliema-and-valletta-surroundings/pieta/house-of-character/1705726/

Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat
00