Tema: Partypoker: diskonektan vec kot pol igralnega casa turnirja

Lep pozdrav !

Upam, da sem pravo temo izbral, ker me zanima sledece: Vceraj sem na partypokru igral turnir $5000 booster. Turnir se lepo zacne, vse in prav, nato pa se je zacelo dogajat, da me je kar diskonektalo, pogledam povezavo, z moje strani vse v redu, definitvno zveze z internetom nisem izgubil. Grem pod live pomoc, mi povejo, da imajo nekaksne tehnicne tezave. Razumem, se zgodi in pocakam, da me PP poveze nazaj. Za kakse 2-3 minute me poveze nazaj in spet zacnem normalno igrat. Nato pa me zacelo vse pogosteje diskonektat kar samo od sebe, spet grem pod live pomoc in mi zacnejo spamat neke linke kaj se zgodi v primeru diskonekta, nakar tam ne pise nic uporabnega kar bi mi resilo problem. Tako zakljucim turnir na 3xx mestu od 8k sodelujocih. Potem sem si izracunal cas, koliko casa  od 2h15mins sem prakticno bil neaktiven zaradi izgube povezave in ugotovim, da sem bil prakticno neaktiven polovico igralnega casa, dokler sem se bil v turnirju z chipi.
Zdaj pa ne vem, ce imate podobne tezave z PP, ali to namerno delajo, cudno mi je bilo tudi, da ko sem se enkrat ponovno povezal, sem dal raise v krogu v katerem sploh nisem bil aktiven - konektan????
Scamajo ljudi, imajo stalne tezave s tem, ne vem kaj naj naredim.

Hvala za vsakrsen nasvet
BLade

00

Re: Partypoker: diskonektan vec kot pol igralnega casa turnirja

Veliko folka ima probleme z disconnectanjem. Sploh od zadnjega updejta (pred več kot 30 dnevi) je obupno.
Jst sicer igram samo cash in nimam takih problemov, sam MTT scena je pa u kurcu.

Če še nisi vidu tega

We have taken the decision to cancel all tournaments which are due to start in the next 2 hours due to the Gibraltar ISP network issues we are currently experiencing.

This cancellation will affect the remaining two Pokerfest events; Event 38 - $75,000 Gtd and Event 39 - $150,000 Gtd, along with all other guaranteed and non-guaranteed tournaments in our schedule.

We sincerely apologise for the inconvenience caused this evening and would like to highlight that we are doing our utmost to ensure a stable network is resumed as soon as possible.

Zadnji popravljal Rohypnol (26-10-2014 23:30:04)

AIEV graph coach.
10

Re: Partypoker: diskonektan vec kot pol igralnega casa turnirja

SAj to sem nekaj guglal ja, pa sem vidu, da se kar precej pritozujejo no,
Drugace pa hvala za tole, nisem videl tega. Bom potem prelozil denar nekam drugam, dokler ne popravijo tezav z diskonektom.

Veliko srece pri pokru o/

BLade

Zadnji popravljal thebladerunner (27-10-2014 13:35:09)

00