101

Re: 1.5$ SNG Pokerstars

en update na hitrco...

use mi ratuje do zdej, edino zmankuje mi časa za poker.

Mal sem se bal mrzlih tušov, ampak ni problema, zdej si naštimam štoparco 2-3min, odprem na najbolj mrzlo in akcija.

Mogu sm it dvakrat za 2 urci spat popoldne ker sem ponoči samo 5 ur spal in nisem bil potem produktiven. Zgodovino bomo pozitivno odpisal. Dobil sem se tut s tistim uvoznikom in vse zrihtal(kere modele, kakšen logo in design, etc.), tako da zdej bojo začel delat. Sam upam, da bojo te kitajci natiskal spodobn logo in ime, tak ko je na osnutku, čeprou hudo dvomim. Vem za veliko primerov ko so dobili sample pa niso vedl al bi jokal al umiral od smeha.

@newjack
Naredu sem neke spremembe na front-page.php file-u in, če nočm da zginejo ob naslednmu theme updatu morm nardit še en php file v child temi in jo potem runnat, kar sem tut naredu samo nisem znal dopovedat wordpressu da naj upošteva moj front-page.php file iz child teme in ne parenta. Zdej sem neki po kmečko sicer za silo naredu, ampak bom mogu v prihodnosti se bolj poglobit v proces.

Prjavu sem se tudi na tečaj za mešanje koktejlov končno, ker sem si to vedno želeu, tkoda bo spet pokr mal na stranskem tiru. Trenutno berem How to win friends and influence people in se mi zdi dost dobra knjiga. Poleg tega pa tudi Selling for dummies, ki pa je prav tako zanimiva in uporabna. Obe priporočam, sploh prvo, tudi za vsakodnevne odnose z ljudmi.

Šola še vedno mori sceno, mam še 15 testov do konca in 3 nasledn tedn, tkoda mi bo spet velik časa uzel. Pa mt more u šolo, zaradi neopravičenih in arogantnega obnašanja sam sej je na moji strani tkoda ni problemov vsaj tuki.

Pa pogruntu sm da morm najdt program, kamor vnašaš tuje besede in pol recimo vsak dan 10min klikaš kaj kej pomen in si on zapomne kere neznaš itd. Ker se naučim vsaj 5 novih španskih besed na dan pa pol use pozabm, s tem bi pa ful ful izboljšu znanje pomoje.

Pa mam napisan en člank, ki bo šou na blog in ga bom deliu z vami, pa če se komu zdi bi bil feedback, kritike idt zaželjen. Nimam ga s kom drugim delit v bistvu zato ga bom tuki objavu, poleg tega sm pa dost ponosn nanga ker je as real as it gets.

Hemingway je reku, da dobr pisatelj vse kar dela je to, da napiše najbolj resničen stavk, ki se ga spomne. In pol napiše dva, tri... in to je vse kar je treba. In s tem sem se dost poistovetu, ker nočm neki fejkat in bit še en motivacijski guru, ampak bom pisu o tistem kar sem doživel in ker gre dost mladih ljudi tut čez to se mi zdi da bi lahko komu pomagal.

Mogoče se bo zdeu mal narcističen, zato ker preveč uporablam zaimek jaz, ampak na slogu in temu, da besede zadenejo bralca bom še delu. Zaenkrat sm samo napisu najbolj resnično zgodbo, ki sem jo loh. Pa velikim se bo verjetno zdel toni baloni smiljan mori style, kar pa tut dejansko v bistvu je dokler ne nardim neki, da me bo folk vidu kot nekoga k je neki naredu in ne 18 letnga sanjača. Kokrkol, enjoy.

Do you have it?

Okay, so it’s 5.05 in the morning. My alarm clock went out at 4.50.

Gosh, no one should ever tell me again that he’s not a creative person. You know how many excuses you can make just to prevent yourself from getting up?

If I could find as many ideas to make money as I found excuses today I’d be a millionaire tomorrow.

So after hearing all the excuses I was determined to go back to sleep.

But I didn’t want to regret it later so I remembered the phrase “Just show up” which I interpret like go try it and if you still don’t feel like it then stop.

I figured I’ll get up and sit on the edge for a minute just to show up.

So I showed up and sat there for a minute, but then I realized I’m thirsty so I went to the bathroom to get some water, still determined to go back to sleep.

When I got back I was like fuck, I’ve come so far, I can’t quit now.

I sat on the bed again and looked at my morning to/do list.

    Cold shower
    Pushups
    School work
    Clean your room
    List the stuff you don’t need and sell it

Blah, nothing seemed appealing.

There’s got to be a way to get motivated I thought to myself.

I was trying to think of the things that would fire me up, things that I like doing in my free time.

Suddenly my eyes sparkled.

I remembered I also have to write the about me page for my blog and immediately I knew there’s no way I’m going back to sleep.

Who doesn’t want to write about himself, self-reflect, set up new goals and write down the dreams, right?

So, I opened word and started writing. I wrote this.

Yep, you’re right it’s not the about me page.

I don’t know why I’m writing this but hey, I’m not sleeping.

Start with small steps. Just show up.
Believe there is a way to do it.
Be creative, adjust, find that way.
Forget about the excuses. Look for the reasons to do it.
Get the motion. Seize the day.

I knew I had to get up and not just because of all the work that needs to be done but also to form new neural paths and get back into the productivity mode.

Actually now that I think of it, work has nothing to do with it.

I was doing it merely on principle because if I don’t feel productive I lose confidence and belief in myself, which means I lose everything I got.

I don’t have good grades to feel good about myself or expensive clothes to at least fake it or don’t know any other yuppie way that would make me feel positive, the only thing I have is self-belief. And my self-belief comes from productivity.

When I know I’m mentally strong to go after things I don’t want to, to sacrifice, to be honest with myself about my feelings, wants and needs, to get rid of all the excuses, to overcome fear, to conquer sleep…

That’s when I’m unstoppable.

I come to a place where nothing bothers me anymore.

Parents yelling at me to get my grades up and don’t skip classes, teachers telling me I’ll never amount to nothing, acquaintances drifting further and further away, grandparents disappointed, friends offended…

I just don’t care.

I have something most people don’t, and even better, I have at an early age.

I know it’s harder every day to get a job, I know future leaders are getting smarter every day and I know there are gazillion ways where I could go wrong.

BUT I also know that because of my mental clarity and will power I will outwork the others, go against the odds and come out on top.

