Tema: Mini Challenge ~ 180€ -> 10k€

Glede na pomanjkanje motivacije in dviga večine BR-ja, sem se odločil začet od 'nule'.

Igralo se bo NL 6max, HU bumhunting, FR, MTTji. Začelo se bo na NL10, ter vsaj odigranih 1,2k hendov na dan.
Vglavnem, v zadnjih 2 mescih sem prešel iz NL10 na NL50. Po prvih 10k hendih na NL50 runnal 8BI pod EV in nevemkolikokrat pušo AI PF, ter mi je minlo do vsega. Z rakebackom kar v +, drugače iz igre pa BE. Dvignil večine rolle in zdaj 3 tedne počival skor, razn kaki MTT.

Updejtam na 3-4 dni ali 1 teden.

51

Re: Mini Challenge ~ 180€ -> 10k€

gl pa upam da ti čimprej rata...  default/big_smile  default/big_smile  default/big_smile

Shut up and take my money!!!
00

3

Na kermu sajtu boš pa igral?

00

4

Srečno! Keep us updated, run it up  default/tongue

00

Prvi update pred novim tednom:

2.5k hendov, nedelja je nedelja. Naredil eno veliko napako recimo, ampak vseeno postavil rega v težki spot s to 'napako' in na koncu zmagal suckout za 320bb pot nekje. HU je šel kar ok, čeprav slabo runnal, ampak ok. 6max in FR pa po starem:)

http://i.imgur.com/u1OpyrR.png

Blockamo flush, skoraj fix da ali se zaletimo v 66, ali pa ima Qx. Nevem, če je moj AI spew al njegov call. Sem prepričan da proti NIT-u gre ta linija skozi v večini primerov, če ima Qx. Bi rad slišal mnenja.

http://i.imgur.com/pTGqFOf.png

in ko si ziher da je set vs set, pa ugotoviš da še poker ni mrtev.

http://i.imgur.com/fLjGzIj.png

BR: 277€/10.000€
+88€

btw, kaj samo meni hand doverter ne dela?

Zadnji popravljal Shr0om (18-12-2016 18:19:30)

00

6

Dober začetek! default/smile
Na kateri strani igraš?
Srečno

10

Ipoker pa še neke druge 'untracked' strani.

00

Sicer ne igram cash gama, ampak tale 88 se mi zdi čisti spew. Jst bi preflop samo klical, kot si pa ti odigral bi pa sigurno prišel flop, pol pa give up.... Tvojega check-raisa na turnu pa sploh ne razumem default/smile kaj si tukaj represental? anyway gl s projektom!

40

Tudi jaz mislim da je tisti prvi hand z 88 spew, če si že vprašal.  default/big_smile  In model bi moral biti res rock da bi ti foldal Q sploh kakega z visokim kickerjem. Imo se boš prevečkrat znašel v problemih, če boš hotel da ti na small stakes foldajo trips ipd. Razen v primeru da imaš dosti zgodovine z villainom.

Ya hya chouhada!!!
10

10

Shr0om napisal:

Glede na pomanjkanje motivacije in dviga večine BR-ja, sem se odločil začet od 'nule'.

Kul, do 10k bos koncno konsistenten, mam obcutek, da ce ne bi veckrat resetiral, da imas potencial da resno zalaufas na visje limite default/smile Good luck!!

00

11

ja definitivno je samo lenoba kriva, čeprav se mi dosti dogaja izven pokra in še mi tam gre energija vstran.

Grafa nimam za ta teden, prvič sem igral tudi PLO vmes in mislim, da ga bom tudi vključil v igro ker je soft. Ko bo BR 1k€ bom investiral v PokerTracker Omaho tudi. Mislim, da sem ene 100€ v +EV iz cashgameov, nekaj takega.

BR=366.95€ (+186.95€)

Zadnji popravljal Shr0om (26-12-2016 22:47:27)

11

veliko uspeha

don't be so quick to judge me.
after all, you only see what i choose to show you
20

13

BR=801.4€, vmes bil že na skoro 1k€ ampak ok..

Trenutno spet dvignil večino BRja ker nimam niti trohice želje spet igrat in si bom raje najdel pravi šiht za nadaljna pol leta. Updejtam ko bom igral vmes in še PT4 Omaho nabavil.

+ dobil spet kar nekaj coolerjer/set upov seveda:

NL50 -> 3b pot set vs set
NL50 -> PF AI spet pušil QQ<AK ZA 300bb pot
PL50 -> 500bb pot pušil s top set vs middle set na flopu, nakar seveda mu padejo quadsi na riverju
ene 3x na PL100 pušil double suited aces/kings PF AI proti random fishu z random gamble hendom.

+ v 3b in 4b potih na PLO me vse zgreši kar je možno. spet samo rege gledam kako stackajo fishe.

Zadnji popravljal Shr0om (03-01-2017 13:09:14)

12