101

Re: Getting KOWČED

Zadnji teden sem odigral veliko, naučil sem se odigrat 4,5K handov na dan. Rezultati so BE.
Velika sprememba je, da si sedaj napišem v google koledar urnik kaj bom kdaj delal. Res svetujem vsem! Sedaj je stresa res ogromno manj in več časa!!!!! Do sedaj sem vedno imel odpor do tega, saj sem mislil da potem živiš kot hrček, vedno gledaš nanj, ampak dejstvo je, da te neverjetno razbremeni in je prostega čsa dejansko veliko več in ne razmišljaš non stop kaj je potrebno še postorit, zato si sevda v prostem čsau bolj sproščen.

Srečno!

00

102

Ekola mene po dolgem času!

Maj je bil res fuknjen, Gordon nam je ukazal odigrat 100 000 K handov. Sam nisem bil nikoli res izjemen za volumen, zato je bil to zame velik šok. Igral sem vse kar sem našel, nl 50, 100, 200, HU in 3,4...Drug razlog zakaj se nisem oglašal je bil ta da sem imel zelo temno obdobje in nerad cvilim po forumu, raje sem tiho in rešujem težave.
Zaradi volumna so bili rezultati izjemno slabi, 22tega sem bil dol 3,5 K in zelo zamorjen. Potem sem uvidel da bom ujel 100 K handov, zato sem igral manj miz poleg tega je prišel še heater in sem končal mesec z 500 plusa za mizami +RB znese več kot 4000 EUR.  Glede na to da sem prejšnji mesec izgubil več kot 1K je to kar v redu, še zdaleč pa ne zadovoljivo. Vem da znam še veliko boljše!

Na koncu se trud vedno poplača!

Zadnji popravljal miso191 (03-06-2015 10:45:18)

70

103

No da ne boste mislili da me je pobralo  default/big_smile

Mesec poteka zelo dobro, prvič po res dolgem času se za mizami počutim odlično. Na nl 100 mi težav ne dela prav nobeden igralec in tudi velika večina na nl 200 razen najboljših regov na NL200. Ti so pa res dobri in kolikor sem videl mnogi igrajo vse do NL 1K. Tako da v bistvu igram z NL 1K regi  default/hmm . Da bi se lahko kosal z njimi bo potrebno še mnogo dela.

Konstantno delamo na igri in bi se tukaj zahvalil sotrpinu v CFP Ironu, ki mi je res veliko pomagal in dobro sodelujeva. Človek je žival: ima (sedaj je pustil) polno službo, familijo in še vedno odbrusi več handov kot mi ostali svobodnjaki. Res hvala ti Iron!

Za mizami sem gor okrog 2K (graf ni niti približno točen, zato mi ga je brezveze kazat), skupni plus do sedaj znaša 3755 EUR.

30