So I’m telling you…

1.    Find your driving force, what truly makes you confident.
2.    Start chasing it.

It might be a ripped body, maybe money, perhaps a beautiful girlfriend… whatever it is, go get it!

Dig deep and lock in on your source of self-belief.

This is the only way to enjoy your life one day. TRULY ENJOY.

It may seem hard at first but if you stick with it, after awhile you’ll feel the rush so you’ll keep going.

People will try to stop you but you’ll be way past the point where you actually give a shit about what other people think.

You’ll do your own thing in silence and let the success be your noise.

You’ll see the results so you’ll work harder.

You’ll go so far that you won’t be able to quit anymore.

You’ll come to a place you’ve never been before.

You’ll get a paradigm shift and you’ll never be the same again.

You’ll wake up one day and say, I did all this?

It’s pure dope.

Stay confident, do your thing.

Just show up.

Maks

50

102

Parents yelling at me to get my grades up and don’t skip classes, teachers telling me I’ll never amount to nothing, acquaintances drifting further and further away, grandparents disappointed, friends offended…
I just don’t care.

This are the things you should care about, everything else is just an illusion....

33

103

tko no. Stari starši so valda razocarani, ce vejo da bo vnuk en let pavzeru namest da bi bil doktor alneki. Pa težko se je pogovarjat z njimi, ce karkol recem so proti pa cist zaskrbljeni. Da bi potval en let sam po aziji, pa da bi pokr igrou pa to, prakticno karkol ni šola jih s tira vrže in pol se rajš ne pogovarjam, sam površinsko mal in to pol cutjo in se cudjo zakaj sm tok tih itd.

Ta družinska srecanja so itak smeh, k use kar delajo je da se redijo pa pol stokajo kok jih boli križ, šimfajo cez ceu svet brez da bi kej nardil, se majo za pomembne pa modrujejo o stvareh k se ne spoznajo, men govorijo, da nevem kako je v realnem svetu in naj že jih zacnem poslušat pa da neznam cent stvari, da nevem kok je podjetništvo v sloveniji v slabem stanju medtem k so usi do vratu v dolgovih z 20 letnimi krediti. in pol me še primerjajo z bratranci pa sestricnami k so na pravu alpa medicini itdOprosti, tut ce so familija pa me majo radi, js takih ljudi k me spravljajo v slabo voljo ne rabm. Sej me mami podpira pr vsemu in to je najbolj pomembno.

Frendi pa pac tisti k zdele ne verjamejo vame in predvsem vase so balast. Nimam se vec kej pogovarjat z ljudmi k nimajo ciljev alpa necesa kar bi me naudušl da bi reku waaw res si zanimiu. Neda se mi small talkat pa se delat neki, si dam rajš slušalke v ušesa pa jucy M. Sej mam enga frenda k gre po isti poti k js in je že dost naredu in ma tut svoj podjetje. Mam enga k sva že douk frenda in se zjbavava skupi. Pa eno grupco k se ubijamo skup obcasno in to je to. Sej do drugih nism nesramn sam oddaljiv sm se. Užaljeni so uni k se mi neda v petk vn z njimi pa kšni k jim rečem da so pičke k pametujejo pa nč ne nardijo alpa uni k se mi neda pogovarjat z njimi. Sam do zdej dobr vpliva name, ker sm bol fokusiran, mam več energije pa bolj cenm ljudi k so mi kul.

Dobr nima veze to je preveč deep zdej zašlo. Bom bolj update delu samo od pokra v prihodnosti. Trenutno kar se tega tiče je porazno, ker sm začel z izdelavo spletne strani za izdelk pa s snemanjem videja, pa prve semple morm sprobat itd. Tkoda v celem tednu sm pogledu par videjov to je blo pa to. Pa dons so mi spustile bremze na avtu pa registracijo mam pa za izdelke sm dau keš pa neki dolga odplaču tkoda moj br trenutno samo 30 evrov=30 buy inov. Ampak ni tok pomembno ker ne igram še tok, bo čez kašen tedn bolš.

Zadnji popravljal Shaytan (06-02-2015 20:32:38)

12

Shaytan napisal:

tko no. Stari starši so valda razocarani, ce vejo da bo vnuk en let pavzeru namest da bi bil doktor alneki. Pa težko se je pogovarjat z njimi, ce karkol recem so proti pa cist zaskrbljeni. Da bi potval en let sam po aziji, pa da bi pokr igrou pa to, prakticno karkol ni šola jih s tira vrže in pol se rajš ne pogovarjam, sam površinsko mal in to pol cutjo in se cudjo zakaj sm tok tih itd.

Ta družinska srecanja so itak smeh, k use kar delajo je da se redijo pa pol stokajo kok jih boli križ, šimfajo cez ceu svet brez da bi kej nardil, se majo za pomembne pa modrujejo o stvareh k se ne spoznajo, men govorijo, da nevem kako je v realnem svetu in naj že jih zacnem poslušat pa da neznam cent stvari, da nevem kok je podjetništvo v sloveniji v slabem stanju medtem k so usi do vratu v dolgovih z 20 letnimi krediti. in pol me še primerjajo z bratranci pa sestricnami k so na pravu alpa medicini itdOprosti, tut ce so familija pa me majo radi, js takih ljudi k me spravljajo v slabo voljo ne rabm. Sej me mami podpira pr vsemu in to je najbolj pomembno.

Frendi pa pac tisti k zdele ne verjamejo vame in predvsem vase so balast. Nimam se vec kej pogovarjat z ljudmi k nimajo ciljev alpa necesa kar bi me naudušl da bi reku waaw res si zanimiu. Neda se mi small talkat pa se delat neki, si dam rajš slušalke v ušesa pa jucy M. Sej mam enga frenda k gre po isti poti k js in je že dost naredu in ma tut svoj podjetje. Mam enga k sva že douk frenda in se zjbavava skupi. Pa eno grupco k se ubijamo skup obcasno in to je to. Sej do drugih nism nesramn sam oddaljiv sm se. Užaljeni so uni k se mi neda v petk vn z njimi pa kšni k jim rečem da so pičke k pametujejo pa nč ne nardijo alpa uni k se mi neda pogovarjat z njimi. Sam do zdej dobr vpliva name, ker sm bol fokusiran, mam več energije pa bolj cenm ljudi k so mi kul.

