Tema: full tilt blokada

Zivjo

A kdo ve kaj naredi fulltilt če imaš več accountov in si probal poslat iz ene na drugega in sedaj so mi blokirali oba računa. A obstaja možnost da na kak način dobim denar na svoj main account in ga odblokirajo ali pa skrill oz. kaj naredijo oni s tem denarjem ?

hvala za odgovore.

lp

00

Re: full tilt blokada

Na vsakem sajtu ti zaklenejo accounte, če imaš več kot enega. To je pa res eno osnovnih pravil, da nikjer ne smeš imeti več kot enega računa.

u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done
00

1wayman napisal:

Na vsakem sajtu ti zaklenejo accounte, če imaš več kot enega. To je pa res eno osnovnih pravil, da nikjer ne smeš imeti več kot enega računa.

to mi je jasno...ampak kako je pol za naprej kaj se zgodi na fulltiltu?

00

vrjetno ne, ker si kršil pravila in si auto-bennan iz FTP in PS, ter oni vzamejo vse kar je na računu

00

ah amater  default/big_smile

lepo se jim opravici- neki se jim zlaz-da je drugi racun od sestre brata al punce- posli jim se 1 tvoje dokumente povej jim kateri jee tvoj glavni account-povej da prej nisi prebral pravilnika da zdaj ti je pa ZELO ŽAL da se to ne bo ponovilo-da bi res rad ostal na full tiltu(ceprav mislem da poker stars boli ku*** za ftp) pa ti bojo zih vrnil denar sam mal truda bos mogu ulozit  default/smile
p.s zadeva je sprobana na vecih sitih vklucno ps,ftp vrnejo zmer vsej do 6k iz iskusn vem briga jih za drobiž k bojo itak potegnil par 100k iz tebe v parih letih ce mal bl zares grindas.
p.s.s. pa predlagam da si res preberes pravilnik jest sm ga ker so mi grozili z BANOM for life (pa je kup stvari dovoljenih tko da priporocam vsakmu da si ga prebere)tko da ne se zajebavat.. default/neutral ce se pa ze pa 2 kompa,2 neta na 2 potrjenih racunih pa ti noben nov tezil default/big_smile

Zadnji popravljal muuuuceeek (22-04-2016 22:35:32)

10

ja to sm tud naredu :9 je blo še lažje kokr sm si mislu oz. kokr si napisal...nakar mi pošlejo na main account...in pazi to me udari tak downswing kakšnega še nism doživel. res krneki default/big_smile

00