Re: staking turnirskih igralcev

Sicer sem želel te informacije deliti samo z igralci, ki bi bili za to zainteresirani.

Če to sedaj naredim in zavrnem objavo tu, bo izgledalo, kot da "nekaj mutim".
Zato ti bom odgovore posredoval tu in te napotil kasneje na ZS, kjer se o tem lahko odprto pogovarjamo.

Odgovore ti pošljem do danes zvečer.

xsuperslidex@gmail.com napisal:

še enkrat zdravo!

Osnovni post me je pritegnil, drugi me je zmedel in odvrnil, tretji spodbudil default/big_smile Vem sicer da je rok ze mimo, ampak vseeno imam se par vprasanj:

-live, online ali both ?

-kdo mislite da se bo odzval na vaso stejk ponudbo? Napisal si da iscete Tino Maze.... ok itak vsi to iscemo to popolno investicijo....ne vem pa zakaj bi nekdo, ki se zaveda da je Tina, zelel iti v tak stejk (mogoce zato, ker zgleda da imate res mocan BR). Zelo tezko boste tudi ocenili kaksna je kvaliteta igralcev brez analize handov in razlage thinking procesa samih igralcev. Glede na to da analiz nimate planiranih, predvidevam da boste ocenjevali kvaliteto izkljucno na podlagi online mtt rezultatov, kar je pa itak cist neki druzga k live.

-live tuji turnirji: financirate package (bivanje, potovanje) ali samo BI? ker si ne predstavljam, da financno challanged igralec odkarta
200 eur minimalno za kej tazga

-kako nameravate nadzorovati igralca? Disciplina, mental state, kolicina turnirjev (izbor po zelji ali glede na vasa priporocila?)

- cashout po 3 letih, ali tudi kaksni vmesni dvigi? ne predstavljam si namrec da se nekdo profesinalno posveti temu in nima nic vn iz tega. Ok ce si predstavljate vikend igralca, pol bi tut sele po 3 letih slo (ceprav pol tukaj pride do problemov z motivacijo)

Zdi se mi sicer super ideja, upam da bo taka tudi izvedba default/big_smile

When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.
01

Pisal sem sem, ker je bilo po roku, pa se res me je zanimala tehnicna izvedba... sm pa seveda se zmeraj za en odkrit pogovor default/big_smile

Zadnji popravljal xsuperslidex@gmail.com (05-11-2014 12:08:09)

00

28

meni tudi nisi nič poslal na mail

00

Pozdravljen,

Dobil sem namig od zaupanja vredne osebe naj se s tabo ne ukvarjam  default/wink .
Pa brez zamere.

mbaus napisal:

meni tudi nisi nič poslal na mail

When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.
10

Kar sem rekel, sem rekel.

Torej odgovori:

q1: -live, online ali both ?
a1: live

q2: -kdo mislite da se bo odzval na vaso stejk ponudbo? Napisal si da iscete Tino Maze.... ok itak vsi to iscemo to popolno investicijo....ne vem pa zakaj bi nekdo, ki se zaveda da je Tina, zelel iti v tak stejk (mogoce zato, ker zgleda da imate res mocan BR). Zelo tezko boste tudi ocenili kaksna je kvaliteta igralcev brez analize handov in razlage thinking procesa samih igralcev. Glede na to da analiz nimate planiranih, predvidevam da boste ocenjevali kvaliteto izkljucno na podlagi online mtt rezultatov, kar je pa itak cist neki druzga k live.
a2: Trenutno se pogovarjamo z 4 perspektivnimi poker igralci (3 slovenski, 1 italijan), ki imajo v živo dokazljivo dobre rezultate.
      Menimo, da je ponudba dovolj mamljiva za vsakega dobrega poker igralca, saj mu lahko pomaga premagati most med 200-500   
      turnirji, ki jih igra sedaj in enim ali dvema nivojema višje.
      Ne delamo pa tega iz naše dobrote, ampak želimo s projektom tudi konkretno zaslužiti, česar tudi ne skrivamo.
      Kvaliteta igralca se bo ocenila na podlagi pogovorov z njim ter medsebojnega dokazovanja kvalitete.
      Planirano je celo, da se določenega igralce stake-a za turnir ali dva npr. državno prvenstvo ali turnir v Perli,
      kjer poznamo dovolj igralcev, da bodo drugi znali o njegovi igri povedati dovolj, da bomo sposobni oceniti.
      Tukaj moja ocena šteje še najmanj, saj imamo zato v ekipi tri zelo dobre turnirske poker igralce.