Dobr nima veze to je preveč deep zdej zašlo. Bom bolj update delu samo od pokra v prihodnosti. Trenutno kar se tega tiče je porazno, ker sm začel z izdelavo spletne strani za izdelk pa s snemanjem videja, pa prve semple morm sprobat itd. Tkoda v celem tednu sm pogledu par videjov to je blo pa to. Pa dons so mi spustile bremze na avtu pa registracijo mam pa za izdelke sm dau keš pa neki dolga odplaču tkoda moj br trenutno samo 30 evrov=30 buy inov. Ampak ni tok pomembno ker ne igram še tok, bo čez kašen tedn bolš.

Ah poznam ta občutek zaskrbljenih starih staršev default/big_smile, ampak ajde njim moreš skozi prste pogledaj kajti prestari so da bi se več prilagajali  zato verjetno nemoreš pričakovat nekaj velike podpore od njih, v njihovih časih je tak veljalo da idi naredi šolo pa boš dobil dobro službo, danes je žal drugače .

Kaj se tiče prijatlov ti v tem primeru res nič ne pomagajo zato jih pač zamenjaš za kakšne bolj uspešne default/smile

Edina stvar kaj se bojim pri tebi da če boš dalje tak skakal sem pa tja, da boš vse stvari naredil na pol, ali pa boš pregorel default/hmm, tak da pri takih stvareh je res treba razmislit v kaj se boš fokusiral 100% da boš tudi tam dosleden in uspešen, ker pomoje tebe poker samo ovira

10

105

+1 killerSlo

Ne sekiraj se. Taki pač smo slovenci. Malo kdo te bo podpiral od samega začetka. Nisem še dojel ali je to zato ker nas je strah za neuspeh bližnjega ko hoče nekaj "drugačnega" poizkusiti ali pač ker ima prejšna generacija preveč utupan načrt v glavi  kako se jim more celotno življenje odvrtet

Pa kot so rekli, ne skakaj preveč. Drži se ene stvari pa za njo porabi min 80% prostega časa. Še vedno imaš loh druge hobije, igraš poker itd.. Sam pač postavi si svoje prioritete.. Neki na pou delat je bv default/smile

Pa srečno!

20

106

Sick post. Shaytan samo glavo gor in gasa dalje, kot si rekel, znebiti se balasta, ki te zavira in samo gasa, ti "mali" ljudje pa bodo tako sami od sebe odpadl ......

32

107

follow your heart

Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat
30

108

hvala za podporo fantje, drugače pa evo mali update..

Iz POKERSTARSA so mi napisal kr tko iz nič, da če bom čez eno leto še vedno želel igrat pri njih jim naj pišem 14 oktobra 2015 in bojo še enkrat premislil o zadevi, tkoda sem res vesel, ker mam upanje za naprej.

Poleg tega sm pa našu igralnico k je zame miljonkrat boljša od ipokra in microgaminga... poker 888! HM dela tko k je treba in grafi in HUD in use, dost več prometa na sngjih kokr na unih dveh pa normaln skin in replayer je tkoda tut kar se tega tiče mam pošlihtan in nimam več izgovorov.

30DoD napreduje v redu. Tuši, workouti etc vse super. Sm parkrat zaspal, zato ker sm se učil do 1ih zjutri pa par epizod the big bang theory pogledu, kar nekak me nardi da sm failu program, ampak ne bom zato nehu, plus vedno je nova šansa, drugač mi pa ni žou, ker sm vsaj vse pozitivno pisu.

Pogledu sm kr neki videjev in odigral par HU SNG, da sm se vrnu pa navadu na software, zdej bom pa naredu plan kako naprej pa začel igrat. Jutri grem še na eno žurko, čeprou vem da bi blo bolš da bi pršparu 50e in igrou poker doma, sam se po dolgem času dobi cela grupa k ma frend 18ko, in bi res rd šou zarad folka tkoda jbg spet bom prekršu program, ampak mislm, da bo vredno.

No spet sm zašou, sm reku da bom pisu samo poker.

Ugl drug teden ni posebnih testov, tkoda mam plan čez vikend še mal not pridt pol pa lagano 4 mize na enkrat kašne 2-3 urce na dan pa gledanje videjov kakšno urco in bomo vidl kako bo, pol pa en tedn počitnce pa še sam sm doma in tkoda upam da v teh 2 tednih nazaj notr pridm in pol nikol več ne neham, tko k sm do zdej skos delu neke prekinitve. Čeprou se zna zgodit zarad mature in vsega.

Drugač pa nevem zakaj kr na enkrat tok sharam stvari tuki, očitno mi sede da lahko nekomu povem kaj delam pa se mal pohvalm, after all uspeh brez da ga lah deliš je boring..kokrkol bom zdej delu samo update glede pokra pa povprašu za kakšen hand int.. grem si že mal na rac, k sam pišem kok mal igram namest, da bi igral, tkoda naslednji update, k bom meu dejansko kej za pokazat.

.aja mam še vedno licence key za 1 tedn za icmizer če kdo hoče ker js ga ne morm uporabit k mam že tko inštaliranga

Zadnji popravljal Shaytan (12-02-2015 20:29:53)

20

109

Hei, evo zdej sem dejansko naredu mali premik..

Odloču sm se da jebeš blog in vse ostalo, ker multitaskanje ne gre in ne bom več rinu z glavo skos zid ker nakonc nč ne nardim tko k je treba, tkoda vse kar bom zdej delu je poker in šola. Pisu bom dnevnik pa 3x na teden treniru 1h in to je vse. Vem da sem že stokrat se to odloču in je potem pršlo neki vmes pa sm najdu izgovor in vse half assov, zato me mal skrbi da se ne bo zgodil še 1x pa bom zarad kašnga bednga razloga spet kr nehu igrat, ampak upam da to bom prepoznou v prihodnosti in si nehu zatiskat oči.

Tkoda zdej izgovora za neigranje nimam. Poleg tega sm tut naredu mental break k vem, da sm učasih tiltov, ker sem se odloču da bom igrou skos moj A game alpa da bom vsako odločitev naredu najboljšo kokr loh, in valda se to ni zgodil pa sm pol tiltov, tkoda od zdej naprej tut to upam da prepoznam in se sprjaznem da pač skos nemorm igrat A game pa da bojo spoti kjer bom naredu napako, čeprou bom takoj zatem vedu kaj bi mogu narest.

