101

Re: Kam se selijo poker igralci?

Aha, hvala.
Torej rakeback pa naj bi bil nakazan vsak petek direktno na BK accountu? A kje lahko vidim navedeno koliko sem ga dobil?

00

102

Jo, svoj rakeback si lahko preveriš na spletni strani Betkingspoker pod svojim accountom, Deposits/ transactions...

00

103

mbaus napisal:

Naredil sem acc na Betkings, javil nick na pokerpro...Kje je rake back? nekaj petkov je že bilo vmes---

Pozdravljen mbusa. Poslal sem ti ZS in navedel datume, kdaj naj bi prejel tedenski rakeback (28.4. ter 12.5.). Če lahko prosim potrdiš, da bo tudi ostalim uporabnikom razvidno, da so vsi igralci prejeli rb, kajti sistem izplačevanja je avtomatiziran in zato nebi smeli imeti težav.

00

104

Smrekc napisal:

Aha, hvala.
Torej rakeback pa naj bi bil nakazan vsak petek direktno na BK accountu? A kje lahko vidim navedeno koliko sem ga dobil?

Tako kot je košir omenil, rakeback izplačila so prikazana pod My account -  Cashier - Transaction history.

Če kaj ne štima sporoči.

Hvala Košir  default/spade

00

105

OK, preveril, zaenkrat vse štima. Hvala obema.

00

Malo se še lovim z nastavitvami ... Kje lahko permanentno izklopim ponujanje zavarovanja za All-in bust na cash gejmu? Tega ne mislim nikoli uporabiti vi boste pa imeli hitrejšo igro.

Hvala

Zadnji popravljal recmajkemi (16-05-2017 22:33:39)

---------------------
Fuck the river
00

107

recmajkemi napisal:

Malo se še lovim z nastavitvami ... Kje lahko permanentno izklopim ponujanje zavarovanja za All-in bust na cash gejmu? Tega ne mislim nikoli uporabiti vi boste pa imeli hitrejšo igro.

Hvala

Pozdravljen, bom vprašal GG in objavil odgovor...

00

@Rok@BK

Mi lahko poveš zakaj se od včeraj ne morem prijavit na BetKings? Javi mi ErrorBrandTimeout v oknu pa piše Alert-4022?? Hvala za odgovor.

Edit:
Ok, medtem sem se uspel prijavit Je pa klient počasnejši kot prej. So bili kaki problemi s serverji?

Zadnji popravljal VanTangoMB (17-05-2017 12:30:05)

00

109

VanTangoMB napisal:

@Rok@BK

Mi lahko poveš zakaj se od včeraj ne morem prijavit na BetKings? Javi mi ErrorBrandTimeout v oknu pa piše Alert-4022?? Hvala za odgovor.

Edit:
Ok, medtem sem se uspel prijavit Je pa klient počasnejši kot prej. So bili kaki problemi s serverji?

Pozdravljen, bom opozoril in preveril, da ni bilo kaj drugega. Drugače se pa menja sistem pri gg mreži, prešlo se bo na drugačen "wallet". Objavim odgovor tukaj...

10

110

Kaj pa auto-rebuy na cash mizah, a ne obstaja ali se ga da kje naštimat?

Drugač pa ja, tut pri men mal problemov zdej po zadnjem update-u:
- dostikrat ko hočem sest za mizo ali pa ko rebuyam, mi javi: failed to buy-in
- ko rebuyam, me vrže naslednji hand na sitout, če se rebuy zgodi ravno ob koncu handa
Samo za info..

LP

Zadnji popravljal Smrekc (18-05-2017 13:12:48)

00

111

Smrekc napisal:

- ko rebuyam, me vrže naslednji hand na sitout, če se rebuy zgodi ravno ob koncu handa
Samo za info..

LP

Pozdravljen Smrekc, se zavedamo težav, upamo da nam bo GG dal odgovor glede rešenja težav v najkrajšem možnem času. Obetajo se velike spremembe, mreža cilja na zaščito iger še bolj. Bom še napisal več udejtov in pa kakšna strategija se pripravlja. A bi te lahko prosil, če mi pošlješ na ZS uporabniško ime, kdaj si imel težave in pa morda celo kak screenshot, če ga imaš? Bil bi zelo hvaležen vsakomur, če pošlje kakšen screenshot, ko opazi težave. Sicer pri Betkingsu ne moremo narediti veliko, ker so težave po celi mreži, dokler ne zamenjajo API-ja. Vsem pa iskreno opravičilo zaradi tega, upam, da bo dober in hitrejši software v prihodnosti to odtehtal.

