Re: Getting KOWČED

Teden poteka normalno, še zadnji vikend v mojem  stanovanju. Poleg pokra je blo še veliko ostalih opravkov, tako da nisem imel skoraj niti urice zase. Jutri pa spakiram in run to the hills! default/smile

Poker poteka normalno, močno sem izboljšal svojo povprečno igro in ne delam več toliko avtomatsko. Glede tega sem res zadovoljen.

Sem probal malo 3 barl bluff pa so me hitro podučili da je za to res potrebna prov popolna situacija, regi na nl 100 so namreč kar precej veliki stationi.

Teden zaenkrat:

50

10

Hej,

Mesec se ni začel kaj prida obetavno. Pri pregledu nekaterih handov, sploh proti ovcam mi je kowč reku d apreveč foldam. Seveda sem si idiot to vzel 100% k srcu in začel klicat vse. Izkopal čedno 1K luknjo, iz katere pa sem na srečo že več ali manj uspešno prilezel. No vse tudi ni bilo samo moje klicarjenje, ta teden sem tudi doživel svoj delež slabe variance, nikakor nisem mogel zmagat handa, vse slečke mimo, ovce pa vse zadenejo itd...

Saj bo boljše!

00

Update:

Vikend ni bil ravno čaroben, daleč od tega. Zopet sem naredil nekaj napak pri samem pristopu k igri, kar me je že dostikrat stalo kar nekaj denarja.

V nedeljo sem tako zapadel v absolutni monkey tilt, res je že kar nekaj mesecev od tega kdaj se mi je nazadnje to zgodilo. Dobro vsaa nisem popolnoma znorel, ampak vseeno je to kilometre daleč od tega kar želim.
Že zvečer je bilo dosti boljše, zlasti po skupnem igranju z še enim članom (je on ugral, sem samo gledal).
Po nedeljek je bil že dokaj blizu temu kar bi moralo bit, vsaj na mental nem področju.

Včeraj pa sem imel prost dan, ki sem ga iskoristil za lov. Odšel sem v gore, kjer je bilo sanjsko lepo. Hvala ti Narava!

Se vidimo.

00

Nič kaj novega, nikakor ne uspem sesativ serije dobrih sešnov. 1K gor, pa dol in zopet se vse ponavlja.

Kot vedno bo treba delat deal delat, čeprav me te dni daje navličanost od vsega, ko zagledam karte bi jih najraje kar zakuru....

00

miso191 napisal:

Nič kaj novega, nikakor ne uspem sesativ serije dobrih sešnov. 1K gor, pa dol in zopet se vse ponavlja.

Kot vedno bo treba delat deal delat, čeprav me te dni daje navličanost od vsega, ko zagledam karte bi jih najraje kar zakuru....

Pa naj se kdo rece da je poker enostaven  default/lol

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
00

Odvisno koliko si pameten in kaj so tvoji cilji. Recimo da živiš v eni zelo ekonomsko nerazviti državi, kjer si z 200 EUR na mesec že zelo dobro preskrbljen, potem bi bilo veliko lažje. Ali pa če si pač zelo pameten, potem ti NL 100 tudi ne predstavlja prehudega izziva.

Kaj naj rečm, vesel sem kot ura; namreč uspelo mi je pogruntat kje tiči moj mentalni problem, tako da so težave z motiviranostjo izginile čez noč oz enim sešnom. POčutim se skoraj tako kot bi prvič igral, sem motiviran za grindat po 8 ur + in obenem preštudirat vsak tudi 5BB velik pot! Milsim da je to pot do uspeha.

Srečno čez vikend vsem!

10

Kje pa je bil problem oz. kakšna je bila rešitev, če ni skrivnost? default/smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
10

V bistvu najbolj enostavna kar jih je blo možno, tako enostavna da me je kar sram povedat: boli me k za rezultat, zdaj samo tuhtam kako igram, kaj izboljšat, ali sem res premislil vse dejavnike... Milism da sem ta teden igral zelo dobro (vsaj kar trenutno zmorem), zadnja dva dni še najboljše, čeprav gresta na grafu obe črti dol zadnja dva dni:

00

HEj,

Ena dobra novica, najboljši dan dosedaj odkar sem pri CFP. Igral sem več kot 10 ur in sem želel dožet 1,5K$, bil že nas 1450 anpak potem doživel en par standarnih handov in ker sem bil že kar precej utrujen sem se odločil da končam.

Upam da sedaj ne bo šlo prosto nvzdol, tako kot se mi je že tolikokrat zgodilo. default/roll  default/roll

70

Mišo lep pozdrav.A bi tudi meni lahko dal kakšen nasvet glede igranja?

Lp Seba

00

Najlepša hvala za nasvet!!!

LP Seba

20

Čim več handov zmagaj, pomoje bi se tud mišo strinju default/smile

"To win at poker, you have to be very good at losing."
                                                                     - Tommy Angelo
00

Jebiweter napisal:

Čim več handov zmagaj, pomoje bi se tud mišo strinju default/smile

Niti ne oz odvisno. Obladovanje te igre je dokaj kompleksno, drugače bi se že zdavnja posušilo in bi postal šah.

00

Delamo delamo....

V torek sem imel prost dan, ki je prišel kar prav saj sem v pon runnal res ogabno in je prišla osvežitev glave res fajn. Drugače sem šu malo nakupit špežo, malo pospravil doma in stale drobnarije, popoldne pa smo šli sekat les pa je bil dan mimo.