Tuki bom pisu zapiske iz strategije k se jih naučim, ker če daš stvari v besede si ful zapomneš pa tut lahko se kdo kej nauči alpa me kritizera. Tkoda evo, prvi zapiski so tuki.

Bral sem free hu sng knjigo od Mersenneary-ja že neki časa nazaj, ampak se mi zdi res sick in koncepti iz nje so mi ostal v glavi, zato sem se tut zdej lotu delat po njegovih načelih. Prvo poglavje foundations bi mogl pomoje vsi prebrat ne glede na to kaj se igra. No ena ideja iz tm je ta, da situacije, ki se pojavljajo najbolj pogosto morš met najbolj naštudirane(logično), pa čeprav niso najbolj sexy in zanimive.

Tko sem pršu do zaključka, da bo treba se usest pa naštudirat cbet. Vem da dve situaciji nista enaki, ampak je pa velik podobnih in neke smernice pa razmišljanja pa morš met, ker itak se vzorci ponavljajo in verjamem, da na šodr limitah lahko tok naštudiraš to, da ti za cbete ni treba več razmišlat kaj narest, tko k je 47o open fold utg.

To kar sem naredu bo treba še popravljat, prilagajat, dodajat itd., ampak je nek začetek iz katerga bom izhajal. Če ne druga mi že samo razmišljanje o temu zelo pomaga. No, kaj sem ugotovil/naredu...

Prva dva vprašanja, ki si jih moram zastavit na vsakem flopu sta:

Če cbetnem->
A me slabše kombinacije kličejo?
A bojo boljše kombinacije foldale?

Logično, če je odgovor ja=cbet, drugače ne. Vsakič valda ni tok explicitno, amapk mislim, da kadar ne bom vedu kaj in kako se morm vrnt na ta dva vprašanja in bom dobr.

*Še ena pomembna stvar, ki sem jo opazu je ta, da morm dajat folk na range že preflop! Ponavadi sem šele na flopu začel razmišlat kaj villain ma in sem pol razmišlu kaj je bla preflop akcija itd, kar ti vzame dodatnih 5sec za bv. Tkoda postavljanje na range se začne preflop! Ne pa k en kmet fuknt not chipe pa čakat a te bo flop zadeu al ne, ampak met plan narjen v naprej.

To je blo zdej generalno. Gremo še mal bol deep. Flope sem razdelil v 5 skupin.
Low flopi(437), dry flopi(22J), High-non connected flopi(27A), high-connected flopi(27J) in pa wet(TQ6).

Razdelil sem v skupine tut hande, ki jih lahko mamo. Small PP, overpair, Ahigh, medium good(QT) in pa bad(67).

Pol sem pa začel razmišlat kako igrat  s temi handi na različne boarde in pisu zaključke. Tole je rezultat:

High-non connected flopi(27A)

• high pari(TT-KK) se čekirajo, da daš villainu priliko za bluf, ker če nima asa si itak boljši, pa v primeru da ga ma delaš mal pot control

• small PP pa srednji pari se cbetajo, ker drugač neboš zmagu pa usaka nasledna karta bo višja

• bad handi(67) se cbetajo, ker je dost šans da villaina ni nč zadel pa to je edina šansa da pobereš pot

• medium good(KJ, QT,..) tuki sm pa ful razmišlu kaj in kako in sm pršu do nelogičnega zaključka. OOP je cbet, ker če čekaš si predau pot,.. IP pa je pomoje check.

Vidu sem na sng videjih večina ljudi tuki cbeta, amapk po moji logiki pa z enim HU CG igralcem sem govoru je tuki v večini primerov check IP bolj primeren. Zakaj? Če stavš te kličejo samo boljši handi Ax, 8x.. medium good handi(JT) k jih tvoj Khigh premaga foldajo, ok foldajo tut small PP k so boljši sam to bi tut na turnu. In če čekneš dobiš free karto in če je visoka npr Q lahko reprezentaš in spravš vn 8x alpa small PP. Poleg tega pa si daš free karto da te King zadane al karkol že pač. Nevem, če mam prou ampak druge razlage ne vidm, ker če cbetnem pa kliče nimam nč več informacij na flopu k če betnem na turnu.

Low flopi(437)

• small PP pa srednji pari se cbetajo, ker drugač neboš zmagu pa usaka nasledna karta bo višja, pa loh da si spredi, če ma on QT alneki

• Ax handi se cbetajo, ker če ga ni nč zadel si uspredi, če ga pa je maš turn dost scare kart za blefat

• overpari se cbetajo ker si itak uspredi

• medium good handi(QT,JK,9J) pa me spet begajo in najbolj logično se mi zdi isto k prej OOP=cbet, ker drugač prepustiš pot, IP pa pomoje nima smisla betat ker če ma ta mejhn par ga boš na turnu dol dau, če ma Ahigh si uzadi, slabše ne bojo klicale... Mal je nelogično to da je navadno kao pravilo da OOP naj bi se manj cbetal kot IP ampak nevem no...

dry flopi(22J)

• Ahigh, overpari, small PP se cbetajo, ker si verjetno uspredi tko k si biu že preflop in se nč ni spremenil. Nekteri bi overpare čekal tuki sam se mi zdi preveč očitno poleg tega pa itak te modeli ti nč ne verjamejo, da te je kej zadel in floatajo

• z medium good handi mam spet isti problem OOP bet, IP chk, ker če bi villain vidu turn karto in ga nebo zadela ga bom velik laži zblefiru kokr da se delam da neki mam na ta dry board. če pa maš slb hand pa bet ker drugač neboš zmagu

high-connected flopi(27J)

• Ahigh se cbeta ker če nima janeza si uspredi alpa ga loh zbluffaš če ma 7x

• smal PP se cbeta ker drugač ne boš zmagu

• overpair npr KK lahko čekneš da mu daš šanso da se zbolša alpa ne kokr je tuki ni tok pomembno pomoje

• medium good pa spet nevem OOP se mi zdi bet, IP pa odvisn če maš KQ je lahko check pomoje, kašna QT pa loh betneš pomoje

Wet boarde se pa itak checka

To je to kar sem naredu. Pomoje je use dost logično razn ta cbet OOP pa chk IP, ampak za enkrat je to to. Zdej vem da morš upoštevat playerja a velik check raisa, a igra fit fold, floata itd. ampak na micro sngjih prva dva levela, k nimaš informacij pa k so tipi igralcev podobni mislm, da lahko delam take zaključke. Pa pol na 25/50 k ne floatajo več tok lahko neki checkov spremeniš v cbete.