00

112

recmajkemi napisal:

Hvala

Pozdravljen, žal je to nemogoče in pri GG-ju pravijo, da tudi ne mislijo omogočiti. Mislim da je to še en od njihovih načinov, kako nagajati pri mulititablingu in hitrejšo igro...

00

So nedolgo nazaj objavili, da so čas za insurance ravno povečali. Treba vedit da so rabbit, insurance, RIT ipd vse fore za fun playerje, tako da čeprav je nam nadležno, je treba te stvari pozdravljat.

Smrekc napisal:

To se je tudi meni dogajalo, ampak sem nekako pokapiral kaj je problem. Ko klikneš na frej zic, klikneš samo enkrat, ne večkrat. Enako ko se ti odpre okno za buyin, klikneš samo enkrat "deal me in". Če klikneš večkrat, se pojavi ta napis. Včasih ko klikneš se zdi, da ni prijelo, ampak je treba bit samo potrpežljiv default/big_smile

EX-PokerStars Team Pro Online | https://i.imgur.com/cjWZ9kz.png | http://i.imgur.com/W2Z8aDs.png | http://i.imgur.com/JIUl86K.png | http://i.imgur.com/CmuMxPQ.png | http://i.imgur.com/K7YX4SD.png | http://i.imgur.com/5bQlvYY.png | http://i.imgur.com/OsF7CUX.png
00

114

mal potestiru tole.. playing field je soft kar je plus.. software je pa buggy k svina, poleg zgornjega problema se mi povsod neki errorji pojavlajo , vse deluje tko pocas, cloggy.. 9m miz ni kokr vidm? anyway meh res so nas razvadl na starsih

our father, who art in variance, binkage be thy name
thy sunday come, thy sunday done
on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run
and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us
and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers

amen.
00

115

Rok@BK napisal:
Smrekc napisal:

Samo za info..

LP

Pozdravljen Smrekc, se zavedamo težav, upamo da nam bo GG dal odgovor glede rešenja težav v najkrajšem možnem času. Obetajo se velike spremembe, mreža cilja na zaščito iger še bolj. Bom še napisal več udejtov in pa kakšna strategija se pripravlja. A bi te lahko prosil, če mi pošlješ na ZS uporabniško ime, kdaj si imel težave in pa morda celo kak screenshot, če ga imaš? Bil bi zelo hvaležen vsakomur, če pošlje kakšen screenshot, ko opazi težave. Sicer pri Betkingsu ne moremo narediti veliko, ker so težave po celi mreži, dokler ne zamenjajo API-ja. Vsem pa iskreno opravičilo zaradi tega, upam, da bo dober in hitrejši software v prihodnosti to odtehtal.

Heh no evo včeri je pa vse zgoraj omenjeno delalo brez problema, pa tudi nasploh je nekako bolj tekoče software runal. Zgleda so malo spucali default/smile Tako da zaenkrat nimam nič za poslat.
Kaj pa auto-rebuy, je varianta ali ni?

00

116

Evo danes pa težave vsepovprek, spet nešteto failed buy-inov.

Najhuje pa je to, da sem pri enem od failed buyinov dejansko ostal brez enega buy-ina! In sicer pri failed buyinu mi je odštelo BI iz accounta, in potem še enega ko sem poskusil še enkrat in je uspelo buy-inat. Po odprtju mize je bil na mizi 1BI, v accountu pa sta manjkala 2BI. Tudi ko sem zaprl mizo, se je nazaj v acc prištel le 1BI.
Tudi v transaction historiju je zavedeno kot da sem buy-inal na 7 miz, v resnici pa sem le na 6.

V glavnem tole je vedno hujša žalost..Očitno takoj ko izplačajo RB, ti ga že ukradejo nazaj

Aja še to, Rok@BK, ne morem ti poslat ZS tukaj, ne vem zakaj..tko da pač bom napisal tukaj moj username: OvckaBee
Upam da se zadeva razreši.

Zadnji popravljal Smrekc (19-05-2017 21:25:28)

10

117

Smrekc napisal:

Evo danes pa težave vsepovprek, spet nešteto failed buy-inov.

Najhuje pa je to, da sem pri enem od failed buyinov dejansko ostal brez enega buy-ina! In sicer pri failed buyinu mi je odštelo BI iz accounta, in potem še enega ko sem poskusil še enkrat in je uspelo buy-inat. Po odprtju mize je bil na mizi 1BI, v accountu pa sta manjkala 2BI. Tudi ko sem zaprl mizo, se je nazaj v acc prištel le 1BI.
Tudi v transaction historiju je zavedeno kot da sem buy-inal na 7 miz, v resnici pa sem le na 6.

