Tema: Poker v Ljubljani

Živjo, folk!

Kolikor mi je znano, ni v Ljubljani z okolico nobenega (uradnega) poker rooma. Kaj pa home games? Gotovo obstajajo 'luknje', kjer se bolj ali manj redno prirejajo NLH igre. Kje dobim info o njihovih lokacijah in kako se povabim na igro? Lahko tudi na ZS.

Sem ovca.  default/big_smile

13

Re: Poker v Ljubljani

za tebe ni placa v roomih gnida novinarska

53

3

Noben novinar nisem, samo igral bi rad.  default/roll

12

ne bo ti noben napisal tega preko foruma. morš koga poznat-veze, itd da prideš not. v manjših krajih je lažje. v večjih se pa treba znajdt. gl  default/club  default/wink

00

5

OK, potem mi pa vsi z vezami pošljite ZS, prosim hvala!  default/tongue

Zadnji popravljal Homer (13-01-2016 21:19:30)

12

6

Homer napisal:

Živjo, folk!

Kolikor mi je znano, ni v Ljubljani z okolico nobenega (uradnega) poker rooma. Kaj pa home games? Gotovo obstajajo 'luknje', kjer se bolj ali manj redno prirejajo NLH igre. Kje dobim info o njihovih lokacijah in kako se povabim na igro? Lahko tudi na ZS.

Sem ovca.  default/big_smile

blej je 20min stran pa je legalno

40

20 minut  od  LJ do Bleda je hudo optimistično ... no se ti mora hudičevo mudit  default/smile  (pa še to ti pomoje ne rata) Res pa je da ni daleč.

20

8

Bled? Morda za enkrat na polno luno, redno gor skakat pa je nepraktično in zamudno. V lajfu je še kaj drugega kot poker.  default/tongue

Morda bi se moral najavit kot Maverick, da bom vsaj eno uro izgubljal. Potem bi bil hitro dobrodošel ...  default/wink

21