Nauču sm se tut to, da če maš nekoga k protecta hand pa donka na wet flope k ga kej zadane(beri skor usi na microtih) to pomen da k je wet board pa ne donkne lahko stavš čeprou naj nebi ker veš da TP nima in ma lahko sam še vlečko če kliče.

Še ena stvar, ki sem se zalotu delat po temu k sm tole napisu. Meu sm 67 na flop 923 in sm reku ok če zdej ne stavm bom pušiu ta hand, ampak pol sm pogruntu kak idijot sm. A na ta board sploh kej kdo folda?? Če ma PP bo klicu, če ma dve high karti bo klicu, če ma A high bo klicu,.. pač skor use se tuki kliče in iz tega sm se nauču da argument, hand je slab če ne stavš neboš zmagu ni dost, ampak morš vedno se vrnt na temeljna vprašanja, a slabše kličejo, a boljše foldajo? Tuki je na oba očitn odgovor ne in zato tuki ni cbeta, jbg nemorš pobrat usak flop.

Poleg tega pa sm pogruntu da velikrat betnem sam zato ker me je strah checkat, ker pol me lahko zblefira pa nevem kje sm itd. kokr da nebi mel samozavesti igrat postflop al nek prevelek ego alneki nevem, pa tut valda je laži narest double barrel pa ako prođe prođe, sam morm se to odvadt in se začet spuščat v situacije k morš bit mal kreativn.

Mogoče se zdi smešno, ker igram nizke limite pa že tok kompliciram sam bit samo na autopilotu pa igrat abc pa 20 miz pa 5% roi mi je krneki čeprou verjetno je več denarja, bi rajš 6 miz pa 15% roi pa da dejansko znam igrat in mam dobre predizpozicije za naprej.

To je to, zdej bom mal igrou pa gledu bubble videje jutr pa začenmo pol mal bolj načrtno.

Btw najdu sem en str člank od Victorja Prida in mi je took sick, če morte prebrat eno stvar od njega dejte to. Notr je omenjen tut poker po nakjučju sicer... ugl res je dope
http://boldanddetermined.com/2012/05/09 … ing-broke/

do naslednjič

20

110

Jov,

nisem padu iz ritma, samo prestavil sem se na svoj star blog na 2+2 in začel delat dnevne ubdate, ker rajši pišem v angleščini. Če koga slučajno zanima me lahko spremlja tuki: http://forumserver.twoplustwo.com/174/p … ndex5.html. Bom pa tudi update občasne še naprej delu na tem blogu.

00

111

Čau fantje,

no ko že usi tok updejtajo bom pa še js izkoristil priliko. Zdej tale post zna bit kr douk in pišem "from a position of weakness" bi se lah rekl tko da zna bit kot neko jamranje, ampak delč od tega, predvsem delam to za to da bom lahko čez par mescou ko se potegnem iz tega shita napisu še drugo, svetlejšo plat.

No ugl naredu sm gimnazijo, glihkomi, dubu sm nek fake feeling zadovolstva in biu sm izčrpan od ush neprespanih noči itd in nekak sm dau poker na stran pa žurou ... to se je razpotegnal za ceu mesc nekak in biu sm poun izgovorou. Str Maks k je brau knjige, meu ledene tuše, igrou, delu na seb itd se je skos bl oddaljevou.

Dubu sm tut punco. Eno sico k me je prej kenslala 4 leta. Z njo sm šou na morje, prelenaru cele dneve. Lepo ampak totalno neproduktivno. No da se vrnem še na mal pred tem. Mislm da sm enkrat pisu neki od podjetja. No bom omenu tut to, ker je bla life lesson #1. ok najbolši frend je pršu do mene da bi midva mela inštrukcije(oba z 2jkami u šoli lol). okej ne da se mi več vejc pa velkih začetnc delat. oh k smo glih pr tem. meu sm glihkomi 2 slovenščino celo sredno. eseje hodu 3krat pisat, na maturi sm pisu 5 točk da jim jeb** use.

no ugl ja moja mt je mela prostore za dt u najem zmenu sm se da jih dobiva zaston. zrihtala sva letake pa spletno stran pa uporabla sva podjetje od njegovga fotra k je umru pa se je prepisal nanga. pa upisala novo dejaunost in use. dala oglas na študentski servis dobila folk za učit mato slovo use ... kao drugačna in bolša bova ker sva mlada in veva kaj mi rabmo pa neke fore kr neki sva govorila si samo zato da sva lahko dala klukco pod "bodi drugačen, bodi boljši"....razdelila ene 1000 letakou od 5k .. poklicale so ene 2 punci pa še to k je frend spau popoudne in je zajebu čs kdaj pridejo in je šlo use u rac. ugl pol je pršla šola in testi in sva dala use na hold .. nič se ni zgodil uglavnem ker je obema dol visel. ni blo neki kar naju veseli ampak sva delala sam zarad keša, kar sva ga pa itakk mela dost od štipendij. plus nekak sva se mela za več od tega kokr organiziranje nekih inštrukcij. Lekcija: n delat neki samo zarad keša. razn če rabš hustlat seveda.

Ubistvu to je biu fail #2. Failn #1 je biu 2 leti nazaj.  Herbalife phaha dobila me je neka punca na prešircu če bi delu neko anketo bla bla in sm reku ok. pol sm vidu da za herbalife predava zauc u neki dvorani in ker sm glih treniru boks sm šou. no tko me je notr potegnal. spet sm meu velke oči kako bom zaslužu. prvo sm našuhtu familijo pol k je pa pršlo do trenutka kjer bi mogu resno komu kej prodat nism mogu. zakaj? biu je skret. oz ne skret. okus je dobr ampak 40e za 0.5kg phaha kje si to vidu. to lahko prodajaš debelim starim babam k bi dale zadn cent za mal upanja da bojo shujšale kar itak ne bojo. takim k so bli oja ciljna skupina in takih k sm največč poznou to ne gre ker usak ve da za isto keša dobiš velik več gainerjeu, mal stisneš rit k jih pogoutneš dol sicer ampak skupi z deadlifti pa squati rataš žival in ugl nism mogu prodajat herbalife zravn pa met 5kg gainerjeu doma. Sm se pa nauču kako MLM mreža delje in zato je tut tok drag vrjetn da tut najnižji u verigi dobijo kej. Ugl prodajanje u neki kar ne vrjameš ni zame.