V glavnem tole je vedno hujša žalost..Očitno takoj ko izplačajo RB, ti ga že ukradejo nazaj

Aja še to, Rok@BK, ne morem ti poslat ZS tukaj, ne vem zakaj..tko da pač bom napisal tukaj moj username: OvckaBee
Upam da se zadeva razreši.

Najprej opravičilo tebi Smrekc, bom prosil tudi pri pokerproju, da pogledajo glede zs. Pri Betkingspokru bi se radi opravičili, stvar je popolnoma izven rok celotnega našega teama, težave so na strani mreže in menjave sistema. Lahko potrdim, da sta dva igralca že prejela nazaj celoten znesek, bounty in pa nagrado za mesto, ki sta ga zasedala, ko se je turnir ustavil. Tudi vsem ostalim, ki ste imeli kakršnekoli težave, bo denar povrnjen. Dokler se težave ne uredijo, MOČNO PRIPOROČAMO IZOGIBANJE VSEM TURNIRJEM IN FORTUNE SPINOM. Javil bom takoj, ko bo to urejeno. Kdor je imel kakršnekoli težave, naj prosim sporoči meni, ali pa supportu.

00

118

Rok@BK, jaz govorim za cashgame..
V glavnem včeraj pa kontra pripetija default/smile
Zaprem eno od miz in mi na accountu poveča stanje za 2x stack, ki sem ga imel na tisti mizi. Pogledam transaction history, zabeleženo zaprtje dveh miz z istim stackom in prenos na account..svašta
Tko da kar se mene tiče mi niso nič več dolžni, oziroma sem jaz malo njim, ker sem imel stack večji od 100bb  default/big_smile

00

119

@Rok@BK

Zdravo. Mene pa zanima, če sem pravilno registriran na Betkings in ima 35% rakeback, kot se oglašuje.

Sicer sem eden izmed tistih dveh, pri katerih se je turnir ustavil na bubble-u, zaradi problema na mreži. Denar sem dobili hitro povrnjen glede na stanje na lestvici, kar je vredu, ampak sej veš vsi igramo na zmago. Drugače pa mi je vaš poker site čisto OK in nimam nekih pripomb, mogoče samo to, da občasno tudi meni rebuy ne deluje pravilno, tako da ga imam izklopljenega.

Lp.

Zadnji popravljal JohnST (27-05-2017 14:56:19)

00

120

JohnST napisal:

@Rok@BK

Zdravo. Mene pa zanima, če sem pravilno registriran na Betkings in ima 35% rakeback, kot se oglašuje.

Sicer sem eden izmed tistih dveh, pri katerih se je turnir ustavil na bubble-u, zaradi problema na mreži. Denar sem dobili hitro povrnjen glede na stanje na lestvici, kar je vredu, ampak sej veš vsi igramo na zmago. Drugače pa mi je vaš poker site čisto OK in nimam nekih pripomb, mogoče samo to, da občasno tudi meni rebuy ne deluje pravilno, tako da ga imam izklopljenega.

Lp.

Živjo JohnST, a mi pošlješ ZS ali pa emailaš supportu svoj username, da preverimo? Čeprav sem skoraj siguren, da imaš cashback... Drugače pa hvala za zaupanje, se pa tudi res trudimo popraviti vse napake. Priznam, da jih ni malo, sodelovanje z azijsko mrežo in njihovim sistemom je kar tehnično zahtevno...

Lp

00

121

Rok@BK napisal:
JohnST napisal:

@Rok@BK

Lp.

Živjo JohnST, a mi pošlješ ZS ali pa emailaš supportu svoj username, da preverimo? Čeprav sem skoraj siguren, da imaš cashback... Drugače pa hvala za zaupanje, se pa tudi res trudimo popraviti vse napake. Priznam, da jih ni malo, sodelovanje z azijsko mrežo in njihovim sistemom je kar tehnično zahtevno...

Lp

Hvala. Sem poslal mail na Betkings support, ker mi ZS ne deluje.

A mogoče kdo ve zakaj mi ZS javi "Napačna prošnja. Povezava, ki ste ji sledili je napačna, oziroma zastarela."

Hvala in lp.

00

122

Nov si na forumu pa rabiš imeti vsaj 11 postov, da lahko začneš uporabljati funkcijo pošiljanja PM-jev.

Zadnji popravljal DreDay (27-05-2017 22:33:03)

00

123

DreDay napisal:

Nov ai na forumu pa rabiš imeti vsaj 11 postov, da lahko začneš uporabljati funkcijo pošiljanja PM-jev.

Hvala za hitri odgovor.

00

124

A se da kje vidt kok handou si odigrou?natural8 vem da je meu neko lame statistiko za posameznika na netu, a je tle tut kej podobnega

00

125

kje se pa sproti pogleda, kok mas rejka?

00