26

Re: Poker Loco

Kako je z reload bonusi ali so možni tudi v manjši vsoti kot 1000€?

Zadnji popravljal Birko (11-07-2017 11:39:19)

00

27

Čau Birko, seveda, vsem igralcem smo trenutno vklopili 100€ reload bonus, kdor bi želel večjega kasneje pa naj me kontaktira in mu ga bomo aktivirali v roku enega dneva.

Za vse dodatne informacije glede online ponudb mi pišite na PM.
10

Zdravo,

se lahko mogoče kak preveri če sem registriran na Loco preko pokerpro? Čakam že kaka dva tedna na support default/smile

Hvala

00

29

Seveda, tudi če ne bi bil pravilno, te bomo lahko retaggali. Kakšen je tvoj username na PL?

00

Bèbik napisal:

Seveda, tudi če ne bi bil pravilno, te bomo lahko retaggali. Kakšen je tvoj username na PL?

Phantom_AK

Hvala  default/smile

00

31

Zdravo kakšne imate kaj izkušnje z pl supportom? Live chat bi moral biti online pa ne duha ne sluha, da bi bili kdaj online. Na maile odgovarjajo verjetno tudi zelo počasi, imam namreč izplačilo na skrill naštimano pa je pending že par dni. Na strani jim piše, da bi moralo biti procesirano v roku 1 delavnega dne. Hvala

00

32

Glede česarkoli se tiče supporta na PL, se obrnite name, direktni support je počasen, večino zahtev naših igralcev procesiramo mi sami. Je to tvoj prvi cashout? Si poslal ID, utility bill, če nisi, pošlji na [email protected]
Gl!

00

33

Zivjo Bebik sem prejle dobil mail od njih, sem jim že poslal nazaj zahtevano.Lep pozdrav!

00

Zdravo,

je imel že kdo na Loco situacijo, da si naredil withdraw, so ti dnar nakazali v manj kot 24 urah, ko pa si hoto naslednji dan spet naredit dvig pa je failed default/hmm

00

35

Napiši svoj username na PL pa bom vprašal, lahko ad je samo trenutni glitch v software-u. Lp

00

Bèbik napisal:

Napiši svoj username na PL pa bom vprašal, lahko ad je samo trenutni glitch v software-u. Lp

Username Phantom_AK      (sem sedaj še enkrat prej probo, pa ne gre)

Hvala

00

PhantomAK napisal:

Bèbik

je slo zaj Bèbik . Hvala default/smile

00

38

Živjo,
lahko admin preveri če sem se na pokerloco registriral prek pokerpro in me po potrebi retagga?
Username: aristo92

Hvala

00

39

Zdravo,

ti bom sporočil na Zasebno sporočilo, ko dobimo odgovor. Lp

00

40

Bèbik napisal:

Zdravo,

ti bom sporočil na Zasebno sporočilo, ko dobimo odgovor. Lp

Samo okvirno me zanima koliko časa običajno potrebujejo za odgovor?

00

41

Običajno kak dan do dva, sem ti poslal ZS, poglej prosim. Lp

00