Tema: Bwin VIP Program B`inside rakeback kdaj se ponavad prejme?

Igral sem mal zaradi fastfoward promocije zdej smo skoraj ze konec meseca in se vedno nisem dobil nic VIP rake backa za julij. Njihov support je tud zelo pocasen pri odgovarjanju tako da sem se odlocil da se tukaj vprasam kaksna je praksa kdaj ponavadi ta rakeback nakazejo?

Hvala in lep vikend default/smile

F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!
00

Re: Bwin VIP Program B`inside rakeback kdaj se ponavad prejme?

B'inside ni rakeback program default/smile Bwin VIP sistem deluje tako, da si igralci sami kupujemo Bonuse katere potem moramo sclearati. V klientu klikni na to trgovino, moraš pa imeti vklopljen Zenmate, drgače ti internetni brskalnik ne bo odprl Bwin store-a. Torej sam si izbereš kaj boš kupil (ticketi, denarni bonusi ali kaj drugega). default/wink gl

00

Pozdravljeni!

V ponudbi na Pokerpro za BWIN piše da lahko zamenjaš 200 Market points za 40 EUR. Hotu to storiti pa ni šlo... pisal na support pa mi odpisali da za 40 EUR rabiš 1000 loyality points in ker je število market points in loyality points v accountu isto (imam jih slabih petsto). mi zdej ni nič jasno...če mi kdo pomaga razjasnit pojme mu bom hvaležen.
Hvala in Lp

00

Za menjavo pik v $ rabis gold status ali vec...ga imas? Drugace pa se kr splaca menjat pike v tickete za Sit n Go Hero....

00

Ne nimam gold statusa. A vseeno ne razumem zakaj tako na pokerpro kot na uradni bwin strani piše da rabiš 200 pik za 40 EUR, ko ni šlo mi pa support odgovoril da rabiš 1000 pik za 40 EUR, pa ravno tako nimam gold statusa... pa sej nočem neki komplicirat le rad bi vedu v čem je fora da je petkratna razlika...

00

Torej, nikakor nebi rad kritiziral pokerproja ker ga berem že veliko let in mi bil v precejšno pomoč, sploh nekateri njegovi predstavniki.. a v tem primeru me pa zavedel, ker to kar piše v Ponudbi za Bwin al ne drži al je pa kaka fora in bi prosil kakega predstavnika da mi razloži kako lahko kadarkoli zamenjaš 200 pik za 40 EUR, 625 pik za 125 EUR...kot piše v ponudbi Pokerpro za Bwin.
Sicer nisem Bwin supportu nič pokerproja omenjal ampak zgolj napisal da mel en affiliate objavljeno da lahko za 200 pik dobiš 40 EUR, za 625 pik dobiš 125 EUR....in da isto piše tud na njihovi uradni strani...oni mi odgovorili da:

We would like to inform you that the text you are referring to is explaining the release conditions of the bonus once you have it. Which means that in order to release these 40 EUR you have to accumulate 200 loyalty points playing in our poker.

The price of the bonus is in the upper right corner in green. (ta pa je 1000 pik)...

00

To je pa zato, ker so tukaj na PokerProju navedeni stari podatki, ki že dolgo niso več aktualni. Ne vem ali se fantom ne, da posodabljat teh stvari ali pa namenoma pustijo, da ponudba zgleda bolj mikavna. Sem pa te stvari opazil tudi že pri nekaterih drugih sobah ne samo pri Bwin tako, da bi prosil fante tukaj, da so bolj dosledni pri ažuriranju samih informacij glede dealov, da ne zavajate ljudi po nepotrebnem. default/smile

60

8

Imaš prav, nekateri deli ponudbe niso updejtani in bodo popravljeni za kar se oproščamo, ne gre pa za zavajanje, zgleda je prišlo ob površnem spremljanju vsebine ponudbe do pozabe zamenjave njenih detajlov. Večina rakeback in ostalih poker setupov z našimi igralci se naredi v pogovoru z mano, Vuletom ali Corey-jem, na ta način igralci dobijo najbolj direktne odgovore in izvejo vse informacije glede najbolj zanimivih VIP setupih, ki so v tistem trenutku na voljo. Prosil pa bi vas, da nas ob morebitnih napakah v vsebini tudi v bodoče obvestite, da bo le-ta tudi popravljena. Lp  default/wink

10