Tema: Prodam Holdem Manager 1 Pro kodo

Prodam Holdem Manager 1 Pro  kodo. Kupljena je bila tukaj na POKERPRO. Cena po dogovoru.

I´m your best friend, when you are steaming.....
110

2

Re: Prodam Holdem Manager 1 Pro kodo

Se da dobit še kak videorekorder?:) Če kupim oboje dobim disketo gratis? default/smile

120

default/big_smile   za začetnike takšne kot si ti je dober. Tebi lukec dam popust.

04

4

Nimaš kj koristet ,če ne dela na nobenem sajtu!!Nis dojel a.Updejte za hm1 pa ne delajo že kar lep čas.

Zadnji popravljal Birko (23-03-2017 16:58:00)

30

Birko, ne govori na pamet. Če ni bilo updejtov še ne pomeni, da zadeva ne deluje. Jaz sem ga uporabljal do torka, a sem ugodno dobil PT4. Je pa res možno, da kakšna igralnica ni podprta.

19

6

Videorekorder  dela, je pa res možno, da kakšen televizor nima več skart vtičnice. Disketa tud dela, je pa res možno, da kakšen računalnik nima več odprtine zanjo. default/smile Prodam je napačna beseda za HM1 Kodo. Podarim je pravšnja, zamenjam za kaj(npr za kakšne knjige v pdf formatu, al pa pravo)to je recimo  sprejemljivo...ti profesionalc s HM1 PRO alatom default/smile

40

Prodano  default/big_smile 
Lukec, zate pa imam en videorekorder Samsung iz leta 1993. Če ga razstavim in iz njega vzamem videokaseto, ki se je zagozdila, je cena 150€, če to storiš sam, ti ga prodam za 120€.

05

8

Slab blef vidrij.

70

Kaj zdaj lukec, vzameš rekorder ali ne? Na Bolhi imam precej ponudb, a ga hranim zate. Odloči se, čimprej.

01