Tema: Vso srečo...

...vsem bratom na dveh kolesih...

Se segreva ozračje, sam asfalt je še vedno hladen in šudra je še preveč.

"It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."
The smartest man alive - Al Bundy
00

Re: Vso srečo...

tu sm poslušal en sešn pred kakšnimi 7 mesci nazaj. 9 ur zapored , nč razmišljat samo gas, pod totalnim monkey tiltm in me je koštalo  usega tega http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=3382 (3 post) ,ja ja lejpa pejsm  default/mad  default/mad  default/yikes  default/yikes  default/yikes

before you master the game, master yourslef!
zen and the art of poker by Larry W. Phillips
00

3

Naj bo ta sezona srečna vsem,dost je fuka že tko default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

jutr je štart default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

[youtube]http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=NQd1ffDsJsc[/youtube]
default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

To se pa ne sme delat default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
20

...

Zadnji popravljal galzar (14-04-2013 15:17:50)

00

lahko lahko, samo ne cesti.

jaz že moje krntije kakih 5 let na cesti nisem peljal s polno hitrostjo, pa gre 40 km/h manj, kot busa.

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

6

Eni ne bomo nkol obupal default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

40

no comment....

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
00

8

.... moda

Zadnji popravljal Reno (16-03-2014 03:35:38)

00

9

Lepe in uspešne praznike Vam iskreno želim. Vsem heftačem pa:Ne se dat.

20