26

Re: Turnirski OVERLAYI, nujno za ljubitelje turnirjev!

Hvala bom pogledal kako in kaj default/smile

10

27

A ce vzames v handu k sta all in insurance, ti samo razdeli pot kokr mata equitya al ti se kej zravn poberejo?

00

28

to z zavarovanjem bi mene tudi zanimalo a imajo kje na strani opisano?

za kaj pa zaračunavajo odbitke pri rb?

A krek per day keeps the money away
00

29

jo štrukl, če vzameš all in insurance je tako, da ti ponudi  opcijo da plačaš neko vsoto, kjer je ponavadi tako, da s to opcijo network zasluži cca 5% na long run. Torej če te nasprotnik ''krekne''in ti vzameš opcijo All in Insurance, dobiš svoj del, ki si ga dal v pot nazaj, nasprotnik ki je zmagal pot pa dobi celoten originalen pot. Moj predlog je, da ne vzemate tega...

Damc - odbitki pri RB-ju se zaračunavajo za direktna nakazila z Netellerjem, torej v klientu.
Če kontaktiraš Natural8 FB support in jim napišeš svoj username ter da bi rad poslal na Skrill ali NT naslov (usd imajo, če pošlješ iz € je logično vmesni fee), in ti naj povejo naslov, nato narediš prt scr shot transakcije in ti uploadajo. Na tak način ni fee-ja, odbitka od rb. Najlažje pa je seveda, če kontaktirate mene ali Troy-a in vam mi uredimo depozite in cashoute, to je najbolj preprost in hiter sistem.

Lp

10

30

aja sm mislu da ce gres all in z AA proti KK pa ti razdeli pot da dobis 80%, nasprotnik pa 20%. ce je pa tko, pol pa itak brezveze to jemat, najvecji nateg, sploh ker ti ponud samo ko si mislm da vec k 70 %. in da dobis samo svoj del nazaj, ti vzamejo pol vsaj 20% equitya looool default/smile
bomo uposteval predlog pa ne jemal tega default/smile

10