No okej po vsem tem(še vedno je bla šola) sm js al frend nevem najdu stran startupbros k je na temo importinga izdelkou iz kitajske in prodajanja na amazonu. Kupla sva course za 400e na temo tega. Kle sm biu pa js glauni pobudnik. Jebe** intrukcije. to bo to. zbereš izdelk fukneš na amzon se menš s kitajci pride keš. No hitr sva ugotovila da brez podjetja spet ne bo nč. Ker ne morš naročt več k določeno količino izdelou če nimaš ker ti na carini zaplenjo ker ni samo za osebno uporabo. In tut da ustanovit podjetje naj bi blo mal bl zapleten kokr u ameriki ker course je biu za ameriko. 

no moja mt je dejansko vrjela vame in misnla da bo uspel zato je ustrajala da to ne delava prek njegovga podjetja spet ker če res rata ne bom nč dubu ker pr dnarju se prjatlstvo neha, tko k komunizm nekteri praujo lol ugl čeprou js vem da me frend ne bi izdou za nč na svetu je mtka mela sto problemou z ljudmi k so delal za njo in skos govori da so u biznisu ljudje največji problem bla bla in sm jo poslušu. zmenla sva se da mi nardiva podjetje s stvarnim vložkom. ugl nauču sm narest podjetje. od notarja, pa zavezanc ne zavezanc pa sploh razlika doo sp, pa zrihtat cenilca pa na edavkih dat avtorizacijo računovodji pa sigenca pa use to ... lekcija: tko k je ustanavljanje podjetja ena muka in ni zanimiu je zlo pomembn in tut bedne stvari ej treba uredit za uspešn biznih kokr naprimer pr pokru se je treba potrudt najd najbolši rb deal pa zrihtat papirje pa vpn pa te scene čeprou se ti ne da na dolgi rok se pozna zelo in poznavanje tega nikol ne škod.

Ugl naredu sm podjetje. Začeu sm z researchom izdelkou in najdu ene par. Z nekimi orodji sm preveru kok dobr se obnese na trgu. Nauču sm se kako pitchat suppllierje da ti dajo čim cenej. beri nauču-neki prebrou in beri pitchat lagt kok boš prodou in da prvih 400 je sam sample bla bla ... no pol so se stvari zapletle ... ok med tem sm še od enga dubu ponudbo da mi da svojo zalogo nekih podlag za na tla za po kempih pred prikolco k ni mogu prodt no shit stvar je bla 300e na kvadratn metr edino kar je ku je da zdrži 20 let ... nobody gives a shit sm ugotovu .. na spletni strani sm dau gumb buy now k sm še neki probu igračkat pa če kdo klikne napiše da ni na zalogi pa da gledaš kok je bo klikou no noben ni kliknu haha pa stran je mela kr neki traffica pa še ta kvazi programiranje ja d ne omenjam ... ugl propala scena že od začetka sam hotu sm oment ker sm biu all over the place kar je še ena lekcija fokusiri se na eno stvar. no da nadaljujem ... pogruntu sm da u slo ni amazona lol ampak bolha na bolhi pa ne mism prodajat. torej odloču sm se da moje izdelke prdajam v amazon.uk alpa .de ker da bi v zda pa tm delu novo firmo je blo prezakompliceran pa isto v uk je blo predrago in pristl smo na.de . pozanimu sm se kok stane shipping kitajska sm pa cif pa fob pa kle kako se zapakira da je legit za amazono in kok pride pošta do amazon fullfilment centra pa tm skladiščenje pa shipping ugl bottom line je biu drek ni use tok rožnato en kup dela za par evrou ... uloćit bi mogla 700e za 1700e dobička v roku enga leta lol to je 83e na mesc zaslužka za tok dela pač kva.preveč stroškou. ugl use je šlo na hold .. zdej s podjetjem dela mt neke stvari.

Nauču sm se kr velik stvari kokr npr da ni use oh in sploh kokr zgleda na prvi pogled in da je treba dejansko hudo delat če hočš kej narest. no pršl smo do pokra. meu sm plan igrat 9man 3.5$ sngje lepo 1k/mesc pa mal pršparat pa šibat na tajsko 1.10.2015.
Res mi je šla špana in sm kr en dan kupu karto za u kolumbijo 8ga augusta. kokr eo zdj mam karto bom zares začeu delat. in dejansko sm meu plan začet nakar me je en model k sva že dl časa bla u stikih kontakteru da je u sloveniji in da bi rd se mal dubu zarad pokra. ta model je edn njabolših MS HU playerjeu. ugl ker je vidu mojo zagnanost pa rabu je enga da bi mu predau znanje je reku da če mam 1.5k rolo me lahko nauči. Js sm meu 500e rolo. reku sm mu ja, brez da bi vedu kje bom dubu 1k. No nakonc sm si sposodu do brata. frendom sm reku da sm dubu keš za maturo k me je blo nekak sram ker sm biu takrt že ene 500e u dolgu za tist course o impoortingu pa še nek sng course je biu pa nevem kaj use sm kupvou.

No z unim sva mela neki lekcij teorije recimo 4h in reku je da me sprau u 3. mescih na xyk$/mesc nevem kok je bla cifra in da če ne sm retard pa da je use simpl zelo itd. no zmmenla sva se da pprvih neki časa bom igrou samo pod njegovim nadzorom in k mi da zeleno luč bom igrou sam. ene 4x sm šou do njega in usakič samozavestn da zdj je to to ker sm gledu videje ane in usakič sm pogoru beri zgubu 1BI. četrtič ko sm pršu pa donknu enmu calling stationu en BI k sm naredu 3 barrel bluff je tip znoru. res zagroziu mi je da me nebo več coachou ker nč ne dojamem pa da nemore vrjet itd ugl počutu sm se k naječji luzer. to plus tist z importingom iz kitajske je blo tko 2 mesca tkoda je blo že dost počitnc mim in js še u slabšem položajo k sm začeu. no končno ta petič pomoje mi je ratal nardit dobr session in je reku ok lah igraš sam.

No prvih 5 dni sm naredu ene 500e, res mi je dajal. Prj sm zaslužu max 50e pa še to če sm celo noč grou zdj pa kr 500. srce mi je tok utripu v usakem potu(igrou sm NL50). Aja pa igrou sm samo rege, nč fishou. Reku je igrej najbolše ker na nl50 so tok slabi da morš to met. no mislu sm da sm prje boga za jajca in ker nisva mela nč deala pa nč sm si kr uzeu ene 2 tedna off pa biu s punco haha ker kreten. biu sm tko ah itak za u kolumbijo mam dost kaj bom igrou. a meu sm tko 200bb/100 alnek pač nerealno.

