Tema: Menjava ipoker-skrill...dobra provizija

menjam denar na ipoker za denar na skrill, dam dobro provizijo...inbox zainteresirani

00

Re: Menjava ipoker-skrill...dobra provizija

Lahko malo več poveš glede vsote, poker sita in provizije ? sem zainteresiran, lp

http://kidpokerslo.blogspot.com/
00

KidPokerSLO napisal:

Lahko malo več poveš glede vsote, poker sita in provizije ? sem zainteresiran, lp

mas privat...

00

Nič nisem dobil na zs, verjetno imaš premalo objav za pošiljanje le teh. Piši mi na email 19bumble92@gmail.com . lp

http://kidpokerslo.blogspot.com/
00

5

info na mr.ziganasic@gmail.com oz na 031 236 164

Zadnji popravljal mbaus (08-11-2016 22:43:23)

00

6

tole je totalen bull shit. Tip ki je zaprosil za tole dejansko sploh ne dela tega zase ampak za frenda kao s hrvaške ki je zadel neki na stavi ki jo niti niso hoteli izplačat. potem pa niti nebi delal transfera ampak chip dump ker ne more naredit p2p transfera ker itak nima verificiranega accounta.
LOL
scam imo

12

a si jezen ker nisem hotel to s tabo naredit? default/hmm z ljudmi ki so na slabem glasu nocem met posla. ala studentski boni pa to...veš.  ti kar igraj danes te tvoje 5/10 pa 2/4 omahe...a nimas 20e na racunu

40

8

Heh. Kot bi rekel Trump: Kupim te.

06

To je ta naša družba....

10

10

A veste tist vic? Ko mbaus, besttič od Ćepona, druge obsoja scamanja? hahahahahaha

20

11

Bolj kot to, da je bestič, je Žiga oseba, ki skrbi, da bo nekoč čeps povrnu svoje dolgove, ki jih ni malo  default/hmm

40

12

@ bebik..verjamem in podpiram oz. sem vesel. Menim, da vsak lahko nardi napako in si zasluži drugo, tretjo...priložnost. Pri nosebleed omahi je pa hitr vlka lukna. Želim "čepsu" vse dobr. Pač mbaus rad napiše kak kontroverzn komentar, ki kar prosi za bodico. That s how it is. Moška zajebancija pač. ( dva t-ja nista bla pravopisna napaka default/smile ). GL

00

13

Bebik hvala za korekten post. Lukec zabava me nivo tvojega posta, ki pac ob pomanjkanju vse argumentacije apelira na homoseksualnost mene in cepona. Ne vem sicer kdo si ti vem pa da s Ceponom nikoli nisva imela tezav z zenskim spolom.
Pa prosim ne pozabit spet bonov omenit default/smile

00