Tema: Staking za MTT/SNG

Pozdravljeni vsi skupaj!

Sem backer iz Slovenije, ki gre trenutno skozi drugo siritev stabla default/smile. Iscemo predvsem small/mid stakes MTT/SNG igralce, ki so pripravljeni vlozit resen volume in se povzpet hitro po limith, merilo bo predvsem ev/bb in ne rezultati. Ponujamo zelo reden coaching, naceloma nekje 1/2krat na teden, moj graph je prilepljen v main threadu na 2+2, drugace pa me danes najdete na 5/10-25/50 short cash zato SS ni odsev realnih winningsov. Ce je kdo zainteresiran naj prosim sledi navodilom na 2+2, potencialne kandidate bomo kontaktirali v roku parih dneh.

Glede na to da imam s tem communityom sorazmerno slabe izkusnje kar se tice scammanja etc, je zelo pomembno da navedete kdo za vas jamci. Preferira se igralce ki so pripravljeni igrati full time, saj so vsi v nasi grupi proji. Trenutno imamo samo 8 clanov, planiramo jih dodati se enkrat toliko.

Link do 2+2 threada: http://forumserver.twoplustwo.com/222/staking-offering-stakes/dream-machine-staking-mttsng-mtts-1589954/

Admin prosim prestavi tole v Staking, nimam pravice objavljati tam.

Lep dan vsem skupaj,
Season11

P.S. Ce obstaja kaksen slovenski Skype poker chat (prefferably mid/high stakes), bi lepo prosil ce me lahko kdo doda. Dodatne informacije postajte kar tu v thread, tole objavo pa prosim posherajte naprej!

21

Re: Staking za MTT/SNG

Za vse potencialne kandidate s katerimi bi zeleli sodelovati vas bomo kontaktirali mi. Sam nimam casa da govorim prek skypa z vsakim ki poslje application, upam da je to razumljivo.

Good luck at the tables!

00