No ko sm spet začeu igrat se je pa začel. zgubu 500e prvi tedn pa 500e drugi tedn. počutu sm se k skret. delu sm na igri sicr ampak kje, še u glavi nism meu poštimanga tilta itd. no največji takeaway je biu po ene 20k odigranih handih sm spoznou kok kruta je varianca realno in ubistvu da mi je prej ceu lajf dajal, js sploh nism znou foldat ker prej sm usakič meu bolši hand zdj pa kr bam bam bam skos slabo in nč nism mogu foldat in valda šlo use u maloro. no taakrt to še nism čist dojeu sam se mi je mal že sanjal da sm prej nebeško runnou in da spploh nimam pojma o pokru ubistvu.

z tem modelom sm meu velik aha momentou in res me je velik nauču in zdj vidm da sploh ne vem če bi mi ratal it u kolumbijo s sngji ker res nism meu pošlihtanih osnounih stvari ... zdele sm miljonkrat bolši kokr sm biu 3 mesce nazaj. no kokrkol biu sm recimo na 1k roli pol. in tip je reku okej smo se prenaglil gremo pol gordon stajl pa sam bumhunti fishe. itak 1k rola je bla tok mejhna sm meu sam na 2h straneh keš pa še tm nism dubu miz in sm obupu pač kr nehu sm igrat za 2 tedna spet biu s punco se smilu sam seb itd oz to da 1k ni dost velka rolla je biu največji itgovor useh časou zdj vidm. če igraš od 3h ponočč do 11ih boš zihr dubu mize in tut neki handou notr tkoda največji BS da ni akcije .. plus če se usedeš pa igraš 20 handov pa nisi največji retard te bojo cfpjeuci quital in evola miz kokr čš. K smo glih pr tem ... fak še ena stvar zarad ktere se počutm k drek ... te cfpjeuci ... usm zgleda da tok gre kokr upažam in tok jih je in use mize pobrerejo in res mi občasno mal zbija voljo, ker v tej grupi k sm js so usi tok naprej od mene da je to čist druga igra in se tut kle počutm največji luzer pač tip igraa NL500 zoom pa občasne shote na NL10k itd in res druga galaksija in me je kr strah uprašat kej k je use tok neumno ... nevem res sm mal fouš cfpjeucem da so tak team ampak po drugi strani pa kurc tok jih je že k rusou ... rajš sam uspem plus iizdou bi coacha če bi šou k njim. no niam veze to sam tko za umes

no pol sm šou na morje spet in igrou u gatah zjeban od neprespane noči k mi je punca kradla koutr pa mogu sm se zadržvt da nism rigou pa objemat sm jo mogu pa meu sm zlomleno klučnco in me je bolela itd ugl pršla sta dva fisha manijaka in js sm slabo runnou plus onadva sta zadevala use in valda nism znou foldat pa še mal tilout in bam 500e šlo pa še prj neki ugl zmineru sm rolo na 300e.

U kolumbijo je blo očitno da ne grem če ne zarad druzga tut zarad punco ker sm se zlo zalubu in je nism mislu pustit. Ugl karta je šla u rac. js sm modelu reku da razumem če me noče več coachat pač da sm zajebu da nevem sploh kaj se je zgodil in bla bla .. Zbildu sm rolo nekak dubu mal upanja in punca je šla u budvo s starci za 10 dni in js sm biu sam pa še obupan vs in poun jeze od učitlou še pa starcou itd in sm kr kupu karto za na tajsko 1.1.2015 za 300e. sam hotu sm stran ker me je blo sram kok mi nč ne gre in usi so tok užival lajf js pa cele počitnce namenu gledanju videjeu pa igranju pa nč iz tega, ugl na bruhanje mi je šlo. Pa še s temi kartami in usm sm tok keša zabou. Pač tut na tajsko nism šou ker je model reku da nism prpraulen da me ne bo več coachal če grem oz če gre me ne bo stejkou da lah igram na več sajtih. tkoda tut na tajso nism šou pa še zarad punce tut k jo mam rd in ugl s kartami sm ene 800e stran vrgu.

No ugl model je reku prid živet tuki bliz mene ker ne igraš dost in zabijaš čs s punco in že nehi met izgovore pa zbildi nazaj to rolo pa res igrej sam idijote k neznajo napisat pokr.
No res sm to naredu. Najeu sm eno garsoniero izven lublane za 300e na mesc in začeu živet sam. naču sm se ogromno. od tega kako ravnat z dnarjem do tega kaj dejansko dela varianca do tega da sm izbolou igro in igrou 12h/dan in spau tko 5h pa še kok stvari priide zravn če hočš živet od pokra npr sto mailov sm in tja za rb deale pa na ipokru zajebejo s tokensi in izplačila niso možna pa neteller 7.5e uzame pa te snece sej veste, ugl morš ez keš na strani ker use traja in to je še ena lekcija bla, zato k sm čaku keš iz ipokra pa pol iz netellerja na banko skor nism mogu najemnine plačat pač res so me že grdo gedal ugl dobra lekcija.

ugl naredu sm 600e u prvih 8 dneh pa igrou ful mislm d sm meu 20bb/100 pol sm pa šou dam mal punco pogledat. spet sm mislu da držim boga za jajca kako bom js delu 2-3k na mesc. no zdele je moj drugi al tretji tedn kle sploh nevem k sploh ne vem ker dan je niti a je noč al dan ugl in po 2h dneh sm 150e dol kar ni njaslabš pa ev je na nuli pa tko ampak še ne reminder da je ta varianca ubijalska res in živet od pokra je težko ker sam pritisk usega, kdaj boš dubu keš na račun, kok je še neznanih feejeu k jih prej nism opazu pa kok dejansko še lah gre dol ..

plus grind 10h/dan mi je že boring počas po že 10ih dneh in ugotovu sm da cele dneve bit sam ni zabavno in ni to kar sm prej mislu da hočm in kr naenkrat hočm nazaj domou in ne vem a je to spet trenutk slabosti kjer se bo pokazal iz česa sm al dejansko naj grem domou če mi sede ... ugl najemnino mam do 21ga tega mesca in se morm odločt al podalšam al grem nazaj dam do 10ga. sm že naredu dokaj plan in use ugl bomo vidl. dons ne igram ker sm zadeu stoploss. 