Sedaj sem si našel novo malo razvedrilo: zvečer nasujem 20 m od hiše kakih 2-3kg jabolk in potem nastavim kamero ki se sproži ob gibanju. Zjutraj potem pogledam kaj je prišlo jest, mogoče prilepim še sem kako slikico.

PT4 sem usposobil do te mere da imam hud sedaj in hande od nasprotnikov, svoje zgodovine za nazaj pa ne morem videt.

Trenutni rezultati me res ne zanimajo več, zato verjetno ne bom več objavljal toliko grafov.

Bye

30

10

Ekola še naprej delamo koliko se da.

Me je pa zajel slab run, pa niti ne toliko v all in situacijah, saj je le teh dokaj  malo,  nasploh se mi zdi da je tak trend  v pokru (relativno majhne velikosti stav, vsi poskušajo nadigrat nasprotnika z pristiskom nanj na vsakem streetu itd...

SPloh 3B poti so katastrofa,  vedno kontra board  ( imam AK AQ pade 789 fd, imam 89 pade AKQ...) tako da je vse skupaj že pričelo malo vplivat na mojo samozavest za mizami.

Drugače sem začel dodajat v igro flop blufe in se res fajn obnese zaenkrat, res fino imet še eno stvar v arzenalu...

Srečno za mizami!

00

UPdate:

Glede pokra se stvari nikakor ne izboljšujejo, run je res slab. Saj sem navajen an bad beate in suc oute vendar je sedaj prvih res veliko medtem ko pa zlepa ne morem stacknit nobegea, zato je rezultat tudi tako slab. Upam d ase kmalu popravi, ker mi res jemlje enrgijo in voljo do igranja.

Drugače pa je bil dogodek tedna to, da sem pelajl domačo mačko na sterilizacijo. Je domača kmečka muca in ni nikoli do sedaj še nikamr šla z avtom. Seveda je bila takoj ko sem jo posadil v avto strašanska panika. Pot do veterinarja smo že nekako preživeli, za nazaj grede pa so mi tako ali tako rekli da bo še malo zadeta od narkoze in ne bo takeih problemov. Ja seveda! Takoj se je pričela panika, zato sem jo raje spustil iz škatle, da je lahko hodila po avtu. Izkušnjo sem preživel recej popraskan, vendar vesel, da sem naredil nekaj dobrega zanjo.

Upam da drugi runnate boljše!

Bye

20

69

Upam da ti kmalu spet začne letet..

Si kaj ujel na raztresena jabolka?  default/smile

00

Zommer, seveda sem, cel živalski vrt je ponoči okrog hiše,  ko bo kamera doma prilepim še slikice.

Ekola po dolgi seriji slabih dnevov sem končno ujele enega dobrega v ponedeljek.

Drugače igram sedaj malo mešano NL 100/200 in je res velika razlika v najboljših regih med 100 in 200.  Za skoraj vsakega na stotkah vem kje ima luknje, kje dela napake ali pa samo igram normalno in sam naredi kako veliko napako. Tega do sedaj na dvestotkah še nisem opazil, res ne delajo napak, odstopajo tudi če ima 1:5 odse ampak točno vejo da v tej situaciji nikoli ne blefiram itd...

Bomo videli kaj bo prinesla prihodnost, se že veselim!

BYe

00

Raport:

Še vedno letim, bolje rečeno se kotalim kot kak lenivec.

Da bi odvrnil misli od tega, ker mi res jemlje vso energijo za grind, se bom ta teden bolj posvetil analizi bordov, še posebej na turnu in riverju, saj včasih spregledam kako pomembno stvar, zaradi katere bi lahko hand odigral drugače oz bi bila odločitev lažja.

Uživajte!

00

Konec enega najbolj težkih tednov.

Tale slab run me je resnično dotolkel, počutil sem se že povsem nemočnega, res je zgledalo da bo šlo samo še navzdol.
V nedeljo po kosilu me je naekrat začelo bolet v prsnem košu, nato pa še v trebuhu. Občutek je bil takšen kot da mi nekdo stiska vse notranje organe. Počasi sem že res mislil odit k zdravniku, ko  je bolečina vseeno nekoliko popustila. Kasneje mi je sestra povedala, da je mogoče, da sem imel napad panike, ki ga povzroči preveč stresa. Očitno si bo moral svari manj jemat k srcu in se bolj prepustiti toku.

Še enkrat več mi je varinca dokazala, kako hudo zna bit, ko misliš da ne boš več premagal niti žaklja krompirja.
No v nedeljo in potem ponedeljek je šlo potem boljše.

Včeraj sem imale prost dan, ki kot vedno to ni  default/big_smile , danes pa nazaj v borbo, se že veselim.

Konec tedna pa itak mesečni report.

Srečno!

00

00

Ekola, pa se je začel nov mesec.

Žal ne najboljše, sploh v ponedeljek sem zaključil z 700 minusa in prav toliko pod EV, s tem da sem se zaletel 2x z KK v AA an saj še 3X QQ, JJ zopet v AA, ter uuspel dvakrat izgubit z AA vs AK  default/roll

Drugače bom kar nadaljeval z podobnim ritmom kot sem ga imel zasnjih 8-9 dni, saj mislim da je dober in bi ga rad izpilil do konca, nato pa zopet dodajat nove stvari.

Run good!

00

En zimski pozdrav.

Počutim se kot medved pozimi, zunaj sneg jaz pa v brlogu. Dejasnko sem odigral ogromno ta teden , dvakrat po 11 ur...

Rezultati so tako tako, čeprav sem dokaj zadovoljen z igro, ampak saj vsi vemo kako to gre...

Zadnji popravljal miso191 (08-02-2015 16:37:02)

00