Tema: Izbira poker rooma

Ok stvar je sledeča odločam se za poker room poleg 888 poker za grindanje microstaksov primarno NL10-20 pa tja do NL50. Kateri room priporočate? Najpomembnejše stvari so dober traffic ter rakeback system, če pa je še soft field pa sploh ^^

Zadnji popravljal Opportunity (10-12-2016 22:32:05)

20

Re: Izbira poker rooma

Jst bi ti priporočil za mikrote sledeče tri: Bwin (6max in fast forward), PokerHost ali recimo PlanetWin365, povsod tukaj sem že igral in je neko razmerje med fieldom igralcem, rakeback-om in trafficom zelo solidno, za rakeback kaj lahko dobiš pa vprašaj Bebika. gl  default/wink

10

košir napisal:

Jst bi ti priporočil za mikrote sledeče tri: Bwin (6max in fast forward), PokerHost ali recimo PlanetWin365, povsod tukaj sem že igral in je neko razmerje med fieldom igralcem, rakeback-om in trafficom zelo solidno, za rakeback kaj lahko dobiš pa vprašaj Bebika. gl  default/wink

Kako je pa s HUD na teh straneh? Igram sicer primarno full ring ampak mislim, da bi se precej hitro prilagodil 6max.

10

4

Zdravo opportunity!

Bi se kar strinjal s koširjem glede predlogov, te tri strani ene izmed bolj primernih za igranje NL10 do NL100. Nagrade za igralce so zelo solidne, prav tako promet, isto so software-i teh poker strani zelo vredu za normalno multi tablanje.

HEM/PT4

Bwin: http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic. … 74#p175174
PokerHost: deluje normalno
PlanetWin365: Deluje s pomočjo Hand history converterja, ki ga lahko z našo kodo ''pokerprocc kupiš na naslednjem linku s 25% popustom, le za 30$ za lifetime uporabo http://www.planetconverter.com/starlive-converter/

En nasvet... čimveč igraj 6max, videš boš kako hitro boš naperdoval v igri, ker bo veliko več dinamike, full ring je v zdajšnjih časih dobro igrati le na nekaterih res fishy straneh/networkih ampak malo višje limite, od nl100 navzgor recimo. (GoldPoker je recimo ena od takih strani, ki je izraelska poker stran, dokaj malo prometa ampak zelo solidna tudi za plo).

Ps. : Za detajle o Rakebacku mi piši na PM ali pa me dodaj na Skype.

Lp

30