plus dons sm povedu babi da ne grem na faks in bom igrou pokr ker se mi ni dal več lagt in itak panika cela sploh se mi ne da razlagat. aja pa najbolši frend je šou s kolesom okol sveta in ga nism vidu že 4 mesce in ga tut tok pogrešam res nimam nobenga k bi ga cenu več ob seb in tok mi manka nekdo k bi mi dau nasvet al naj zdržim ap furam naprej al karkol pač sa nobega ni k bi kej u lajfu naredu da bi mu lah zaupu da je nasvet legit ker pametujejo itak usi. ugl res ne vem več kaj delam niti kaj hočm niti nč, vem sam da sm razočaru use in da na faks ne grem ker bi to pomenil da sm se udau tkoda vem sam da morm in bom uspeu u tej igri samo nikol si nism predstaulu da bo tok težko. ubistvu sm do neke mere ponosn da že pr teh letih sm dau tok tega dreka skos sam počas mam že dost tega feeling u trebuhu da me skos skrbi če mi bo ratal ugl bomo vidl, jutr je nou dan

peace

Zadnji popravljal Shaytan (05-10-2015 01:57:11)

00

se vidi, da si v šoli imel ves čas slovenščino 2. pa še to so ti verjetno podarili, ker si se jim smilil.

tole je totalno neberljivo. skoraj kot če bi bral kakega Jamesa Joyca.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
21

113

Tole primerjavo z Joycm bom vzel kot kompliment. Sicer pa sem napisal, da je to bolj za moj mentalni recab in self pity kot pa kaj drugega. Pač ne beri, če se ti ne zdi.

00

Holy shit...
Najlažje je sicer nekoga brcat, ko je že na tleh, pa vseeno...

Če boš hotel bit kdaj pokerpro, boš moral marsikaj spremenit. Se mi zdi, da hočeš vse preveč na hitro, vse neki na horuk, tako s podjetji, prodajo in enako tudi s pokrom.

Sicer totalno prežvečena in klišejska izjava, sam kaj ko fakin drži... Poker ni šprint, ampak maraton. Na tvoj način enostavno ne bo šlo.
Manjka ti discipline. Pa še ena klišejska... Disciplina je na prvem mestu pri pokru. Eni se to naučijo zlepa, drugi pa zgrda, kot se boš moral tudi ti. Kaj točno je bolje, ne vem.

Če si živčen glede cashoutov, rakebacka ipd, potem spet delaš nekaj narobe. Dol pejt z NL50 HU, čim prej. Ker če ne ujameš spet 200bb/100 god-runna, je samo vprašanje časa kdaj boš na nuli.

In ne, življenje pokeraša ni postlano s cvetjem, samo ti si pa s svojim načinom vse skupaj še 100-krat bolj otežuješ, namesto da bi delal stvari, ki bi ti olajšalo vse to.

Veš da tiltaš. Veš da donkaš. Veš da imaš premajhno rolo. Kaj boš sedaj naredil glede tega? Vse je v tvojih rokah.

EX-PokerStars Team Pro Online | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
100

115

Fino čtivo.Zmazu se boš nekak ziher,neki cajta traja.Ta zgornji post preber pa pumisl,ni kej za dodat,ključ maš,sam še utaknt ga murš pa bo default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
00

116

Vse bolj mi je jasno da je blo use na horuk ja in vidim tut da mi manka potrpljenje in disciplina predvsem. Točno o tem sem razmišlu zadne tri dni, zato sem tut pozitiven za prihodnost, ker sem do tega sam pršu.

No kakorkoli to je zdej še en test preko katerga moram it in če sem prej vidu challenge v konstantni akciji morm zdej očitno prešaltat na konstantno opominjanje samega sebe da enostavno nč ne gre na hitr na tem svetu. Rola je dokaj v redu zdej v primerjavi s tistim skretom s katerim sm še pred parimi tedni operiru plus zadnjih 20k handov mam 12bb/100 all in adj ev pa še kr neki sm donknu tkoda ja gremo naprej.

Učeri sem mel mal slab dan pa mogoče bil zato malo preveč negativen. Poleg tega sem pa glih prebral post od enga k je delu shote na NL5k in kok slabo se je počutu, ko ni ratal itd. Jaz sicer nism na 5k, ampak me glih takoprizadane če zadanem stoploss, tako da nekak ko sm vidu da se to vsem dogaja in da pač poker je igra kjer ti bo šlo ene parkrat na mesec na bruhanje sem se pomiril, ker vidim da od tega kako mirno preneseš in kok hitr si nazaj za mizami se pokaže kdo si.

Ugl šibamo naprej .. nardim update nakonc mesca

00

117

Hej, hud blog!
Ja pr pokru je velikrat tko, da k ti gre dobr se ti zdi da je vse easy money, ko ti gre slabo pa se tut zdi, da itak ne mors nobenga premagat in kaj sploh delas. In sploh, ce ti je to sluzba,prezivetje in mas premajhen roll je se toliko vec osredotocenosti potem na rezultat in skoraj sigurno ne mores optimalno igrat in vpliva na celo zivljenje. A si prebral Jared Tendlerja Mental Game of poker? Sam ja probaj realno gledat in na zasluzke in na slabe dni pa bolj dolgorocno "racunat" glede prihodkov in nacrtovanja z denarjem.
Drugace pa tut ne pomeni, da se udas ce gres na faks. Sej si mlad in to, da si ze toliko stvari sprobal in pridobil izkusenj je res super in ti bo prav prislo. Ampak zmeri lahko "re-evaluate on turn" default/tongue Vsaj nej ne bo to razlog, da ne gres, ker bo potem neki pomenil. Nared to kar si res zelis. Tut z novimi izkusnjami se ti lahko spremeni cel vidik in ti postanejo druge stvari pomembne.
Vglavnm velik srece pr pokru. Mislm, da mas kr lepe pogoje, ce mas tok dobrega ucitla, sam res hiti pocasi. Jst sm drgac novopeceni CFP, je tut mene malo motilo k nas je toliko, ampak jevredu bit v druzbi, kjer sodelujes in se skupaj ucis, je pa tut tuki edin recept za uspeh, da zelo velik delas, se ucis in preigras. GL

00