q3: -live tuji turnirji: financirate package (bivanje, potovanje) ali samo BI? ker si ne predstavljam, da financno challanged igralec odkarta
a3: osnovni plan so turnirji 500-1500, potem se gre višje. Seveda so všeti tudi stroški potovanj in bivanj.

q4: -kako nameravate nadzorovati igralca? Disciplina, mental state, kolicina turnirjev (izbor po zelji ali glede na vasa priporocila?)
a4: tole povem preko zs. Imamo pa sistem, ki deluje.

q5: - cashout po 3 letih, ali tudi kaksni vmesni dvigi? ne predstavljam si namrec da se nekdo profesinalno posveti temu in nima nic vn iz tega. Ok ce si predstavljate vikend igralca, pol bi tut sele po 3 letih slo (ceprav pol tukaj pride do problemov z motivacijo)
a5: zaenkrat je planiran dvig na koncu obdobja, smo pa tukaj fleksibilni. Ideja je, da se dela na kakovosti igre in ne zato, da se čimprej dela cashout. Bomo pa poskrbeli, da bo igralec kljub temu normalno živel.

Ostalo preko zs, kjer si izmenjamo podatke in se dobimo.

Več na to temo ne bomo komentirali do izbora igralca, kar zna trajati do konca novembra.

WinningStreak napisal:

Sicer sem želel te informacije deliti samo z igralci, ki bi bili za to zainteresirani.

Če to sedaj naredim in zavrnem objavo tu, bo izgledalo, kot da "nekaj mutim".
Zato ti bom odgovore posredoval tu in te napotil kasneje na ZS, kjer se o tem lahko odprto pogovarjamo.

Odgovore ti pošljem do danes zvečer.

xsuperslidex@gmail.com napisal:

še enkrat zdravo!

Osnovni post me je pritegnil, drugi me je zmedel in odvrnil, tretji spodbudil default/big_smile Vem sicer da je rok ze mimo, ampak vseeno imam se par vprasanj:

-live, online ali both ?

-kdo mislite da se bo odzval na vaso stejk ponudbo? Napisal si da iscete Tino Maze.... ok itak vsi to iscemo to popolno investicijo....ne vem pa zakaj bi nekdo, ki se zaveda da je Tina, zelel iti v tak stejk (mogoce zato, ker zgleda da imate res mocan BR). Zelo tezko boste tudi ocenili kaksna je kvaliteta igralcev brez analize handov in razlage thinking procesa samih igralcev. Glede na to da analiz nimate planiranih, predvidevam da boste ocenjevali kvaliteto izkljucno na podlagi online mtt rezultatov, kar je pa itak cist neki druzga k live.

-live tuji turnirji: financirate package (bivanje, potovanje) ali samo BI? ker si ne predstavljam, da financno challanged igralec odkarta

-kako nameravate nadzorovati igralca? Disciplina, mental state, kolicina turnirjev (izbor po zelji ali glede na vasa priporocila?)

- cashout po 3 letih, ali tudi kaksni vmesni dvigi? ne predstavljam si namrec da se nekdo profesinalno posveti temu in nima nic vn iz tega. Ok ce si predstavljate vikend igralca, pol bi tut sele po 3 letih slo (ceprav pol tukaj pride do problemov z motivacijo)

Zdi se mi sicer super ideja, upam da bo taka tudi izvedba default/big_smile

40